ساختمان صنعت|

  • بوتان بوتان
  • دیواری
  • زمینی
  • بدون شمعک(آیونایز)
  • شمعک دائم
  • محفظه احتراق باز
  • محفظه احتراق بسته
  • دارد
  • ندارد
  • برقی
  • گازی
  • دارد

راهنمای انتخاب آبگرمکن مناسب!


بعد از یک روز کاری فشرده، هیچ چیزی مانند گرفتن دوش آب گرم خستگی را از تن انسان بیرون نمی کند. برای اینکه آب گرم داشته باشیم، به وسایلی به نام ابگرمکن نیاز داریم. در واقع می توان گفت یکی از وسایل ضروری که در هر خانه ای موجود است، ابگرمکن می باشد. تنها وقتی ارزش این وسیله را درک می کنیم که روزی خراب شود و نتوانیم از آن استفاده کنیم و در نتیجه ممکن است کل روزمان خراب شود. ابگرمکن ها انواع مختلفی دارند که بسته به اندازه و فضایی که خانه شما دارد، شما می توانید مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

انواع آبگرمکن های موجود در بازار

آبگرمکن گازی؛ پرفروش ترین مدل موجود در بازار!

ابگرمکن‌های گازی از قدیم مورد استفاده مردم بوده‌اند. این نوع ابگرم کن ها یکی از محبوبترین مدل های موجود در بازار هستند که به دو شکل دیواری و ایستاده نصب می شوند. با توجه به اینکه کشورمان از نعمت گاز طبیعی بهره می برد، مردم به خرید این مدل علاقه بیشتری دارند.

خرید آبگرمکن در ساختمان صنعت

 

آبگرمکن برقی

در مناطقی که لوله کشی گاز وجود ندارد از این نوع ابگرمکن استفاده می شود. آبگر‌مکن برقی نیز مانند نوع گازی در دو مدل ایستاده و دیواری تولید و نصب می شوند .آبگرمکن برقی بیشتر برای واحد های کوچک، سوئیت ها، هتل ها و جاهایی که مشکل تهویه هوا دارند مناسب می باشد. علاوه برآن می توان گفت آبگر‌مکن برقی بسته به میزان توان مصرفی و حجم مخزنی که دارد، در جاهای مختلفی استفاده می شود. برای مثال مدل های با توان پایین برای واحدهای اداری، تجاری و جاهایی که نیاز به حمام ندارند، توصیه می شود.

 
خرید آبگرمکن در ساختمان صنعت

 

آبگرمکن خورشیدی

آب گرمکن‌های خورشیدی معمولا برای مناطق گرمسیر مناسب هستند. البته هزینه اولیه نصب و راه اندازی این نوع ابگرمکن ها بالاست ولی در عوض شما از انرژی پاک استفاده می کنید و هوا دیگر آلوده نمی شود.

 
خرید آبگرمکن در ساختمان صنعت

 

انتخاب آبگرمکن بر اساس فضای خانه!

در بازار آبگر‌مکن گازی به دو صورت فن دار و بدون فن وجود دارند. در اینجا لازم است به نکاتی اشاره کنیم تا هنگام خرید آبگرمکن دچار سردرگمی نشوید.

آبگرمکن فن دار در کجا استفاده می شود؟

 شاید قصد داشته باشید آبگر‌مکن را در فضایی مانند آشپزخانه، حمام و یا جایی که هوای آزاد وجود ندارد، نصب کنید. در این حالت به شما پیشنهاد می کنیم که آبگر‌مکن فن دار خریداری کنید. این نوع آبگر‌مکن با استفاده از فن خود اکسیژن موجود در هوا را جذب کرده و از آن برای احتراق استفاده می کند. کاربرد دیگر این فن نیز خروج گازهای ناشی از احتراق بوده تا شما بتوانید در هوایی سالم تنفس کنید. یکی دیگر از کاربردهای ابگرمکن فن دار زمانی است که می خواهید آن را در بالکن نصب کنید.
نکته: در هنگام خرید بایستی همراه آبگرمکن فن دار، دودکش آن را به صورت جداگانه تهیه کنید. این دودکش از جنس استیل ضد زنگ بوده و طول آن بین 15 تا 20 سانتی‌متر است.

آبگرمکن بدون فن؛ مناسب برای فضای بزرگ خانه

نوعی دیگر از آبگر‌مکن های موجود در بازار به صورت بدون فن هستند. این مدل همانند انواع قدیمی آبگرمکن دودکش دارند و برای فضای بزرگ خانه و جایی که هوا برای احتراق وجود دارند، به کار می روند.

