ساختمان صنعت|

  • ایساتیس ایساتیس
  • لورچ لورچ
  • بوتان بوتان
  • انرژی انرژی
  • ایران رادیاتور ایران رادیاتور
  • ایرتورپن ایرتورپن
  • 22000
  • 24000
  • 26000
  • 28000
  • 32000
  • 36000
  • دیواری
  • فن دار
  • بدون فن
  • تک مبدله
  • دو مبدله
  • سه مبدله
  • گازی

پکیج؛ قبل از خرید بخوانید!

امروزه بیشتر مردم برای تامین آب گرم مصرفی و گرمایش خانه خود از پکیج‌ استفاده می‌کنند. به طور کلی پکیج‌ در دو نوع زمینی و دیواری در بازار وجود دارد که پکیج دیواری به دلایلی که در ادامه اشاره خواهیم‌کرد، محبوبیت بیشتری دارد. به همین دلیل ما نیز بیشتر از کلمه پکیج دیواری استفاده می‌کنیم. در این مبحث قصد داریم که به سوالاتی که ممکن است قبل از خرید پکیج دیواری برای شما پیش بیاید، پاسخ دهیم. بنابراین اگر به دنبال خرید مدلی هستید که با بودجه و نیازتان سازگار باشد، با ساختمان صنعت همراه شده تا شما را برای خریدی هوشمندانه آماده کنیم.

پکیج چیست و چه قطعاتی دارد؟

یکی از متداول ترین سیستم‌های گرمایشی که امروزه توسط مردم استفاده می‌شود، پکیچ نام دارد. این دستگاه علاوه بر تامین آب‌گرم‌مصرفی، برای گرمایش خانه‌های ما در زمستان نیز کاربرد دارد. مکانیزم کارکرد پکیج‌ بدین صورت است که ابتدا آب ورودی گرم می‌ شود. سپس این آب گرم از طریق لوله‌کشی به رادیاتور وارد شده و گرمای بسیار دلنشینی را در خانه به‌ ارمغان می‌آورد. سوخت پکیج‌ دیواری عمدتا از گازطبیعی بوده اما برخی مدل ها قابلیت کارکرد با گاز پروپان را نیز دارند.

 
خرید پکیج در ساختمان صنعت

 

اما این دستگاه از چه قطعاتی تشکیل شده‌است؟

این وسیله ماهیتی الکترونیکی دارد پس طبیعی است که انتظار داشته باشیم، با قطعات الکترونیکی زیادی روبرو شویم.
قطعاتی که این وسیله الکترونیکی را تشکیل می‌دهند عبارتند از: بردالکترونیکی– وریستور– ترمیستور– کلید جریان– شیر سه طرفه– برد سیستم جرقه– پمپ سیرکولاسیون یا خطی– شیر تخلیه آب– سنسور حرارتی-NTC-شیراطمینان– گیچ نشان دهنده فشار و دما– سنسور دود– منبع انبساط–شیرهواگیر اتوماتیک– سیستم ضدیخ

انواع پکیج از نظر روش نصب

خرید پکیج در ساختمان صنعت

 

پکیج‌زمینی

برای ساختمان‌هایی که متراژ بالایی دارند، از پکیچ زمینی استفاده می‌شود. به دلیل داشتن یک مخزن ذخیره‌، پکیج‌ زمینی حتی در هنگام قطع برق نیز برای ما آب‌گرم فراهم می‌کند. در واقع این یکی از بزرگترین مزایای پکیج‌ زمینی است. انواع پکیج‌ زمینی معمولا به صورت چگالشی، مبدلی و مخزنی وجود دارند.
نکته: پکیج‌ زمینی به دلیل داشتن توان بالا، برای آپارتمان‌ها و فضای کوچک مناسب نیست.

