ساختمان صنعت|

پرشین استاندارد-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : پرشین استاندارد


در سال 1378 شرکت پرشین استاندارد به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به اینکه این شرکت در صنعتی نوین گام نهاده بود، سعی کرد با ارائه محصولات با کیفیت ، رضایت حداکثری خریداران را بدست آورد. به طوری که هم اکنون از دیدگاه مصرف کنندگان به عنوان یک شرکت منحصر به فرد در صنعت ساختمان شناخته می‌شود. پرشین استاندارد تنها دارنده نشان استاندارد وان جکوزی و دور دوشی در ایران می باشد. این شرکت همچنین توانسته تمام استانداردهای ملی و بین المللی را بدست آورد که از آن جمله می توان به گواهی استاندارد کیفیت اروپا و گواهینامه مدیریت کیفیت از موسسه QMS  ایتالیا اشاره کرد. این شرکت همچنین دارای اعتبار نامه سیستم کیفیت از JAB  ژاپن می باشد.
محصولات تولیدی
شرکت پرشین استاندارد که به عنوان یکی از برترین و بزرگترین تولید کنندگان لوازم حمام محسوب می شود، به تولید انواع وان ، وان جکوزی ، کابین دوش و سونا، پانل دوش، زیردوشی ، دوردوشی و پارتیشن دوش می پردازد. محصولات این شرکت به دلیل برخورداری از بالاترین سطح کیفیت، تنوع بی نظیر در طراحی و همچنین ارائه قابلیت ها و امکانات متفاوت ، سهم بسیار خوبی را توانسته در بازار کسب کند. وان پرشین و جکوزی پرشین را می توان از جمله پرفروش ترین و نیز محبوب ترین محصولات این برند به شمار آورد. در واقع امروزه مردم به خرید وان پرشین و نیز جکوزی پرشین علاقه زیادی دارند.
همکاری پرشین استاندارد و ساختمان صنعت
اگر سودای خرید محصولات پرشین استاندارد را در سر می پرورانید، بهتر است بدانید که این امکان برای شما در ساختمان صنعت فراهم شده است. بدین ترتیب شما می توانید در صفحه مخصوص به پرشین قیمت وان جکوزی و دیگر محصولات این شرکت را پیدا کرده و با بررسی مدل های مختلف، انتخاب مناسبی داشته باشید.


هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

مقالات مرتبط با برند پرشین استاندارد

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020