ساختمان صنعت|

تهویه-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : تهویه


شرکت تهویه که به عنوان یکی از برندهای پیشرو در زمینه صنعت تهویه مطبوع به شمار می‌رود، فعالیت خود را از سال 1343 آغاز کرد. این شرکت در ابتدای فعالیت خود از تکنولوژیAir Temp & Trane در تولید محصولاتش استفاده کرد. در ادامه نیز توانست مجوز ساخت لوازم تهویه مطبوع را از دو شرکت آمریکایی کرایسلر و ایر تمپ دریافت کند. در دهه 1360 این شرکت تصمیم به تولید نسل جدیدی از سیستم‌های تهویه مطبوع گرفته و خود را به عنوان شرکتی پیشرو در کشورمان مطرح ساخت. حدود 32 سال بعد این شرکت سیاست تولید خود را تغییر داده و محصولات جدیدی را به تولیدات قبلی خود اضافه کرد. تا پایان نیمه اول 1394 برند تهویه برنامه خود را عملی کرده و به تولید و توزیع مینی چیلر، انواع کولر گازی اسپلیت، داکت اسپلیت، خنک کننده تابلوهای الکتریکی، بستنی ساز و سیستمهای تهویه مطبوع خودروهای سبک، سنگین و قطار پرداخت.

محصولات تولیدی
همانطور که در بالا اشاره کردیم، برند تهویه به عنوان تولید کننده پیشرو کشورمان در صنعت تهویه محسوب می‌شود. از بین محصولات این برند، کولر گازی تهویه جزو محبوب‌ترین محصولات این برند به شمار می‌رود. اما این شرکت پا را فراتر از این گذاشته و به عنوان تولید کننده اصلی صنایع بزرگی چون نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد سازی و دیگر صنایع مهم کشور به شمار می‌رود. این برند با دریافت گواهینامه‌هایی از قبیل IQ-net و ISO 9000 توانسته محصولاتی بسیار با کیفیت بسازد و حضور خود را در این صنعت تثبیت کند.
گارانتی
کلیه محصولات تهویه دارای 3 گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش هستند. این شرکت همواره در توسعه رضایت حداکثری مشتریان خود بوده و به بهبود محصولات خود می‌اندیشد.

ساختمان صنعت و نمایندگی تهویه
از آنجا که همواره برای شما برترین‌ها را خواسته‌ایم، نمایندگی برند تهویه را به دست آورده‌ایم. از این پس شما می‌توانید کولر گازی تهویه و دیگر محصولات این برند را در ساختمان صنعت مشاهده، بررسی و خریداری نمایید.


این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

مقالات مرتبط با برند تهویه

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020