ساختمان صنعت|

توالت فرنگی گلسار فارس مدل پلاتوس درجه یک پلاتوس درجه یک گلسار فارس https://www.sakhtemansanat.com/image/cache/catalog/toalet-golsar/plautus/platus-1-800x800.JPG عدد
۲,۵۹۵,۰۰۰ تومان

نام و مشخصات محصول

نام محصول :  توالت فرنگی گلسار فارس مدل پلاتوس درجه یک


تولیدکننده :  گلسار فارس


گارانتی :  12 ماهه چینی بهداشتی گلسار فارس

بررسی تخصصی 

تقریبا در دکوراسیون سرویس بهداشتی هر خانه‌ای می‌توان اثری از توالت فرنگی یا توالت ایرانی پیدا کرد. شاید فکر کنید چون از توالت برای اجابت مزاج (که امری طبیعی است) استفاده می‌کنید، دیگر نیازی نیست که زیبا به نظر برسد و یا اینکه قابلیت‌های زیادی داشته باشد. اما اشتباه می‌کنید! زیرا امروزه مدل‌هایی از توالت فرنگی وجود دارند که جهت راحتی هر چه بیشتر مصرف کنندگان طراحی شده اند. در واقع وجود ویژگی‌هایی مانند مکانیزم فلاش دو زمانه، درب آرام بند، بیده یا خودشور به کاربرد بهتر توالت فرنگی کمک بسیاری کرده است و باعث کاهش مصرف آب نیز میشود. اما ویژگی های مهم توالت فرنگی یا به نوعی فاکتورهای خرید توالت فرنگی فقط در این موارد خلاصه نشده و توجه به آکس و خروجی سیفون نیز از اهمیت زیادی برخوردار هستند. علاوه بر آن توالت فرنگی به دو صورت توالت فرنگی یک تکه و توالت فرنگی دو تکه تولید می شود. بدون شک شناخت ویژگی های یک توالت فرنگی مناسب به شما کمک می‌کند که خریدی هوشمندانه داشته باشید. بررسی تخصصی ساختمان صنعت از توالت فرنگی گلسار فارس مدل پلاتوس درجه یک نیز به همین دلیل در زیر آمده است. 

درباره چینی بهداشتی گلسار فارس

شرکت گلسار فارس که از سال 1372 فعالیت خود در زمینه تولید چینی بهداشتی را آغاز کرده ، امروزه به عنوان یکی از برترین برندهای موجود در بازار شناخته می شود. این شرکت با ظرفیت تولید 17000 تن محصول یکی از بزرگترین تولید کنندگان داخلی و نیز از صادرکنندگان موفق کشورمان در زمینه تولید انواع چینی بهداشتی می باشد. این شرکت به تولید انواع چینی بهداشتی از جمله : توالت فرنگی ، توالت زمینی ، روشویی کابینتی ، روشویی نیم پایه ، سرشویی ، روشویی پایه بلند و سنگ روشویی می پردازد. مدل های مختلف توالت فرنگی گلسار فارس فقط به صورت یک تکه تولید می شود. این برند انواع توالت فرنگی خود را به سیستم های تخلیه شوتینگ دار از قبیل واترجت و توربوجت مجهز کرده و در وال هنگ های تولیدی خود از سیستم تخلیه آبشاری بهره برده است. خروجی توالت فرنگی کلیه مدل های گلسار از نوع کف بوده و مکانیزم فلاش آن نیز دو زمانه می باشد. در پایان می توان گفت که توالت فرنگی گلسار فارس از نظر بهداشت و محیط زیست با استانداردهای روز دنیا کاملا تطابق داشته و مصرف آب بسیار کمی دارند. به طوری که با هر بار تخلیه حدودا 6 لیتر آب مصرف می کند. شما می توانید با توجه به بودجه و معیار خود از بین انواع مختلف توالت فرنگی گلسار فارس مدل مناسب خود را انتخاب کنید.

