ساختمان صنعت|

درباره ما

درباره ساختمان صنعت

صنعت ساختمان به عنوان یکی از پیشران های اصلی اقتصاد به فراخور تنوع،گستردگی و امکان مباشرت در پروژه های زیربنایی و عمرانی و توسعه ای قطعا در ترسیم چشم انداز آینده و پیشبرد اهداف کلان اقتصادی کشور عزیزمان جایگاه ویژه ای خواهد داشت.حرکت به سمت صنعتی سازی ساختمان موجب پاسخگویی به تقاضای فعلی جامعه ،افزایش سرعت ساخت،کیفیت ساخت و کاهش قیمت تمام شده ساختمان و نیز باعث ارتقا سطح تولید و برقرار کننده تعادل میان عرضه و تقاضا در بازار میگردد.از این رو مدیریت صحیح زنجیره تامین،توزیع و فروش مصالح و تجهیزات ساختمانی ضروری به نظر می رسد.تامین کالا و خدمات در پروژه های ساختمانی از جمله مهم ترین فعالیت های هر پروژه میباشد.ولی عواملی چون تعداد بالای اقلام کالایی هر پروژه ،گستردگی حجم کالا های ارائه شده توسط تامین کنندگان مختلف ، نبود سیستم توزیع مناسب ، عدم شفافیت قیمت ها ، وجود واسطه های گوناگون ، نبود خدمات مشاوره ای و... تامین کالای پروژه ها را با مشکل مواجه کرده است.

در این راستا میخواهیم چالش ها و دغدغه های هر دو گروه تولید کننده و مصرف کننده را به حداقل برسانیم.به تولید کنندگان عمده و خرده نیز امکان دسترسی متمرکز ، سریع ، آسان و ارزان به انواع کالا های ساختمانی در تنوعی گسترده را فراهم خواهیم کرد.ما با ارائه خدماتی متمایزی و نظام یافته و با برقراری ارتباطی موثر با تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در فکر آنیم تا دغدغه ها و چالش های هر دو گروه را به حداقل رسانده و چرخه تولید تا مصرف را کاهش دهیم.

رسیدن به بازار های گسترده جهانی،مستلزم حرکت به سوی استراتژی های اقتصادی نوین و نگاه مدبرانه به نیاز ها و خواسته های مشتریان گوناگون در بازارهای مختلف میباشد. در تمام دنیا بازارهای تخصصی وجود دارند و ما نیز باید به این سمت برویم.از این رو تصمیم گرفتیم تا نخستین بازار تخصصی مصالح و تجهیزات ساختمانی را در ایران راه اندازی کنیم . ساختمان صنعت به عنوان اولین هایپرمارکت تخصصی صنعت ساختمان ، اجناس ساختمانی را در تمام ابعاد خود عرضه خواهد کرد . از کوچکترین کالا ها تا کالا های بزرگ ساختمانی و تکنولوژی های نوین صنعت ساختمان رامی توانید در ساختمان صنعت پیدا کنید.خدمات پس از فروش مناسب ، ارسال به موقع و سریع ، تضمین بهترین قیمت ها ،گستردگی کالاها و برند ها و ارائه خدمات مشاوره ای برای خرید تنها بخشی از ویژگی های ساختمان صنعت میباشد.ساختمان صنعت آسان ترین راه برای خرید همه کالا های ساختمانی است.

امید است تحولی ماندگار در صنعت ساختمانی کشور شاهد باشیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020