ساختمان صنعت|

البرز روز-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : البرز روز


در سال 1386 گروه تولیدی البرز شیر مهتاب که لزوم تولید شیرآلات بهداشتی با کیفیت را می‌دید ، تصمیم گرفت که یکی از تولیدکندگان شیرآلات بهداشتی باشد .  پس از بررسی و تحقیقات گسترده در زمینه تکنولوژی تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی و ارزیابی توان تخصصی کارخانه، خط تولید شیرآلات خود با برند «البرز روز» را در سال 1388 راه‌اندازی کرد . شیرالات البرز روز  می‌گوید فلسفه‌اش تولید شیرآلاتی باکیفیت ممتاز بوده تا اینگونه بتواند از واردات محصولات خارجی به ایران جلوگیری کند و خرید شیرآلات البرز روز را به سبد خرید مردم اضافه کند و تا حدی نیز در این امر موفق بوده است .
امروزه شیرالات شایان توانسته با بهره‌گیری از آزمایشگاه‌های مجهز و کادری مجرب ،محصولاتی مرغوب تولید کند .  محصولات این شرکت عبارتند از  : شیر توالت ، شیر حمام ، شیر ظرفشویی ، شیر روشویی ، علم دوش و ست شیرآلات که این شرکت معتقد است محصولاتش دارای استانداردهای روز ایران و دنیا می‌باشند .
گارانتی و خدمات پس از فروش شیرآلات البرز روز  :
کلیه محصولات البرز روز  دارای پنج سال گارانتی می‌باشند و همچنین برای تماس با خدمات پس از فروش شیرالات البرز روز  با شماره 7074 900 0919 تماس بگیرید .
همکاری ساختمان صنعت با شیرآلات البرز روز:
در اواسط سال 1397 ساختمان صنعت همکاری خود با برند البرز روز را آغاز کرد . صفحه خرید شیرآلات البرز روز در ساختمان صنعت در دسترس شماست تا بتوانید با مشاهده قیمت شیرآلات البرز روز در انواع مدل‌ها ، مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید .


نمايش 1 تا 16 از 190 (12 صفحه)

مقالات مرتبط با برند البرز روز

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020