نوع توالت فرنگی و شکل ظاهری

توالت فرنگی گلسار فارس مدل پلاتوس درجه یک از جمله محصولات برند گلسار فارس می باشد که شکل آن به صورت بیضی است. از طرفی همانطور که در شکل مشخص است، این توالت فرنگی در دسته توالت فرنگی های زمینی قرار گرفته و از نوع یک تکه می باشد. یک تکه بودن توالت فرنگی به این معنی است که مخرن و کاسه بهم متصل هستند. مدل هایی از توالت فرنگی که به صورت یک تکه می باشند، به دلیل نداشتن درز و گوشه و کنار راحت تر تمیز می شوند. قیمت توالت فرنگی یک تکه نسبت به دو تکه بیشتر است. رنگ این توالت فرنگی نیز سفید می باشد که زیبایی خاصی به آن بخشیده است و نوع لعاب این توالت فرنگی از نوع درجه یک میباشد.   

ابعاد

یکی از فاکتورهای مهم خرید توالت فرنگی ابعاد آن است. زیرا معمولا کاربران، توالت فرنگی را با توجه به فضای سرویس بهداشتی خود انتخاب می کنند. مدل های توالت فرنگی دیواری فضای کمتری اشغال کرده و باعث می شوند که سرویس بهداشتی بزرگتر به نظر برسد. اما اگر سرویس بهداشتی شما نسبتا بزرگ است، مدل های توالت فرنگی زمینی یک تکه نیز کار شما را کاملا راه می اندازد. ابعاد این توالت فرنگی 76.5*41.5*72.5 سانتی متر می باشد.

آکس تخلیه و خروجی سیفون

آکس توالت فرنگی گلسار فارس مدل پلاتوس درجه یک 19 سانتی‌متر است. این بدان معنی است که فاصله مرکز خروجی سیفون تا پشت محل نصب توالت فرنگی، 19 سانتی‌متر می باشد. توجه به آکس از نکات مهم نصب توالت فرنگی بوده که در هنگام خرید توجه به آن ضروری است. همچنین در مورد خروجی سیفون این توالت فرنگی بایستی به این نکته اشاره کنیم که خروجی آن به کف بوده و اندازه آن 10 سانتی متر می باشد.

درباره آکس بیشتر بدانید :

آکس عبارت است از فاصله‌ی مرکز لوله‌ی سیفون (خروجی) توالت فرنگی با لبه‌ی پشتی توالت فرنگی. از طرف دیگر فاصله‌ی مکملی در سرویس بهداشتی شما وجود دارد. یعنی فاصله‌ی میان سطح دیوار کاشی شده با مرکز لوله‌ی فاضلاب که در کف سرویس بهداشتی تعبیه شده است. که می‌شود آن را آکس فضای شما نامید. بهتر است این فاصله حداقل ۲۵ سانتیمتر باشد. با این وجود، این استاندارد می‌بایست در هنگام ساخت ساختمان و نصب سیستم لوله‌های فاضلاب در نظر گرفته شود. بنابراین شما به ناچار می‌بایست در هنگام خرید آکس مناسبی را انتخاب کنید. آکس فضای شما تعیین کننده‌ی اندازه دستشویی قابل نصب در این فضا است. لذا مقدار آکس توالت فرنگی انتخاب شده حتما باید کمتر و یا در بهترین حالت مساوی با اندازه آکس مربوط به فضای در نظر گرفته شده باشد. اگر آکس فرنگی شما از آکس در نظر گرفته شده در حمام یا دستشویی شما کوچکتر باشد، فرنگی قابل نصب است و به میزان اختلاف این دو عدد از دیوار فاصله می‌گیرد. اما در صورت بزرگ‌تر بودن عدد آکس فرنگی، این مدل فرنگی قابلیت نصب در آن فضا را ندارد و برای آن فضا بزرگ است.

نوع سیستم تخلیه  

 سیستم تخلیه‌ای که توالت فرنگی گلسار فارس مدل پلاتوس درجه یک از آن بهره می‌برد، از نوع واش دان می باشد. در این نوع سیستم تخلیه، آب از داخل مخزن به لبه‌های درونی کاسه توالت فرنگی جاری شده و سپس از سوراخ‌هایی که درون کاسه توالت فرنگی تعبیه شده اند، به سمت پایین می‌ریزد و عمل شستشو از بالای لبه‌های توالت فرنگی به سمت پایین انجام می شود. در این روش، حجم آب نسبتا زیادی مصرف می‌شود. این سیستم معمولا در مدل های مختلف توالت فرنگی دو تکه وجود دارد.

