ساختمان صنعت|

درخشان-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : درخشان


شرکت درخشان در سال 1367 فعالیت خود را با تولید شیرآلات بهداشتی آغاز کرد. این شرکت مدتی در این زمینه فعال بود و توانست که رضایت مشتریان خود را بدست آورد. پس از این موفقیت، درخشان پای در عرصه تولید لوزام آشپزخانه گذاشت و تولید محصولاتی مانند اجاق گاز رومیزی ، سینک ظرفشویی و هود آشپزخانه را در دستور کار خود قرار داد. برای برند درخشان همواره رضایت مشتری جزو ارکان اساسی محسوب می شده است. بر این اساس این شرکت به تولید محصولاتی باکیفیت با طراحی زیبا اقدام نموده است. کسب گواهینامه های استاندارد ایران و اروپا نیز از دل همین هدف می‌آید.

محصولات تولیدی

 معروف ترین محصولات این شرکت، شیرآلات بهداشتی است. در واقع به همین دلیل است که اسم شیرآلات درخشان را با خود یدک می کشد. اما همانطور که گفتیم این شرکت به تولید هود آشپزخانه و اجاق گاز رومیزی نیز می پردازد. محصولات این شرکت دارای طراحی خلاقانه ای بوده و متناسب با سلیقه خانواده ایرانی طراحی شده است. زیبایی در طراحی و کیفیت بالا از جمله اصول این شرکت بوده و به نظر می رسد که در این امر نسبتاً موفق بوده است. یکی از کارهای بسیار جالبی که درخشان انجام داده، تولید ست اجاق گاز و هود آشپزخانه می باشد. این شرکت با تولید این محصول، خود را از دیگر برندهای موجود در بازار جدا کرده است.


ساختمان صنعت و نمایندگی درخشان

ساختمان صنعت به عنوان اولین هایپر مارکت تخصصی صنعت ساختمان توانسته نمایندگی محصولات درخشان را بدست آورد. از هم اکنون شما می توانید مدل های مختلف شیرآلات درخشان ، هود درخشان و اجاق گاز درخشان را در ساختمان صنعت مشاهده کرده و با در نظر گرفتن بودجه و معیار خود، خرید خوبی را تجربه کنید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020