ساختمان صنعت|

چینی  نام-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : چینی نام


چینی بهداشتی چینی نام ؛ از صادرات تا تولید
مجموعه گاتریا که ما در بازار آن را با عنوان چینی نام می شناسیم در سال 1379 رسما فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم چینی بهداشتی آغاز نمود. این شرکت هدف خود را بر پایه صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر قرار داد و به همین منظور کارخانه ای در شهر صنعتی لاله جین همدان تاسیس کرد. پس از دو سال از تاسیس کارخانه، در سال 1381 فرایند تولید محصولات خود جهت صادرات را شروع کرد. پس از تولید محصولات با کیفیت، این مجموعه محصولات خود را به کشورهایی مانند ترکیه، آلمان، افغانستان، عراق ، آذربایجان و ..... صادر کرد. پس از اینکه چینی نام به عنوان صادر کننده نمونه در سال‌های 1381 تا 1393 و نیز 1395 انتخاب شد، تصمیم گرفت که به بازار داخلی وارد شود. بنابراین پس از کسب استانداردهای لازم در زمینه آزمایشگاه و با استفاده از تکنولوژی روز ، به عنوان یکی از برندهای خوب بازار خود را مطرح ساخت.
محصولات تولیدی
شرکت چینی نام به تولید انواع چینی بهداشتی شامل توالت فرنگی ، توالت زمینی ، فلاش تانک توکار و سنگ روشویی می پردازد. از بین محصولات این شرکت، توالت فرنگی چینی نام محبوبیت زیادی داشته و مردم به خرید توالت فرنگی چینی نام تمایل زیادی دارند. توالت فرنگی چینی نام به صورت یک تکه می باشد. قیمت توالت فرنگی چینی نام نیز باتوجه به قابلیت ها و طراحی های مختلفی که دارد، متفاوت است.
خرید توالت فرنگی چینی نام
فروشگاه اینترنتی ساختمان صنعت با در اختیار داشتن نمایندگی برترین برندهای موجود در بازار امکان خرید توالت فرنگی چینی نام را نیز برای شما فراهم کرده است. کافی است برای انتخاب مدل مناسب به صفحه تولید کننده چینی نام مراجعه کرده و پس از مشاهده مدل های مختلف و مقایسه قیمت توالت فرنگی چینی نام در این مدل ها، انتخاب مناسبی داشته باشید.  


هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

مقالات مرتبط با برند چینی نام

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020