مکانیزم فلاش توالت فرنگی

مخزن آب این توالت فرنگی که به آن فلاش تانک نیز گفته می‌شود، از سیستم دوزمانه استفاده می‌کند. در سیستم فلاش دوزمانه، مخزن تخلیه از دو حجم کوچک و بزرگ آب بهره می‌برد. بطوریکه برای مواردی که نیاز به آب زیادی برای تمیز کردن توالت وجود ندارد، از  حجم کوچک آب استفاده می‌کند. با استفاده از این سیستم، مصرف آب تا میزان 60درصد کاهش می‌یابد که بسیار قابل توجه می‌باشد.

نازل تخلیه

یکی از فاکتورهایی که در خرید توالت فرنگی برای کاربران اهمیت دارد، نازل تخلیه آن می باشد. امروزه بیشتر توالت فرنگی های موجود در بازار از نازل دکمه ای بهره می برند. درحالی که در مدل های قدیمی تر از اهرم طنابی استفاده می کردند. اما نازل تخلیه ای که توالت فرنگی گلسار فارس مدل پلاتوس درجه یک به آن مجهز است، از نوع دکمه است یعنی با زدن دکمه، آب وارد کاسه توالت فرنگی می‌شود.

نوع درب 

مکانیزم بسته شدن درب توالت فرنگی گلسار فارس مدل پلاتوس درجه یک از نوع آرام بند می باشد. این نوع درب ها به صورت هیدرولیک می باشند و دارای فنرهای مخصوصی بوده که از بسته شدن ناگهانی درب توالت فرنگی جلوگیری می کند. با وجود این نوع درب ها شما دیگر شاهد صدای ناخوشایند بسته شدن درب توالت فرنگی نخواهید بود.

درجه توالت فرنگی 

انواع توالت فرنگی های موجود در بازار معمولا در سه مدل درجه 1، درجه 2 و درجه 3 تولید می شوند. معمولا تفاوت درجه های توالت فرنگی بر اساس نوع پخت چینی بهداشتی مشخص می شود. مدل هایی از توالت فرنگی که درجه 1 هستند، پخت بسیار بهتری داشته و دارای لعاب بسیار باکیفیتی می باشند. توالت فرنگی گلسار فارس مدل پلاتوس درجه یک در 2 درجه تولید می شود که شما در این صفحه مدل درجه 1 آن را مشاهده میکنید.

جهت راحتی شما عزیزان نکاتی جهت خرید و نگهداری توالت فرنگی در نظر گرفته شده است که شما می‌توانید آن را در بخش دفترچه راهنما در همین صفحه مشاهده کنید.

در بازار برندهای مختلفی از توالت فرنگی مانند: توالت فرنگی گلسار فارس ، توالت فرنگی گلسار فارس ، توالت فرنگی چینی کرد ، توالت فرنگی آماتیس و توالت فرنگی ایساتیس موجود می باشند. شما خریداران گرامی می توانید جهت خرید توالت فرنگی و مقایسه قیمت توالت فرنگی در انواع مدل ها و برندهای آن از دسته لوازم بهداشتی ساختمان صنعت دیدن فرمایید.

مشخصات فنی توالت فرنگی گلسار فارس مدل پلاتوس درجه یک
ابعاد توالت فرنگی(سانتیمتر)طول: 72.5 ، عرض: 41.5 ، ارتفاع: 76.5
سایز آکس تخلیه19 سانتیمتر
نوع توالت فرنگیتوالت فرنگی یک تکه
نوع سیستم تخلیهواش دان (آبشاری)
رنگسفید
نوع لعابدرجه یک
شیر بیده(خودشور)ندارد
سایز خروجی سیفون10 سانتیمتر
نوع خروجی سیفونخروجی به کف
سیستم فلاشدو زمانه
نوع درب نشیمندرب دوبل آرام بند
نوع نازل تخلیهدکمه
سایر مشخصات- واشر بوگیر
- دارای لعاب مسیر سیفون

