ساختمان صنعت|

فلاش تانک کسری مدل اوپال مشکی طلایی اوپال مشکی طلایی کسری https://www.sakhtemansanat.com/image/cache/catalog/kasra/opal/opal-bg-800x800.jpg عدد
۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان ۹۵۰,۰۰۰ تومان

نام و مشخصات محصول

نام محصول: فلاش تانک کسری مدل اوپال مشکی طلایی


تولیدکننده: کسری


گارانتی: 5 ساله شیرآلات کسری

بررسی تخصصی

همه به مشکل فشارکم آب شهری واقف هستیم. به همین دلیل است که در بسیاری از ساختمان‌ها از تاسیسات افزایش فشار آب استفاده می‌شود. اما از آنجایی این وسایل بسیار هزینه بر بوده، معمولا در مکان‌های غیر ضروری مانند سرویس بهداشتی وسایل ارزان‌تری به کار برده می‌شود. یکی از وسایلی که برای این منظور استفاده می‌شود، فلاش تانک است. فلاش تانک برای تخلیه توالت استفاده می‌شود. این وسیله از یک منبع ذخیره آب و لوله‌ای جهت انتقال آب به کاسه توالت تشکیل شده که برای تخلیه مناسب توالت فرنگی و ایرانی به کار می‌رود. امروزه فلاش تانک در سطح گسترده‌ای در مکان‌های عمومی و خانه‌ها استفاده می‌شوند و به یکی از اجزای جدایی ناپذیر در محیط سرویس بهداشتی تبدیل شده است. گروه صنعتی کسری متشکل از چند شرکت بزرگ است که به تولید لوازم بهداشتی و شیرآلات می‌پردازد. یکی از محصولات تولیدی این گروه که مربوط به برند کسری می‌شود، فلاش تانک روکار است. فلاش تانک کسری با وجود قیمت مناسب و اقتصادی خود، کیفیت بسیار خوبی دارد. در ادامه با یکی از مدل‌های فلاش تانک این برند بیشتر آشنا می‌شویم.

 

نوع فلاش تانک

فلاش تانک کسری مدل اوپال مشکی طلایی همانطورکه در شکل ملاحظه می‌کنید، این محصول جزو فلاش تانک‌های روکار بازار محسوب می‌شود.

 

سیستم اهرم تخلیه

سیستم تخلیه با استفاده از کلید دو زمانه و اهرم کششی انجام می‌شود. در این حالت علاوه بر اهرم طنابی می‌توان از دکمه نیز برای تخلیه آب استفاده کرد. در سیتم تخلیه طنابی، با کشیدن طناب است که عمل تخلیه انجام می‌شود. این سیستم آب را با قدرت زیادی تخلیه کرده اما در عین حال سر و صدای نسبتا زیادی ایجاد می‌کند. همچنین به دلیل آنکه در هر بار استفاده، کل مخزن تخلیه می‌شود، آب نسبتا زیادی مصرف می‌شود. این سیستم بیشتر به کار کودکان و یا افراد کوتاه قد می‌آید. اما در این مدل می‌توانید از دکمه نیز استفاده کنید که به مراتب از اهرم طنابی کاربری بهتری دارد.

 

مکانیزم تخلیه

مکانیزم تخلیه این فلاش تانک با استفاده از شناور دیافگرامی انجام می‌شود که عملکردی بدون صدا دارد. به کمک این مکانیزم، تخلیه با صدای بسیار کمتری انجام شده و بنابراین از ایجاد صدای ناخوشایند تخلیه آب تا حد زیادی جلوگیری می‌کند. 


برای تجربه خرید بهتر، علاوه بر فلاش تانک ایران که جزو برترین برندهای تولیدکننده فلاش تانک در کشورمان است، می‌توانید محصولات برندهای مشابه دیگر مانند شودر، کسری، البرز روز، قهرمان، اوج و ... را نیز مشاهده کرده و در نهایت با مقایسه مشخصات فنی و قیمت فلاش تانک در این برندها، انتخاب مناسبی داشته باشید.

مشخصات فلاش تانک کسری مدل اوپال مشکی طلایی
جنس بدنهABS
نوع عملکرددو زمانه و اهرم
نوع نصبروکار
سایر مشخصات فلاش تانک- قابلیت تخلیه: 3 لیتر و 9 لیتر
- کلید دو مرحله‌ای و اهرم کششی
- مجهز به فلوتر دو مرحله‌ای – تنظیم سطح آب
- قابلیت ورود آب چپ و راست
- کاهنده مصرف آب
- گارانتی 5 ساله ضمانت کلیه قطعات

