alexa بهترین انواع سیمان آبیک

ساختمان صنعت | اولین هایپر مارکت تخصصی صنعت ساختمان

021-22132058__021-22062930telphone

بهترین انواع سیمان آبیک


شرکت سیمان آبیک بزرگ تربن و معتبرترین تولید کنندگان انواع سیمان پرتلند در ایران می باشد . این شرکت با تولید با کیفیت ترین نوع سیمان یکی از برترین تولید کنندگان در این حوزه می باشد . این مجموعه اولین تولید کننده سیمان پرتلند آهکی و مرکب در ایران می باشد . شرکت سیمان آبیک با به کارگیری نیروهای متخصص و استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا توانسته تولیدات سیمان خود را در هشت ماهه اول امسال به بیش از 3 میلیون تن برساند .

سیمان چیست ؟

سیمان یک نوع پودر بسیار نرمی است که از ترکیب خاک رس ، آهک و گچ تهیه شده و آب را به آسانی جذب و ذرات را به یکدیگر می چسباند . به دلیل واکنش های شیمیایی ایجاد شده بین پودر سیمان و آب ، سیمان خاصیت چسبندگی پیدا کرده و پس از گذشت زمان به یک ماده ی سخت تبدیل می شود . این محصول پرکاربرد موجود در بازار برای چسباندن مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد . سیمان های پرتلند تولید شده توسط شرکت سیمان آبیک دارای انواع مختلفی هستند . در این مقاله توضیحات جامعی درباره انواع سیمان پرتلند خواهیم داد . 
انواع سیمان های پرتلند

سیمان پرتلند تیپ یک

این نوع سیمان یکی از پرمصرف ترین انواع سیمان می باشد . این نوع سیمان به سیمان معمولی معروف است و به دلیل مقاومت کم آن ها در مکان هایی مانند پل ها و اسکله ها که با آب در تماس هستند استفاده نمی شوند . 

سیمان پرتلند تیپ دو 

سیمان پرتلند تیپ دو یکی از بهترین انواع سیمان های تولید شده توسط شرکت سیمان آبیک می باشد . حرارت تولید شده توسط این نوع سیمان بسیار کم بوده است به همین دلیل مصرف سیمان پرتلند تیپ دو یا سیمان پرتلند اصلاح شده در شرایط آب و هوایی گرم بسیار مناسب می باشد . این نوع سیمان پرتلند تیپ دو برای ساخت کانال های فاضلاب نیز بسیار پرکاربرد است . 

سیمان پرتلند تیپ سه 

این نوع سیمان به سیمان زود گیر معروف است . سیمان پرتلند تیپ سه هنگام مصرف حرارت زیادی را از خود آزاد می کنند . این نوع سیمان باعث می شود بتن به طور سریع به مقاومت مورد نظر برسد . این نوع سیمان در بخش های تعمیری سازه ها و ساختمان ها بسیار پر کاربرد است . 

سیمان پرتلند تیپ چهار

سیمان پرتلند تیپ چهار یکی از انواع سیمان های پرکاربردی است که  در ساخت انواع سد ها و بتن ریزی های حجیم استفاده می شود . این نوع سیمان به دلیل اینکه حرارت بسیار کمی تولید می کند در بتن ریزی های حجیم و دیوارهایی که طول بسیار زیادی دارند و حرارت بالا امکان خطر را در این فضاها بالا می برد مورد استفاده قرار می گیرد . 
سیمان پرتلند تیپ پنج

سیمان پرتلند تیپ 5 یکی از انواع سیمان های پر کاربرد می باشد که به سیمان ضد سولفات نیز شناخته می شود . این نوع سیمان پرتلند تیپ پنج در ساخت بنادر و اسکله ها که در معرض آب و خاک قرار دارند استفاده می شوند . 


ارسال سریع کالای سفارشی در همان روز

ارسال سریع سفارشات

پشتیبانی 24 ساعته خریداران محترم

پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

تضمین پایینترین قیمت

تضمین پایین ترین قیمت

مشاوره رایگان انتخاب و خرید

مشاوره تخصصی رایگان

تمامی حقوق این سایت برای سایت ساختمان صنعت محفوظ است