راهنمای خرید

راهنمای خرید


  ✔) قبل از خرید توالت فرنگی ،  فاصله میان دیوار تا محل خروج فاضلاب را در نظر بگیرید.
  ✔) اگر فضای محدودی برای توالت فرنگی در اختیار دارید، خرید توالت‌های دایره‌ای شکل را در اولویت خرید قرار دهید.
  ✔) توالت فرنگی دیواری بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک است.
  ✔) اگر می‌خواهید توالت فرنگی شما تعمیر و نگهداری راحتی داشته باشد، بهتر است توالت فرنگی یک تکه را مدنظر داشته باشید.
  ✔) در هنگام خرید توالت فرنگی به نوع کاسه و اندازه پایه توالت فرنگی توجه کنید.
  ✔) در خرید توالت فرنگی توصیه می‌شود سیفونی را انتخاب کنید که از نوع مکشی می‌باشد.
  ✔) یکی از فاکتورهای مهم در خرید توالت فرنگی توجه به سیستم تخلیه آن میباشد. انواع مختلفی از سیستم تخلیه اعم از واش دان، گردابی ، سوپرجت ، توربو جت و واترجت در بازار موجود میباشند که هرکدام از آنها دارای معایب و مزایای خاص خود میباشند. میتوان گفت که جدیدترین سیستم های تخلیه توالت فرنگی واتر جت ، توربو جت و سوپر جت میباشند که هم باعث کاهش مصرف آب شده و هم عمل تخلیه را به خوبی انجام میدهند.
  ✔) توجه به آکس توالت فرنگی و آکس فضای نصب آن از مهمترین فاکتورهای خرید توالت فرنگی بوده که حتما باید آن را مد نظر قرار داد توجه داشته باشید که آکس استاندارد در توالت فرنگی معمولا بین 25 تا 30 سانتی‌متر هست.
  ✔) توالت فرنگی از نوع فلاش تانک دو زمانه، صرفه اقتصادی بیشتری از نظر میزان مصرف آب دارد.
  ✔) توالت های فرنگی دیواری که در ایران به نام وال هنگ معروف است، در واقع نسل جدید توالت فرنگی بوده که امروزه از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشد. این نوع توالت فرنگی بسیار زیبا بوده و به دلیل حجم کوچکی که دارد، باعث می شود که سرویس بهداشتی بزرگتر به نظر برسد. برای نصب وال هنگ نیز بایستی به این نکته اشاره کنیم که در این روش، توالت فرنگی بر روی چارچوبی فلزی که به آن استراکچر گفته می شود، نصب می شود. همچنین برای نصب وال هنگ، فلاش تانک آن به صورت توکار نصب شده که بایستی آن را به صورت جداگانه خریداری کنید. فلاش تانک توکار وال هنگ ساختاری ویژه داشته و سیستم فلاش آن نیز معمولا به صورت دو زمانه می باشد.
  ✔) اگر می خواهید هنگام بستن در توالت فرنگی، صدایی ایجاد نشود، مدل هایی که درب آن به صورت آرام بند می‌باشند، کاملا کاربردی خواهند بود.
  ✔) اگر از نظر اقتصادی مشکلی ندارید، سعی کنید که توالت فرنگی از نوع درجه 1 را خریداری کنید. زیرا این درجه از توالت فرنگی لعاب بسیار بهتری داشته و تغییر رنگ نمی دهد.
  ✔) دقت داشته باشید که در هنگام خرید توالت فرنگی بایستی شلنگ پیسوار را به صورت جداگانه خریداری کنید.
  ✔) در هنگام خرید توالت فرنگی زمینی به یک تکه یا دو تکه بودن آن توجه کنید. امروزه بیشتر مدل های موجود در بازار از نوع توالت فرنگی یک تکه میباشند که نسبت به مدل های دو تکه هم شکیل تر بوده و هم نظافت راحت تری دارند.
  ✔) مدل هایی از توالت فرنگی که به شکل مستطیل می باشند، ظاهری بسیار شکیل داشته و اخیرا نزد مردم محبوبیت بسیاری یافته اند.
  ✔) خروجی سیفون در انواع توالت فرنگی به کف یا دیوار می باشد. البته بد نیست این را بدانید که امروزه در بیشتر مدل‌های بازار خروجی سیفون به کف می باشد که در سایز 6، 8 و 10 یافت می شود. توالت هایی که خروجی آن به دیوار بوده، بیشتر مربوط به مدل های قدیمی می باشد.
  ✔) اگر در خانه خود کودک، خانم های باردار، افراد مسن و یا افرادی که دارای ناراحتی های مفصلی میباشند زندگی می‌کنند، بهتر است خرید توالت فرنگی با بیده داخلی را مدنظر قرار دهید.