راهنمای خرید

نکات خرید

  ✔) یکی از نکاتی که هنگام خرید فلاش تانک بایستی به آن دقت کنید، در نظر گرفتن حجم مناسب برای مخزن آن است. بهتر است با توجه به نیاز خود و فشار آب ساختمان، ظرفیت مناسب را خریداری کنید. در بازار معمولا مخزن فلاش تانک دارای ظرفیت‌های 6، 8 و 9 لیتر است.
  ✔) هنگام خرید فلاش تانک، ابعاد آن را بررسی کنید. اگر فضای کوچکی برای سرویس بهداشتی در اختیار دارید، به شما توصیه می‌کنیم که فلاش تانکی با ابعاد و حجم مخزن کوچک‌تر خریداری کنید.
  ✔) به شما توصیه می‌کنیم فلاش تانک‌هایی خریداری کنید که در مواد اولیه آن پلی اتیلن به کار رفته باشد. این پلاستیک به دلیل ساختار خاص خود تغییری در رنگ و بوی آب ایجاد نمی‌کند و در مقابل رشد باکتری و خزه مقاوم است.
  ✔) برای صرفه‌جویی در مصرف آب و کاهش هزینه پرداختی برای قبض آب به شما توصیه می‌کنیم که حتما فلاش‌تانک‌های دوزمانه خریداری کنید.
  ✔) در هنگام خرید فلاش تانک به نوع نصب آن توجه کنید. مدل‌های مختلف فلاش تانک از نوع نصب به دو صورت روکار و توکار وجود دارند. اگر توالت زمینی دارید، بایستی فلاش تانک روکار خریداری کنید. فلاش تانک روکار در قیمت‌ها و برندهای مختلفی وجود دارد. در واقع می‌توان گفت برای هر سلیقه و بودجه‌ای فلاش تانک روکار از نوع کلاسیک وجود دارد.
  ✔) اگر به بهداشت اهمیت زیادی می‌دهید، به شما توصیه می‌کنیم که فلاش تانک آنتی باکتریال خریداری کنید. این نوع فلاش تانک میکروب و باکتری‌ها را به خود جذب نکرده و فضایی بهداشتی و سالم در سرویس بهداشتی برایتان به ارمغان می‌آورد. بهتر است بدانید که کلیه مدل‌های فلاش تانک می‌توانند خاصیت آنتی باکتریال داشته باشند. پس در هنگام خرید به این مورد توجه داشته باشید.
  ✔) اگر توالت فرنگی دیواری یا وال هنگ خریده‌اید، بایستی برای آن فلاش تانک مخصوص وال هنگ تهیه کنید که در بازار به استراکچر وال هنگ نیز معروف است. استراکچر وال هنگ دارای یک مخزن و چارچوبی فلزی بوده که توالت فرنگی بر روی آن قرار می‌گیرد.


  راهنمای خرید فلاش تانک در مجله ساختمان صنعت

نکات نصب


✔) قبل از نصب از اتصالات سالم لوله‌کشی اطمینان حاصل کنید.
✔) در هنگام نصب فلاش تانک، حتما از قطعه استپ L استفاده کنید. این کار موجب رفع گرفتگی مسیر آب در کاسه توالت می‌شود.
✔) قبل از نصب فلاش تانک و پس از نصب لوله استپ L درپوشی روی آن قرار دهید تا از ورود نخاله و ضایعاتی که هنگام ساخت و ساز وجود دارد، جلوگیری شود.
✔) هنگام نصب لوله L، به این نکته توجه کنید که لوله به پشت کاسه توالت نچسبد. لوله را 3 سانتی متر داخل لاستیک قرار دهید و در صورت نیاز، اضافه لوله را ببرید تا راه خروج آب باز بماند.
✔) برای اینکه آب با فشار بهتری جریان پیدا کند، فلوتر را درحالت حداکثر آبگیری تنظیم کنید.
✔) اگر در زمان نصب آب نشت می‌کند، سطح آبگیری شناور را چک کنید. شاید بیش از حد مجاز آبگیری شده است.
✔) هنگام نصب فلاش تانک باید اطمینان حاصل کرد که تمام قطعات در محدوده آزاد خود قرار بگیرند و با یکدیگر درگیر نباشند.
✔) در هنگام نصب اگر شناور و اهرم با یکدیگر درگیر باشند، باعث ریزش آب می‌شود.
✔) اگر می‌خواهید فلاش تانک خود را به صورت توکار نصب کنید، از لوله‌های با زاویه 45 درجه استفاده کنید.
✔) در فلاش تانک دوزمانه، هرچه اهرم تخلیه بالاتر باشد، حجم تخلیه دکمه کوچک کمتر می‌شود و برعکس هرچه اهرم تخلیه پایین‌تر باشد، حجم تخلیه دکمه بزرگ بیشتر می‌شود.
✔) لوله سرریز در فلاش تانک دو زمانه بصورت پیش فرض در سمت چپ قرار دارد.
✔) هنگام نصب کلید در فلاش تانک دو زمانه، توجه کنید که کلید کوچک کنار پمپ کوچک و کلید بزرگ کنار پمپ بزرگ قرار بگیرد.