پکیج دیواری

 باتوجه به محدود بودن فضای آپارتمان‌های امروزی، استفاده از پکیج دیواری بسیار مرسوم است. پکیج دیواری بسیار کوچک بوده و معمولا در آشپزخانه نصب می‌شود. پکیج دیواری به دو صورت تک مبدل و دو مبدل در بازار وجود دارد. از بین این نوع پکیج دیواری دو مبدل کاربرد بیشتری داشته و اتفاقا با استقبال گسترده مردم نیز مواجه شده است. در پکیج دو مبدل از دو مبدل حرارتی برای آب گرم مصرفی و رادیاتور استفاده شده است.

 
خرید پکیج در ساختمان صنعت

 

خرید پکیج دیواری چه مزایایی برای شما به همراه دارد؟

✔) مناسب برای آپارتمان ها با متراژ متفاوت
✔) بازدهی بسیار بالا
✔) مصرف برق بسیار کم
✔) ارزش خرید بالا نسبت به قیمت
✔) مجهز بودن به تکنولوژی های پیشرفته در برخی مدل ها

قبل از خرید به چه نکاتی توجه کنیم؟

از انواع پکیج دیواری و مزایای آن گفتیم. حال نوبت به این می رسد که به شما بگوییم قبل از خرید چه مواردی را باید در نظر بگیرید.

پکیج دیواری چند هزار بخرم؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه برایتان بگوییم که چه عواملی ظرفیت پکیج‌ را تعیین می‌کند، بایستی به موارد زیر اشاره کنیم.
✔) متراژ محیط
✔) نوع کاربری ساختمان (مسکونی یا تجاری)
✔) دمای معمول شهر
✔) نوع دودکش
✔) میزان هوای گرم لازم
✔) و محل نصب دستگاه (در سایه یا رو به آفتاب)
بایستی به این نکته اشاره کرد که رعایت نکردن هرکدام از این موارد باعث افزایش مصرف‌پکیج دیواری می‌شود. به‌همین دلیل اگر از دستگاهی با ظرفیت گرمایی نامناسب خریداری کنید، باعث کاهش بازده و قدرت گرمادهی دستگاه می‌شود. شاید شما با خود بگویید که بالاخره باید پکیج‌ چند هزار بخرم؟ اول از شما دعوت می‌کنیم به نکات زیر توجه کنید. محاسبات زیر به صورت سرانگشتی انجام شده و حدودی هستند.
✔) برای ساختمان‌هایی که دارای متراژ ۱۵۰ یا کمتر از آن می‌باشند بایستی دستگاهی با ظرفیت ۲۴۰۰۰kw خریداری کنید.
✔) برای متراژ بالاتر از ۱۵۰ متر ، توصیه می‌شود که از پکیج‌‌های ۲۸۰۰۰ تا ۳۱۰۰۰ خریداری کنید.
✔) برای ساختمان‌هایی که متراژی برابر ۳۰۰ متر و بالاتر و مکان‌هایی که بزرگ هستند، خرید پکیج‌ با ظرفیت ۳۶۰۰۰ توصیه می‌شود.

فن دار بخرم یا بدون فن؟

اگر در بازار کمی جستجو کرده باشید، متوجه می‌شوید که امروزه تولید کنندگان به دلایل مختلف به عرضه پکیج‌ فن دار علاقه بیشتری دارند. اگر نظر ما را بخواهید نیز خرید پکیج فن دار را به شما توصیه می‌کنیم زیرا تقریبا در هر جایی از خانه می‌توانید آن را نصب کنید. البته بد نیست به این نکته نیز اشاره کنیم که پکیج‌ بدون فن تنها در فضای آزاد قابل استفاده بوده و با استفاده از دوکش های معمولی دود و گازهای ناشی از احتراق را به بیرون تخلیه می‌کند.

چرا باید پکیج فن دار خریداری کنید؟

یکی از دلایل محبویت پکیج‌ فن دار این بوده که در فضای بسته شامل آشپزخانه، حمام و محیط خانه قابل نصب است و دلیل آن نیز وجود همین فن است. در واقع فنی که در این نوع پکیج شوفاژ دیواری قرار داده شده، اکثیژن لازم برای سوختن را به سمت خود جذب می کند. خرید پکیج فن دار از ین نظر ایمنی نیز بسیار کاربردی بوده و هوا برای تنفس سالم باقی می ماند.

