ساختمان صنعت|

فارس وان-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : فارس وان


فارس وان ؛ پیشتاز در عرصه تولید وان جکوزی حمام
بیش از ده سال است که شرکت فارس وان به تولید انواع لوازم حمام شامل وان جکوزی می پردازد. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم حمام مطرح می باشد. همچنین می توان فارس وان را به عنوان پیشتاز در این عرصه محسوب کرد. با توجه به همین پیشتازی، این شرکت رسالتی را بر دوش خود احساس می کند که بتواند محصولاتی که شایسته مردم کشورمان باشد را تولید نماید. به نظر می رسد که تا حد بسیار زیادی نیز در این رابطه موفق بوده است.
محصولات تولیدی
وان جکوزی تنها یکی از تولیدات این شرکت را تشکیل می دهد. علاوه بر آن فارس وان محصولات دیگری مانند وان حمام و زیر دوشی را به بازار عرضه می نماید. این شرکت مواد اولیه مورد نیاز برای محصولات خود را از بهترین مواد صادراتی تهیه می کند. از دیگر ویژگی های محصولات فارس وان می توان به طراحی مدرن مدل های مختلف آن اشاره کرد. اتخاذ چنین سیاستی باعث شده تا فارس وان بتواند به یکی از قطب های تولید محصولات حمام در کشور تبدیل شود.
گارانتی و خدمات پس از فروش :
کلیه محصولات  فارس وان دارای گارانتی می باشند. جزئیات گارانتی محصولات این برند در زیر آورده شده است.
•    تمامی محصولات دارای ۶۰ ماه (۵ سال) گارانتی تعویض می‌باشند.
•    موتورهای جکوزی فارس وان دارای ۳۶ ماه (۳ سال) گارانتی تعویض می‌باشند.
•    کلیه محصولات دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشند.
خرید وان جکوزی فارس وان در ساختمان صنعت
با توجه به اینکه همواره سیاست ساختمان صنعت بر تحت پوشش قرار دادن لوازم بهداشتی ساختمان بوده، امکان خرید وان فارس وان و جکوزی فارس وان برای شما فراهم شده است. برای خرید وان فارس وان و مقایسه قیمت وان جکوزی فارس وان کافی است به ساختمان صنعت مراجعه کرده و مدل مناسب خود را خریداری کنید.

هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

مقالات مرتبط با برند فارس وان

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020