ساختمان صنعت|

آروما-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : آروما


اوایل سال 1371 بود که گروه صنعتی آر‌وما فعالیت خود را در زمینه فروش و توزیع سینک،هود ، اجاق گاز و شیرآلات بهداشتی شروع کرد. این شرکت محصولات خود را با نام آر‌وما که برندی ثبت شده در ایتالیا و اتحادیه بود ، به فروش می‌رساند. پس از سال‌ها تجربه فروش و نمایندگی این برند ایتالیایی، در سال 1391 به منظور ایجاد اشتغال و تولید اقدام به احداث کارخانه در منطقه محروم کشور نمود .
محصولات تولیدی
محصولات آشپزخانه آر‌وما شامل : سینک ظرفشویی آروما ، هود آروما ، گازصفحه ای آروما و فر آر‌وما و شیرآلات بهداشتی می‌باشند. این شرکت محصولات خود را  تحت لیسانس برند ایتالیایی آر‌وما با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در دو سری لوکس و اکونومی تولید می‌کند . محصولات آشپزخانه آر‌وما همچنین دارای گواهینامه ثبت بین المللی در ایتالیا و اتحادیه اروپا می‌باشد.
گارانتی و خدمات پس از فروش
گروه صنعتی آر‌وما محصولات خود را توسط دو شرکت آرمان سرویس و بیمه ایران گارانتی می‌کند.مدت زمان گارانتی 555روز می‌باشد. اجاق گاز صفحه ای آر‌وما به مدت یک سال از تاریخ نصب و فقط توسط شرکت آرمان سرویس برای خسارت‌های احتمالی بدنه در کیفیت محصول گارانتی می‌کند که برای بهره مندی از گارانتی بایستی فقط با  شماره‌ های 02188616284 الی 5 تماس بگیرید .
شما می‌توانید محصولات آر‌وما شامل : سینک ظرفشویی آروما ، گاز صفحه ای آروما ، هود آروما ،فر آر‌وما و شیرآلات بهداشتی این شرکت را در فروشگاه اینترنتی ساختمان صنعت مشاهده کرده و با مقایسه قیمت محصولات آر‌وما در مدل‌های گوناگون ، آشپزخانه خود را بسازید.

هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

مقالات مرتبط با برند آروما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020