  راهنمای جامع خرید توالت فرنگی در مجله ساختمان صنعت

  نکات نصب


  ✔) قبل از نصب توالت فرنگی، آب را قطع کنید.
  ✔) زیر محل نصب توالت فرنگی را کاملا تمیز کنید.
  ✔) قبل از نصب آکس توالت فرنگی را روی آکس فاضلاب منطبق کنید.
  ✔) قبل از نصب اتصالات توالت فرنگی را محکم کنید.
  ✔) انتهای لوله فاضلاب باید ۲ الی ۴ سانتیمتر از کف سرویس بالاتر باشد.
  ✔) در صورتی که می‌خواهید توالت فرنگی جدیدتان را با مدل قبلی خود تعویض کنید، قبل از نصب، آب آن را خالی کنید.
  ✔) فاصله دیوار تا مرکز فاضلاب توالت فرنگی را 25 سانتی متر در نظر بگیرید.
  ✔) حداقل قطر لوله فاضلاب را 90 میلی‌متر در نظر بگیرید.
  ✔) برای چسباندن توالت به سرامیک از چسب های آکواریوم که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.
  ✔) قبل از نصب از اتصالات صحیح لوله کشی فاضلاب اطمینان حاصل کنید.
  ✔) هنگام لوله کشی فاضلاب حتما درب آن را ببندید تا از ورود سیمان در توالت فرنگی جلوگیری شود.
  ✔) به منظور جلوگیری از بوی بد از درز گیر استفاده کنید.
  ✔)قبل از استفاده باید حداقل ۱۲ ساعت محل را خشک نگه دارید و از توالت فرنگی استفاده نکنید تا چسب کاملا خشک شود.

  راهنمای نصب
  نکات تعمیر و نگهداری

  نکات تعمیر و نگهداری

  ✔) اگر سیفون شما خوب آب نمی‌دهد و یا فشار آن کم است، ممکن است لوله‌ها گرفته باشند.
  ✔) اگر سیفون خوب تخلیه نمی کند، فلاپر آن را تعویض کنید.
  ✔) اگر توالت‌فرنگی شما شناور توپی دارد، بهتر است آن را با شناور کاپ تعویض کنید.
  ✔) اگر با کشیدن اهرم سیفون آب نمی‌آید، ممکن است دستگیره جدا شده باشد. همچنین ممکن است زنجیر آن جدا نشده باشد.
  ✔) توالت فرنگی را بطور دوره ای و با شوینده های مخصوص بشورید تا مانع از تجمع آلودگی در سرویس بهداشتی شود.
  ✔) اگر خیلی به آلودگی و انتقال آلودگی توالت فرنگی حساس هستید، از کاورهایی که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.
  ✔) همیشه پس از استفاده از سیفون، درب توالت فرنگی را ببندید تا مانع پاشیدن آب به اطراف شود.
  ✔) نکته‌ای که در مورد برخی از شوینده‌های شیمیایی وجود دارد این است که بدون بو باشد و در هنگام خرید شوینده‌ها حتما برچسب روی آن را بخوانید تا مبادا موجب کدر شدن رنگ توالت فرنگی شود.
  ✔) پس از استفاده از توالت فرنگی، هیچگاه دستمال کاغذی و بطور کلی هیچ شیئی را درون آن نریزید. این کار  بعد از مدتی موجب گرفتگی لوله می‌شود و دردسرهای زیادی به‌همراه دارد.
  ✔) برای ضدعفونی توالت فرنگی می‌توانید از موادی مانند سرکه،آبلیمو و جوش شیرین استفاده کنید. همچنین برای این کار قرص های ضد عفونی کننده ای وجود دارد که آن را در کاسه توالت فرنگی می‌گذارند و با هر بار کشیدن سیفون، توالت فرنگی ضدعفونی می‌شود.

