ساختمان صنعت|

سینجر-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : سینجر


شرکت تولیدی صنعتی سینجر که در سال 1371 فعالیت خود را آغاز کرده ، در زمینه تولید لوازم خانگی سرآمد می باشد. سینجر یکی از برندهای خوش نام بازار در حوزه تولید اجاق گاز مبله بوده و ما این شرکت را با اجاق گاز فر دار آن می شناسیم. در سال 1379 سینجر سبد محصولات خود را گسترش داده و با کسب مجوزهای مورد نیاز از موسسه استاندارد به تولید محصولات برودتی اقدام نمود. یخچال فریزر سینجر نیز از دل همین استاندارد به سبد محصولات سینجر اضافه شد. اجاق گاز سینجر ، فر توکار سینجر و هود آشپزخانه نیز دیگر محصولاتی هستند که امروزه این برند بر روی آن متمرکز است. شرکت سینجر امیدوار است با تولید این محصولات جدید بتواند همچون گذشته در بازار ایران درخشیده و حضور خود را تثبیت کند.
محصولات تولیدی
اگر بخواهیم به محصولات تولیدی این برند اشاره کنیم بایستی مواردی همچون یخچال فریزر ، اجاق گاز مبله ، اجاق گاز رومیزی ، هود آشپزخانه و فر توکار یاد کنیم. انواع هود آشپزخانه سینجر به صورت هود مورب ، هود شومینه ای و هود زیرکابینتی تولید می شوند. همچنین طبق بررسی های انجام شده، امروزه مردم به خرید یخچال فریزر سینجر ، فر توکار سینجر و نیز انواع اجاق گاز سینجر علاقه زیادی دارند.
نمایندگی سینجر در ساختمان صنعت
امروزه خرید آسان لوازم خانگی به یکی از دغدغه های همیشگی مردم تبدیل شده است. با توجه به تعدد برندها ، انتخاب مدل مناسب کمی دشوار به نظر می رسد. اما اگر جایی باشد که بتوان برندهای مختلف را به صورت یکجا مشاهده کرد، فرایند خرید تا حد زیادی آسان می شود. ساختمان صنعت به عنوان هایپر مارکت تخصصی صنعت ساختمان در طول فعالیت خود سعی کرده با در کنار هم قرار دادن برندهای بازار به این نیاز مردم تا حد زیادی پاسخ دهد. بر همین اساس است که توانسته نمایندگی سینجر را بدست آورد. امروزه شما به راحتی می توانید کلیه محصولات سینجر را در ساختمان صنعت مشاهده کرده و در صورت پیدا کردن مدل مناسب خریدی آسان را تجربه کنید.

هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

مقالات مرتبط با برند سینجر

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020