لوازم نصب پکیج فن دار ؛ چرا به دودکش دوجداره نیاز دارید؟

معمولا فروشندگان به شما نوصیه می کنند که همراه پکیج فن دار، دودکشی مخصوص که دوجداره است، خریداری کنید. اما چرا دودکش دو جداره تا این حد مهم است؟ پاسخ را می توان در کاربرد آن جستجو کرد. می توان گفت در صورتی که می خواهید پکیج را در داخل آشپزخانه، حمام و هر فضای بسته دیگری نصب کنید، بایستی از دودکش دوجداره استفاده کنید. دلیل آن هم حفظ امنیت خود و خانواده عزیزتان است. ویژگی خاص این دودکش این بوده که علاوه بر خارج کردن گازهای ناشی از احتراق، اکثیژن لازم جهت سوخت را از محیط بیرون دریافت می کند. جنسه بدنه این دودکش از استیل ضدزنگ است که تا مدت ها برایتان دوام خواهد داشت. هنگام خرید پکیج فن دار به این ویژگی توجه کنید.

امکانات پیشرفته در پکیج دیواری

برخی از مدل های پکیج دیواری در بازار امکاناتی داشته که باعث بهبود تجربه کاربری شما می‌شود. این قابلیت ها همچنین به کارکرد ایمن پکیج کمک شایانی می‌کند. در ادامه با برخی از این قابلیت ها آشنا می‌شویم تا تجربه خرید پکیج برای شما لذت‌بخش‌تر شود.

مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار پکیج

اگر در ویژگی های پکیج دیواری با عبارت مشعل اتمسفریک برخور کردید، بدان معنی است که پکیج صدای بسیار کمتری ایجاد می کند.

شمعک آیونایز و تاثیر آن در مصرف پکیج!

اگر دلتان می خواهد پکیج‌ کم مصرفی در خانه خود داشته باشید از اهمیت شمعک آیونایز غافل نشوید. در این سیستم بر خلاف نوع پیلوت دار که شمعک بطور دائم روشن است، از سیستم جرقه زن هوشمند استفاده می‌‌شود. به همین دلیل تا میزان ۱۷ درصد در مصرف گاز صرفه جویی می‌شود. همچنین این سیستم باعث می‌شود که لوله های مبدل دیرتر رسوب گرفته و نگهداری پکیج‌ آسانتر شود. البته قیمت پکیج هایی که از این قابلیت استفاده می‌کنند، طبیعتا بیشتر است.

سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق

کاربرد این سیستم، تخلیه ایمن گازهای ناشی از احتراق است که در نتیجه از خطرات احتمالی جلوگیری می‌کند.

برد مجهز به عیب یاب الکترونیکی

بعضی از مدل‌های موجود در بازار دارای یک برد با عیب یاب الکترونیکی هستند. کاربرد این برد الکترونیکی بدین صورت است که در صورت خراب شدن دستگاه، خطا بر روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود.

سیستم ضد گریپاژ پمپ و شیر سه طرفه

همیشه یکی از مواردی که طول عمر پمپ‌ پکیج‌‌ را کاهش می‌داده، گریپاژ کردن است. این اتفاق در صورتی می‌افتد که از پکیج‌ به مدت طولانی استفاده نکنید. اما با وجود این سیستم در صورت عدم استفاده در طولانی مدت، پمپ به مدت ۲۰ ثانیه به صورت خودکار روشن شده و سپس خاموش می‌شود.

سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر دمای آب مدارگرمایش

به کمک این سیستم دیگر آب گرم در پکیج‌ نوسان نمی‌کند.

سیستم بای پس خودکار

به طور خلاصه می‌توان گفت که این سیستم به دلیل مکانیزم پیشرفته ای که از آن بهره می‌برد، عملکرد پمپ را بهبود بخشیده و در نتیجه عمر پکیج‌ را افزایش می‌دهد.