  گارانتی و خدمات پس از فروش

  کلیه محصولات دارای 12 ماه گارانتی چینی بهداشتی گلسار فارس می باشند. توجه داشته باشید که در صورت نصب توالت فرنگی توسط افراد متفرقه، توالت فرنگی خریداری شده از شرایط گارانتی خارج خواهد شد. شماره خدمات پس از فروش شرکت گلسار فارس 07136433125 می باشد. همچنین بخش پشتیبانی ساختمان صنعت پاسخگوی هر گونه سوالات شما خریداران گرامی خواهد بود.

   خدمات پس از فروش

  درباره تولیدکننده

  گلسار فارس

  سال تاسیس : 1372

  دسته محصولات : حمام و سرویس بهداشتی


  کالای ایرانی ، کسب و کار ایرانی

  لوگو-گلسار-فارس-golsar-fars

  معرفی اجمالی


  شركت گلسار فارس در سال 1363 براي پاسخگويي به نياز روز افزون مردم به لوازم چيني‌بهداشتي به ثبت رسيد و در سال 1372 مورد بهره‌برداري قرار گرفت. در سال 1375 پس از کسب  موفقیت در بازار، این شرکت به سرعت مراحل توسعه را طی کرده و پروژه های زیادی را به بهره برداری رساند. این کار گلسار را وادار ساخت که ظرفیت محصولات و نیز کارخانه خود را افزایش داد.به طوریکه هم اكنون کارخانه گلسار فارس با توليد 17000تن محصول نهايي به عنوان يكي از بزرگترين توليدكنندگان داخلي کشورمان شناخته می شود. گلسار همچنین يكي از صادركنندگان موفق چینی بهداشتی در بازارهاي خارجي محسوب مي‌شود.امروزه گلسار بیش از 100 نوع محصول مختلف تولید کرده و علاوه بر داشتن بیش از 180 نماینده فروش در تمامی استان های کشور ، محصولات خود را به بیش از 13 کشور در جهان صادر می کند.

  افتخارات

  ✔) ثبت جهانی برند گلسار فارس توسط سازمان ثبت نشان تجاری بین المللی در سوئیس در سال 2012
  ✔) صادر کننده نمونه کشوری در سالهای 1381، 1387 ، 1388 ، 1389 ، 1390 ،1391
  ✔) رتبه زرین اتاق بازرگانی، صنایع ، معدن و کشاورزی ایران در سال 1391
  ✔) واحد نمونه صنعتی کشوری درسال 1390،1389،1388 و 1391
  ✔) توليدكننده نمونه استان فارس در سال 1384و 1385 و 1386 ، 1387، 1388 ، 1389

  گواهینامه های دریافتی

  ✔) اخذ گواهینامه های ISO9001:2008 , ISO14001:2004 , ISO10001
  ✔) اخذ گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE در سال 2012
  ✔) اخذ گواهینامه SANTECH DESIGN در طراحی و تولید چینی بهداشتی در سال 2003


  محصولات تولیدی

  توالت ایرانی(زمینی)

  توالت فرنگی

  روشویی پایه دار

  روشویی روسنگی و زیرسنگی

  سنگ روشویی کایینتی

  وال هنگ

  سرشویی


  سایر تولیدکنندگان مشابه

  چینی کرد

  مروارید

  پارس سرام

  سینا چینی

  آرمیتاژ

  نوین سرام

  ایساتیس

  چینی بهداشتی کسری

  چینی نام


  دانلود کاتالوگ گلسار فارس

  دانلود لیست قیمت گلسار فارس


  «شایان ذکر است که ساختمان صنعت نمایندگی گلسار فارس بوده و شما خریدار گرامی میتوانید محصولات گلسار فارس را به صورت عمده یا خرد از ساختمان صنعت خریداری نمایید»


  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کالاهای مرتبط