آبگرمکن‌های امروزی چه امکاناتی دارند؟

همانطور که می دانید از زمان های قدیم کاربرد آبگر‌مکن تامین آب گرم مصرفی بوده است. با وجود اینکه این وسیله همچنان همان کاربرد را دارد، اما به امکاناتی مجهز شده که آرامش و راحتی بیشتری برایمان به ارمغان می آورند. از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تامین آب گرم فوری

همه حداقل یک یا دو بار این تجربه را داشته ایم که هنگام دوش گرفتن باید مدتی برای گرم شدن آب صبر می کردیم. در واقع این خاصیت مدل های قدیمی آب گرمکن بود. امروزه با وجود پیشرفت های انجام شده در حوزه فناوری، برخی از مدل ها دارای قابلیت آب گرم فوری هستند. یعنی به محض باز کردن شیر آب گرم در مدت زمان کوتاهی آب گرم را فوری به شما تحویل می دهد.

شمعک آیونایز

با وجود این قابلیت نیاز به روشن بودن دائمی شمعک نبوده و فقط هنگام استفاده کردن از آبگرمکن شمعک روشن می شود. این قابلیت برای زمانی که مدت زیادی در خانه حضور ندارید، بسیار مناسب است. یکی دیگر از کاربردهای این نوع شمعک، امکان جرقه زدن به صورت خودکار است.

رسوب‌گیری کمتر

برخی از مدل های آبگرمکن موجود در بازار به طوری طراحی شده اند که رسوب کمتری به خود گرفته و عمر مفید بهتری دارد.

امکانات موجود در برخی از مدل های آبگرمکن امروزی به همین موارد ختم نمی شود. در اینجا برخی دیگر از این امکانات را بیان می کنیم.

     ✔) قابلیت شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی
     ✔) امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته
     ✔) مجهز بودن به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل
     ✔) امکان کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار

بهترین برندهای آبگرمکن موجود در بازار

هر چند بیان برندی خاص در یک مقاله ضرورتی ندارد. اما برخی اوقات راهنمایی درباره برندی خاص اتفاقا در جهت کاهش سردرگمی خریدار مفید خواهد بود. زیرا با آگاهی داشتن از بهترین برندها شما می توانید مطمئن باشید که مدل خریداری شده ما با کیفیت خواهد بود. بوتان و در کنار آن ایران رادیاتور جزو برترین برندهای گرمایشی بازار کشورمان محسوب می شوند. از بین این دو برند، بوتان در حوزه تولید آبگرمکن در بازار سرآمد است. (در اینجا لازم است ذکر کنیم که ایران رادیاتور آبگرمکن تولید نمی کند). مدل های مختلف آبگرمکن بوتان در بازار طرفداران بسیاری دارند. از دیگر برندهای معتبر موجود در بازار که بسیاری از ما با آن آشنایی داریم، سپهر الکتریک، ارج و آزمایش است.

 
خرید آبگرمکن در ساختمان صنعت

 

قبل از خرید آبگرمکن دقت کنیم!

    ✔) در هنگام خرید آبگرمکن از مجهز بودن به شیر و کلید حرارتی، اطمینان حاصل نمایید.
    ✔) داشتن برچسب انرژی و استاندارد ملی جزو ویژگی های ضروری یک ابگرمکن می‌باشد؛ بنابراین در هنگام خرید به برجسب انرژی و نشان استاندارد آن توجه داشته باشید.
    ✔) برخی از مدل های ابگرمکن موجود در بازار دارای قابلیت آب گرم فوری می باشد؛ در هنگام خرید آبگرمکن این مورد را نیز در نظر داشته باشید.
    ✔) اگر می خواهید پیوسته آب گرم داشته باشید، ابگرمکن های با مخزن بزرگ و نوع دیواری با ظرفیت حرارتی بالا را در اولویت خرید خود قرار دهید.
    ✔) اگر در جایی زندگی می کنید که فشار آب پایین است، خرید آبگرمکن هایی که با فشار پایین کار می کنند را در نظر بگیرید.
    ✔) اگر از ابگرمکن درجایی مثل ویلا (که ممکن است برای مدت چند روز و یا چند هفته در آنجا حضور نداشته باشید) استفاده می کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که خرید آبگرمکن های جرقه زن بدون شمعک را مد نظر قرار دهید.
    ✔) ابگرمکن های دیواری نسبت به ایستاده گاز کمتری استفاده می کنند. یکی از برترین برند های موجود در بازار بوتان می باشد. ابگرمکن بوتان به دوشکل دیواری و ایستاده وجود دارد.
    ✔) اندازه ابگرمکن را با توجه به فضایی که برای آن در اختیار دارید، انتخاب کنید. در هنگام خرید آبگرمکن به گارانتی محصول توجه کنید.
    ✔) در هنگام خرید به اینکه دستگاه شما دودکش دارد یا بدون دودکش است، توجه کنید. قیمت آبگرمکن بدون دودکش نسب به نوع دودکش دار بیشتر است.
    ✔) از داشتن انشعاب لوله کشی سرد و گرم در محل خود برای نصب مطمئن شوید.
    ✔) توجه داشته باشید که از مجرای مناسب جهت خروج لوله دودکش استفاده کنید.
    ✔) یادتان باشد که دودکش ابگرمکن باید جدا از دودکش هود و سایر محصولات باشد.
    ✔) از نصب در حمام خودداری کنید زیرا وجود بخار در حمام خطر گاز گرفتگی را به همراه دارد.
    ✔) باید به طور مرتب شلنگ گاز را با کف صابون چک کنید تا از عدم نشتی آن مطمئن شوید.

