ساختمان صنعت|

پادیسان-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : پادیسان


شرکت تولیدی صنعتی پادیسان در سال 1364 که سودای تولید لوزام خانگی ، صادرات و واردات آن را در سر می‌پروراند، تاسیس شد. این شرکت ابتدا فعالیت خود را در منطقه سیمین دشت کرج آغاز کرد . پس از 5 سال و در سال 1369 تولید اجاق گاز را نیز در دستور کار خود قرار داد. پس از موفقیت در فروش اجاق گاز ، شرکت پا‌دیسان  در كيلومتر ۵۹  اتوبان تهران-قزوين که مکان فعلی آن نیز می‌باشد ، در زمینی به مساحت 30،000 مترمربع کارخانه‌ای احداث کرد.
محصولات پادیسان
پادیسان تولید کننده کلیه محصولات آشپزخانه شامل : هود ، گاز ، سینک و فر توکار می‌باشد. این شرکت محصولات خود را به صورت اکونومیک و اقتصادی تولید می‌کند و اگر به دنبال خرید هود ارزان و یا گاز ارزان هستید،محصولات این کشور که دارای کیفیت مناسبی نیز می‌باشند را به شما توصیه می‌کنیم.
گارانتی و خدمات پس از فروش
کلیه محصولات پادیسان دارای دوسال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد. برای ارتباط با خدمات پس از فروش این شرکت با شماره 02166750692 و 02166750693 تماس بگیرید.
برای کسانی که به دنبال خرید هود ارزان و یا گاز ارزان با کیفیت مناسب می‌گردند، این امکان فراهم شده در ساختمان صنعت محصولات پادیسان را مشاهده و خریداری کنند.


هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

مقالات مرتبط با برند پادیسان

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020