ساختمان صنعت|

لوازم نصب رادیاتور پره ای لوازم نصب رادیاتور پره ای https://www.sakhtemansanat.com/image/cache/catalog/nasb-radiator/nasb-radiator-10-800x800.jpg عدد
۳۹۹,۰۰۰ تومان ۳۲۰,۰۰۰ تومان

نام و مشخصات محصول

 

نام محصول:  لوازم نصب رادیاتور پره ای

 

بررسی تخصصی
اگر می‌خواهید در زمان نصب رادیاتور پره ای و شروع استفاده از آن به دردسر نیفتید لازم است قبل از نصب آن لوازم نصب رادیاتور پره ای را مهیا کرده باشید. تمامی آنچه برای نصب رادیاتور آلومینیومی به آن نیاز خواهید داشت مجموعه زیر را شامل می‌شود:

✔) شیر رادیاتور با زانوی قفلی
✔) بست پرچمی
✔) چهار عدد واشر آب‌بندی
✔) شیر هواگیری رادیاتور
✔) درپوش ماسوره

 

در زیر به بررسی کارکرد هریک از آن‌ها به‌طور خلاصه می‌پردازیم:

 

شیر رادیاتور با زانوی قفلی

شیر و زانوی قفلی رادیاتور جهت کنترل میزان ورود و خروج آب سیستم گرمایش به رادیاتور می‌باشد که عموما از جنس برنج ساخته می‌شود و دارای پیچ کنترلی از جنس ABS می‌باشد.
 
خرید لوازم نصب رادیاتور پره ای

بست پرچمی رادیاتور

بست پرچمی وظیفه ثابت و محکم نگه‌داشتن رادیاتور را بر روی دیوار به عهده دارد که در هنگام نصب رادیاتور بر روی دیوار به کار برده می‌شود. بست پرچمی شامل یک پیچ تنظیم‌کننده و یک قلاب می‌باشد که قابل تنظیم هستند. معمولا برای نصب هر 10 پره رادیاتور به یک بست پرچمی نیاز خواهید داشت و برای نصب رادیاتورهای 12، 15، 17 و 20 پره حداقل به دو بست پرچمی دیواری نیاز دارید.
 
قیمت لوازم نصب رادیاتور پره ای

شیر هواگیری رادیاتور

از شیر هواگیری رادیاتور جهت خروج هوای رادیاتور و خالی نمودن آن در ابتدای فصل سرما یا در هنگام تعمیرات استفاده می‌شود. هرگاه پکیج شوفاژ دیواری یا موتورخانه ساختمان کارکرد مناسبی داشته باشد اما رادیاتور شوفاژ گرما ندهد و یا اینکه نیمی از آن سرد و نیمی دیگر گرم باشد، رادیاتور شما نیاز به هواگیری خواهد داشت.
 
لوازم نصب رادیاتور پره ای

 

درپوش ماسوره رادیاتور

برای نصب هر بلوک رادیاتور آلومینیومی نیاز به یک دست در پوش ماسوره می‌باشد. درپوش ماسوره رادیاتور شامل یک پکیج هفت تکه متشکل از مهره و درپوش و شیر هواگیری می‌باشد دو عدد از این مهره‌ها به صورت راست‌گرد و دو عدد به صورت چپ‌گرد می‌باشد که در چهار طرف رادیاتور بسته می‌شود و وظیفه اصلی آن آب‌بندی کامل رادیاتور و جلوگیری از نشتی است.

ساختمان صنعت این امکان را برای شما فراهم آورده که در کنار خرید انواع رادیاتور پره ای لوازم نصب مورد نیاز برای رادیاتور پره ای را نیز با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت تهیه کنید تا در هنگام نصب آن وقفه در کارتان پیش نیاید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020