قیمت آبگرمن

به طور کلی قیمت آبگرمکن بر اساس ویژگی و امکاناتی که دارد، مشخص می شود. یکی دیگر از عواملی که بر قیمت آبگرمکن موثر است، فن دار یا بدون فن آن است. برند سازنده یکی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت آبگرمکن است. قیمت آبگرمکن در ایران در رده 2 تا 6 میلیون قرار می گیرد که بد نیست بدانید قیمت آبگرمکن برقی و پکیج ها نسبت به نوع گازی بیشتر است. می دانیم قبل از بررسی قیمت آبگرمکن باید ویژگی و مشخصات آن را شناخت. اینگونه متوجه می شوید که چه نوع آب گرمکنی مناسب بودجه تان می باشد و نیازهایتان را برطرف می کند. که شما می توانید برای دریافت قیمت آبگرمکن در انواع مختلف به ساختمان صنعت مراجعه کنید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

مهم: تمام محصولات موجود در ساختمان صنعت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. البته گارانتی هر شرکت، ویژگی های خاص خود را دارد که هنگام خریداری محصول، شرایط آن در دفترچه یا کارت گارانتی ذکر می شود. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با خدمات پس از فروش شرکت مربوطه تماس بگیرید.
برند های مختلفی ازآبگرم کن مانند: آبگرمکن بوتان ، آبگرمکن سپهر الکتریک ، آبگرمکن ارج و آبگرمکن آزمایش در بازار جهت خرید وجود دارند. می دانیم امروزه خرید آنلاین جایگزین خرید سنتی شده است. به طوری که در خرید آنلاین می توان با بررسی و مقایسه ی مشخصات محصول مورد نظر در انواع برند، مدل مناسب را انتخاب کرد. در این زمینه ساختمان صنعت به عنوان ارائه کننده برترین برندهای آبگرمکن موجود در بازار با بررسی انواع برندهای موجود در بازار، شما را در چگونگی انتخاب مناسب همراهی خواهد کرد.

 

مقایسه کالا (0)


آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

%7

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

۵,۶۵۰,۰۰۰ تومان ۶,۰۸۰,۰۰۰ تومان

آبگرمکن برقی بوتان مدل Noble 120 E

%9

ناموجود

آبگرمکن برقی بوتان مدل Noble 120 E

۶,۵۹۵,۰۰۰ تومان ۷,۲۴۸,۰۰۰ تومان

آبگرمکن برقی بوتان مدل Noble 50 E

%9

ناموجود

آبگرمکن برقی بوتان مدل Noble 50 E

۴,۹۸۱,۰۰۰ تومان ۵,۴۷۴,۰۰۰ تومان

آبگرمکن برقی بوتان مدل Noble 90 E

%9

ناموجود

آبگرمکن برقی بوتان مدل Noble 90 E

۶,۰۷۳,۰۰۰ تومان ۶,۶۷۳,۰۰۰ تومان

آبگرمکن بوتان مدل B4118 توربو

%6

ناموجود

آبگرمکن بوتان مدل B4118 توربو

۶,۳۸۰,۰۰۰ تومان ۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان

آبگرمکن بوتان مدل B4215i توربو ناموجود

آبگرمکن بوتان مدل B4218i توربو

%2

ناموجود

آبگرمکن بوتان مدل B4218i توربو

۶,۹۸۰,۰۰۰ تومان ۷,۱۴۲,۰۰۰ تومان

آبگرمکن بوتان مدل B4318if فن دار

%6

ناموجود

آبگرمکن بوتان مدل B4318if فن دار

۷,۹۸۰,۰۰۰ تومان ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3215i

%10

ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3215i

۶,۳۸۰,۰۰۰ تومان ۷,۰۹۰,۰۰۰ تومان

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3315if ناموجود

آبگرمکن بوتان مدل B4115 توربو ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3112 ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3118 ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3212i ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3218i ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318if ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4108 ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4208i ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B5418rs ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل BX114 ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل BX214i ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل BX61 ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل BX62i ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل BX71 ناموجود

آبگرمکن دیواری بوتان مدل BX72i ناموجود

دودکش آبگرمکن بوتان (مخصوص آبگرمکن فن دار) ناموجود

نمايش 1 تا 26 از 26 (1 صفحه)

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020