ساختمان صنعت|

جی پلاس-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : جی پلاس


فلسفه شروع فعالیت
نحوه شروع فعالیت برخی از برندها از جمله جی پلاس واقعا داستان جالبی دارد. همه با گلدیران به عنوان نماینده انحصاری شرکت کره‌ای ال جی به طور کامل آشنا هستیم. این شرکت سالهاست که در کشورمان حضور داشته و محصولات ال جی را گارانتی می‌کند. از آنجایی که واردات محصولات ال جی به کشورمان به دلیل تحریم‌ها و مشکلات ارزی با مشکل مواجه شد، این شرکت دیگر نتوانست محصولاتش را به ایران وارد کند. همین مشکل، جرقه‌ای در ذهن مدیران گلدیران ایجاد کرد. آن‌ها تصمیم گرفتند که برند خود را داشته باشند. " جی پلاس" از دلِ همین تصمیم به وجود آمد.
تاریخچه محصولات تولیدی
برند جی پلاس به عنوان زیر مجموعه‌ای از شرکت گلدیران به تولید انواع لوازم خانگی می‌پردازد. به گفته قائم مقام گلدیران، زیر ساخت تولید محصولات از ابتدا فراهم بود زیرا این شرکت سالها به دلیل گارانتی محصولات ال جی، قطعات اولیه لوازم خانگی را به کشورمان وارد می‌نمود. این مقام عالی رتبه شرکت گلدیران می‌گوید که در عوض ما زمان و هزینه زیادی را صرف تحقیق و توسعه محصولات جی پلاس کرده‌ایم. این برند قطعات محصولات تولیدی خود را از شرکت وارد می‌کند و با تولید آن در داخل کشورمان سعی می‌کند که قیمت آن را در حد مناسبی نگه دارد. به دلیل سابقه بسیار خوب ال جی در زمینه تلویزیون ال ای دی هوشمند، این شرکت فعالیت خود را ابتدا با تولید این وسیله آغاز کرد. بعدها به سرعت پله‌های ترقی و رشد را طی کرده و گام در عرصه لوازم خانگی بسیار پر کاربردی همچون کولر گازی ، یخچال ، ماشین لباسشویی نهاد. این شرکت حتی پا را فراتر از این گذاشته و گوشی هوشمند خود را نیز تولید و به بازار عرضه نموده است. بنابراین به نظر می‌رسد که برندی نوظهور و به قول خود جی پلاس، "قهرمان تازه نفس" روبرو هستیم که آمده تا حضوری پر قدرت در بازار کشورمان داشته باشد.
جی پلاس در ساختمان صنعت
با بررسی کلی برند جی پلاس و به دلیل استقبال گسترده مردم از محصولات این شرکت تصمیم گرفتیم که امکان خرید کولر گازی جی پلاس را در برایتان فراهم نماییم. البته در آینده‌ای نزدیک به سراغ دیگر محصولات این شرکت نیز خواهیم رفت. از هم اکنون می‌توانید کولر گازی جی پلاس را در ساختمان صنعت خریداری کنید.

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

مقالات مرتبط با برند جی پلاس

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020