alexa روش های بازگشت کالا

ساختمان صنعت | اولین هایپر مارکت تخصصی صنعت ساختمان

021-22132058__021-22062930telphone

روش های بازگشت کالاارسال کالا و خسارت در حمل و نقل


با توجه به ماهیت صنعت ساختمان بصورت پیش فرض، تمامی قیمت های ارائه شده در ساختمان صنعت برای تحویل کالاها به مشتری از درب کارخانه و یا انبار تامین کننده بوده و هزینه ارسال، نصب و راه‌اندازی در آن لحاظ نشده است. لذا با توجه به گستردگی  و تنوع کالاها در سایت ساختمان صنعت و نیز پراکندگی جغرافیایی کاربران، بدیهی است شرایط ارسال و احتمالا نصب و راه‌اندازی کالاها با یکدیگر تفاوت داشته و لازم است کاربر از قبل با این شرایط آگاه باشد . 

ساختمان صنعت همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و متناسب همه کالاها توسط  تامین کنندگان ، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل می باشد. ساختمان صنعت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

لذا در صورت تحویل کالای آسیب دیده بدلیل حمل نامناسب، موارد می بایست حداکثر در عرض 24 ساعت کاری از تحویل سفارش به مرکز پشتیبانی ساختمان صنعت اطلاع داده شود.


شرایط تعویض 7 روزه


در راستای ایجاد سرویس های مناسب تر و همچنین احترام به حقوق مصرف کنندگان، حسب نوع محصول و اعلام آمادگی تامین کنندگان، برای برخی از کالاها این امکان ایجاد شده تا 7 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و در صورت آسیب‌دیدگی، خرابی و نقص فنی و عملکرد ناقص، امکان بازگشت محصول برای کاربر وجود داشته باشد. در صورت فعال بودن این سرویس، موارد در صفحه کالای مربوطه در ساختمان صنعت اعلام شده است. در غیر اینصورت موضوعیت نخواهد داشت. همچنین تصاویر کالاها بمنظور اطلاع رسانی و ساده سازی فرایند خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است مواردی از کالای تحویلی با تصاویر سایت تفاوتهایی داشته باشد، به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد، چراکه ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا در وب سایت است.

لازم به ذکر است برای کالاهای مشمول، مشکلات اعلام شده از جانب مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش ساختمان صنعت کنترل و بررسی می شوند و در صورت تایید، امکان استفاده از این سرویس فراهم خواهد بود. ضمنا این سرویس استفاده نادرست کاربر که باعث ایجاد خرابی شود را شامل نمی شود.آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل این سرویس نمی شود.

برای استفاده از سرویس تضمین تعویض 7 روزه، لازم است دقت شود که کالا مخدوش نشده و اقلام همراه با آن به صورت کامل به همراه آن بازگردانده شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط ساختمان صنعت دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.در ضمن در صورت اتمام موجودی کالای برگشتی در ساختمان صنعت ، مبلغ دریافتی به کاربر بازگردانده خواهد شد .

ارسال سریع کالای سفارشی در همان روز

ارسال سریع سفارشات

پشتیبانی 24 ساعته خریداران محترم

پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

تضمین پایینترین قیمت

تضمین پایین ترین قیمت

مشاوره رایگان انتخاب و خرید

مشاوره تخصصی رایگان

تمامی حقوق این سایت برای سایت ساختمان صنعت محفوظ است