نکات نصب
نکات تعمیر و نگهداری

نکات استفاده و نگهداری


  ✔) اگر آب از مخزن سرریز شده، شیر اصلی را بسته و سپس مخزن را تخلیه کنید.
  ✔) در حفظ دکمه و دستگیره تخلیه بکوشید زیرا موجب کاهش فشار آب می‌شود.
  ✔) اگر آب بطور مداوم به داخل مخزن ریخته می‌شود و قطع نمی‌شود، شناور را بررسی کنید.
  ✔) اگر فلاش تانک چکه می‌کند، احتمال دارد که اورینگ‌ها به خوبی متصل نشده باشند.
  ✔) به مدت یک ماه، بعد از هربار استفاده، شیر فلاش تانک را ببندید و مجددا که وارد توالت می‌شوید شیر آب را باز کنید تا مخزن برای استفاده پر شود به این ترتیب جرم آب لوله گرفته شده و دیگر فلاش تانک چکه نمی‌کند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

کلیه مدل‌های فلاش تانک‌ کسری دارای گارانتی 5 ساله پس از نصب می‌باشد. بخش پشتیبانی ساختمان صنعت پاسخگوی هر گونه سوالات شما خریداران گرامی خواهد بود.
 خدمات پس از فروش

درباره تولیدکننده

شیرآلات کسری

سال تاسیس : 1381
دسته محصولات : شیرآلات

کالای ایرانی ، کسب و کار ایرانی

خرید شیرآلات کسری,شبر روشویی کسری,قیمت شیرآلات کسری,شیر ظرفشویی کسری,شیر حمام کسری,شیر توالت کسری,شیرآلات کسری, کسری
معرفی اجمالی
گروه شیرآلات کسری در سال 1381 در یکی از بزرگ‌ترین شهرک‌های صنعتی ایران تاسیس و قدم در عرصه تولید گذاشت. نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا رضایت مشتریان، بهبود کیفیت محصولات، نوآوری مستمر و خدمات پس از فروش جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌ گروه کسری باشد. استانداردهای تولید و کنترل کیفیت در گروه کسری در بالاترین حد ممکن تعیین شده است و کلیه محصولات قبل از خروج از خط تولید، تحت سخت‌ترین آزمایش‌های کنترل کیفیت قرار می‌گیرند. اخذ گواهینامه ایزو9001، کسب گواهینامه ملی استاندارد ایران، اخذ استاندارد CE اروپا و حضور قدرتمند در بازارهای داخلی و خارجی شاهدی بر این مدعی است. هم اکنون گروه کسری با تولید انواع شیرآلات بهداشتی در بیش از 90 طرح و مدل مختلف یکی از مطرح‌ترین و خوشنام‌ترین تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی در ایران و خاورمیانه می‌باشد و محصولات تولیدی به‌صورت گسترده در کشورهای عراق، افغانستان، ترکمنستان، سوریه، روسیه و شمال آفریقا عرضه می‌شود، مدیران مجموعه در تلاشند تا این حضور در بازارهای جهانی روز به روز گسترده‌تر و پایدار تر گردد. واردات انواع ملزومات بهداشتی ساختمانی از کشورهای اروپایی و آسیایی به‌ویژه ایتالیا و نیز کشور چین با برند melody از دیگر فعالیت‌های گروه کسری می‌باشد. هم اکنون پس از سال‌ها حضور در بازار ایران، برند melody نیز در بخش کالاهای وارداتی، در میان فعالان عرصه ساختمان به عنوان برندی خوشنام و موفق شناخته می‌شود.

گواهینامه‌ها

✔) دارای گواهی استاندارد ملی ایران
✔) دارای گواهی ISO9001:2008
✔) دارای گواهی CE اروپا


محصولات تولیدی

شیر ظرفشویی (سینک)
شیر توالت (آفتابه)
شیر حمام (دوش)
شیر روشویی
ست شیرآلات
علم دوش یونیورست
علم دوش یونیکا
شیر روشویی پایه بلند
شیر حمام توکار
شیر روشویی توکار
شیر توالت توکار
شیر ظرفشویی توکار
شیر چشمی
فلاش تانک
شلنگ توالت
شیر پیسوار
شیر تکی

سایر تولیدکنندگان مشابه

شیرآلات شودر
شیرآلات KWC
شیرآلات راسان
شیرآلات شیبه
شیرآلات شایان
شیرآلات درخشان
شیرآلات کاویان
شیرآلات کلار
شیرآلات البرز روز
شیرآلات نوتریکا
شیرآلات اوج


«شایان ذکر است که ساختمان صنعت نمایندگی کسری بوده و شما خریدار گرامی می‌توانید محصولات شرکت کسری را به صورت عمده یا خرد از ساختمان صنعت خریداری نمایید»

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020