ساختمان صنعت|

باداب-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : باداب


باداب ؛ استاندارد بالای وان جکوزی و لوازم حمام
گروه صنعتی باداب فعالیت خود را از سال 1372 در زمینه تولید قطعات فایبر گلاس و کامپوزیت در کرج آغاز نمود. این گروه سپس با استفاده از تجهیزات به روز خود و فناوری پیشرفته تولید لوازم بهداشتی حمام را در دستور کار خود قرار داد. امروزه باداب به عنوان یکی از بزرگترین برندهای موجود در بازار مطرح می باشد.
محصولات تولیدی
این گروه صنعتی به تولید وان جکوزی ، وان حمام ، زیر دوشی ، کابین دوش ، کابین سونا در مدل های متنوع می پردازد. محصولات این برند شامل وان باداب و جکوزی باداب از نظر کیفیت مورد تایید انجمن کیفی ایران بوده و همچنین دارای استاندارد ایران و اروپا CE  می باشد. بدنه محصولات توليد شده در شرکت باداب از جنس آکروليک بوده که با هفت لايه پوشش فايبرگلاس تقویت می‌شود.ورق های به کار برده شده در محصولات باداب داراي بالاترين استانداردهای بهداشتی بوده و از این نظر خیالتان راحت خواهد بود.
گارانتی و خدمات پس از فروش
کلیه محصولات باداب دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. در واقع محصولات این برند دارای پنج سال گارانتی می باشند.
همکاری باداب و ساختمان صنعت
این امکان برای شما فراهم شده تا بتوانید محصولات این برند شامل وان باداب ، جکوزی باداب ، زیر دوشی ، کابین دوش و دیگر محصولات این برند را در فروشگاه اینترنتی ساختمان صنعت خریداری کنید. به همین منظور جهت رفاه و راحتی شما عزیزان در فروشگاه اینترنتی ساختمان صنعت صفحه ای مخصوص به باداب در نظر گرفته شده است. در اینجا می توانید کلیه محصولات باداب را مشاهده کنید. سپس برای خرید وان و جکوزی و دیگر محصولات این برند ، قیمت وان جکوزی را در مدل های مختلف مقایسه کرده تا بتوانید خریدی مناسب را تجربه کنید.


هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

مقالات مرتبط با برند باداب

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020