ساختمان صنعت|

محک-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : محک


محک ؛ آشنای همگان
حدود 30 سال پیش و در زمانی که بازار لوازم بهداشتی به طور عمده در اختیار محصولات فلزی بود، شرکت همتک پلاستیک فعالیت خود را آغاز نمود. در آن زمان محصولات جدیدی مانند سینک ظرفشویی به تازگی وارد کشورمان شده بود، نیاز به لوازم جانبی آن مانند سیفون سینک ظرفشویی به شدت احساس می شد. بعدها این شرکت محصولات خود را گسترش داده و آن را با نام تجاری "محک" به بازار عرضه نمود. امروزه محک در کارخانه ای به فضای 4000 متر مربع تولید شده و همچنین به بیش از 10 کشور دنیا در خاورمیانه، آسیای میانه و اروپا صادر می شود.
محصولات تولیدی
این شرکت به تولید انواع سیفون ظرفشویی برای سینک فانتزی و سینک معمولی، سیفون سینک روشویی، سیفون وان و انواع کفشور برای حمام،آشپزخانه، بالکن و پشت بام می پردازد. محصولات محک دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی می باشد. این شرکت همچنین به تولید فلاش تانک و سیفون توالت فرنگی نیز پرداخته که فلاش تانک محک در بازار زبانزد عام و خاص می باشد. در واقع امروزه در بیشتر سرویس بهداشتی های عمومی و نیز خانه ها از فلاش تانک محک استفاده می شود. به همین دلیل می توان گفت که خرید فلاش تانک محک در بین مردم جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده است. قیمت فلاش تانک محک بسیار مناسب بوده و در عین حال بسیار کاربردی است. در واقع یکی از عوامل استقبال بسیار گسترده مردم برای خرید فلاش تانک محک نیز همین است. خود محک نیز در بیان سیاست های خود به این اذعان داشته که به صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم اهمیت زیادی می دهد. محبوبیت و اعتبار این برند به حدی است که مدل های مختلف سینک اخوان از سیفون های تولیدی محک استفاده می کنند.
ساختمان صنعت و نمایندگی فروش محک
با توجه به گستردگی محصولات محک وجود محلی که شما بتوانید کلیه محصولات آن را به صورت یکجا مشاهده کنید، بسیار کاربردی به نظر می رسد. از آنجایی که آسان کردن فرایند خرید همواره جزو سیاست های ساختمان صنعت بوده، محصولات این برند را به صورت یکجا برای شما فراهم کرده ایم. شما می توانید برای بررسی قیمت فلاش تانک محک و دیگر محصولات این برند به صفحه مخصوص این برند مراجعه کرده و مدل مناسب خود را خریداری کنید.

هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

مقالات مرتبط با برند محک

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020