سیستم هواگیری خودکار

این سیستم در واقع شیرهای دستی یا اتوماتیکی بوده که با خالی کردن هوای موجود در لوله‌ها از خوردگی آن جلوگیری می‌کند. همچنین به عمر بهتر پمپ نیز کمک شایانی کرده و باعث انتقال آسان سیال به درون لوله ها می‌شود.

لوازم جانبی نصب پکیج

نکته ای که قبل از خرید پکیج دیواری باید توجه کنید این است که بایستی همراه پکیج، لوازم جانبی برای نصب آن را نیز به صورت جداگانه خریداری کنید. این لوازم جانبی شامل موارد زیر هستند:
محافظ برق– شلنگ ½ ‌پکیجی– شلنگ ¾ پکیجی– شیر ربع گرد و پروانه ای– صافی برنجی آب– فیلتر گاز– فیلتر پلی فسفات– دودکش دو جداره– صافی مغناطیسی

خرید پکیج در ساختمان صنعت

 

برندهای مختلفی از پکیج دیواری مانند پکیج ایران رادیاتور، پکیج بوتان و پکیج شوفاژکار در بازار جهت خرید موجود است. یکی از مزایای خرید آنلاین نسبت به سنتی، بررسی و مقایسه محصولات مختلف با یکدیگر است. شما می‌توانید قیمت مدل های مختلف پکیج دیواری در انواع برندها از جمله پکیج بوتان در ساختمان صنعت را مشاهده کرده و خرید مناسبی را تجربه کنید. همچنین در صورتی که قصد دارید پکیج‌ خریداری کنید، از شما دعوت می‌کنیم که برای خرید رادیاتور به اینجا مراجعه کنید.

 

مقایسه کالا (0)


پکیج بوتان مدل پارما دیجیتال Parma24RSi Digital

%12

پکیج بوتان مدل پارما دیجیتال Parma24RSi Digital

۱۶,۴۰۲,۰۰۰ تومان ۱۸,۶۳۹,۰۰۰ تومان

پکیج بوتان مدل پارما دیجیتال Parma26RSi Digital

%12

پکیج بوتان مدل پارما دیجیتال Parma26RSi Digital

۱۷,۰۲۴,۰۰۰ تومان ۱۹,۳۴۶,۰۰۰ تومان

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل بیتا Bita22000

%12

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل بیتا Bita22000

۱۲,۲۴۷,۰۰۰ تومان ۱۳,۹۱۸,۰۰۰ تومان

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل بیتا Bita24000

%12

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل بیتا Bita24000

۱۲,۷۰۷,۰۰۰ تومان ۱۴,۴۴۰,۰۰۰ تومان

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل بیتا Bita26000

%12

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل بیتا Bita26000

۱۳,۲۰۷,۰۰۰ تومان ۱۵,۰۰۹,۰۰۰ تومان

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل پرلا پرو PerlaPro24RSi

%12

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل پرلا پرو PerlaPro24RSi

۱۸,۹۸۸,۰۰۰ تومان ۲۱,۵۷۸,۰۰۰ تومان

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل پرلا پرو PerlaPro28RSi

%12

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل پرلا پرو PerlaPro28RSi

۲۰,۰۴۶,۰۰۰ تومان ۲۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل پرلا پرو PerlaPro32RSi

%12

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل پرلا پرو PerlaPro32RSi

۲۱,۷۹۹,۰۰۰ تومان ۲۴,۷۷۲,۰۰۰ تومان

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل پارما Parma22i ناموجود

 پکیج شوفاژ زمینی ایران رادیاتور مدل Z36FF ناموجود

لوازم نصب پکیج دیواری ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل E24FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل ES28FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل K24CF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل K24FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24CF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L28CF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L28FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L36FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل LR24FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24CF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M28FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل OL24FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل OL28FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل OL36FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل OM24FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل اکو ECO22FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل اکو ECO24FF ناموجود

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل Benessere Pro ناموجود

نمايش 1 تا 32 از 53 (2 صفحه)

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020