ساختمان صنعت|

  • کن کن
  • ماگما استون ماگما استون
  • ولکان ولکان
  • یک لگنه
  • دو لگنه
  • دارد
  • توکار

نکاتی که باید قبل از خرید سینک گرانیتی بدانید!

حتما دلیلی وجود دارد که سینک‌های گرانیتی نسبت به دیگر مدل‌های سینک ظرفشویی کلاس جداگانه ای دارند. در واقع می‌توان گفت زیبایی که سینک ظرفشویی گرانیتی به دکوراسیون آشپزخانه می‌بخشد با دیگر مدل‌ها قابل مقایسه نیست. هچنین نیاز به گفتن نبوده که این نوع سینک دوام بسیار بالایی داشته و انواع مرغوب آن می‌تواند سال‌های زیادی در آشپزخانه شما بدرخشند. با وجود تمام این مزایا، مواردی نیز وجود دارند که ما باید در خرید سینک گرانیتی دقت کنیم تا بتوانیم تصمیمی هوشمندانه بگیریم. برای مثال قیمت سینک گرانیتی نسبت به انواع دیگر سینک آشپزخانه بیشتر است. بنابراین برای اینکه از زیر و بم سینک گرانیتی و مزایا و معایب آن باخبر شوید، با ما همراه شده تا سری به دنیای شگفت انگیز این نوع سینک ظرفشویی بزنیم. با این کار دیگر در خرید خود دچار سرگیجه نمی‌شوید.

خرید سینک ظرفشویی در ساختمان صنعت

 

چطور ساخته می‌شود؟

اینکه بدانید سینک گرانیتی چطور ساخته می‌شود و در مورد فرایند تولید آن اطلاع داشته باشید، بدون شک به شما در تصمیم گیری مناسب کمک خواهد کرد. امروزه سینک‌های گرانیتی را به دو روش می‌سازند.

روش اول: با ترکیبی از دست و ماشین آلات اتوماتیک!

در روش اول ابتدا تکه‌های خیلی بزرگ سنگ گرانیتی را به بلوک‌های بزرگ تبدیل می‌کنند. سپس با استفاده از این بلوک‌ها، به شکل بسیار هنرمندانه ای این سنگ ها را به صورت لگن‌های تکی یا دوتایی در می‌آورند. جزئیات مراحل آن به این شکل است که در بیشتر سینک ظرفشویی های موجود در بازار تا زمانی که نیاز به تکه کردن سنگ گرانیتی داریم، آن را با استفاده از قلم و چکش این کار را انجام می‌دهند. برای بقیه مراحل از ماشین آلات اتوماتیک استفاده می‌شود. می‌توان گفت که بیشتر تولید کنندگان کشور ما از این روش برای تولید محصولات خود استفاده می‌کنند. اما روش دوم ساخت سینک گرانیتی به این سادگی ها نیست.

 
خرید سینک ظرفشویی در ساختمان صنعت

 

روش دوم : کاملا دست ساز

در واقع در این روش معمولا چند تکه یا ورق گرانیتی را به صورت یکپارچه در می‌آورند و از آن برای ساخت سینک ظرفشویی استفاده می‌کنند. با وجود اینکه فرایند ساخت سینک گرانیتی در روش دوم دشوارتر است، از برتری آن نسبت به روش اول نمی‌توان چشم پوشی کرد. در واقع اعتقاد بر این است که در سینک‌های ساخته شده با این روش پیوند بسار محکم‌تری بین سنگ‌های گرانیتی وجود دارد. همچنین سینک آشپزخانه را نسبت به آب نفوذناپذیر می‌کند. اما جدا از اینکه سینک گرانیتی با چه روشی ساخته می‌شود، دیواره ولبه‌های آن را طوری صیقل می‌دهند که حس نرمی و لطافت را به شما منتقل کند. در حقیقت یکی از دلایلی که سینک های گرانیتی در بازار منحصر به فرد است، را می‌توان در لبه های آن جستجو کرد. قیمت سینک گرانیتی که با این روش ساخته می‌شود، بسیار بیشتر است.

 
خرید سینک ظرفشویی در ساختمان صنعت

 

انواع سینک گرانیتی موجود در بازار از نظر ابعاد

از نظر تعداد لگن می‌توان سینک گرانیتی را به صورت سینک تک لگنه بدون سینی، سینک دو لگنه با سینی، سینک تک لگن با سینی و سینک دو لگنه بدون سینی تقسیم کرد. سینک های گرانیتی تک لگن با سینی معمولا ابعادی به طول 100 و عرض 52 سانتی متر دارند. در این مدل اندازه لگن و سینی تقریبا برابر است. اگر به فکر خرید سینک گرانیتی دولگن با سینی هستید، بهتر است بدانید که طول استاندارد این سینک ها 115 سانتی متر بوده اما عرض آن را همان 52 سانتی متر در نظر می‌گیرند. در این مدل همچنین طول سینی معمولا 35 سانتی متر در نظر گرفته شده تا شما برای قرار دادن آب چکان و خرد کردن مواد غذایی مشکلی نداشته باشید.

خرید سینک ظرفشویی در ساختمان صنعت

 

اگر فضای محدودی دارید، به فکر خرید سینک گرانیتی تک لگن بدون سینی باشید. این مدل از سینک گرانیتی معمولا دارای ابعادی به صورت 50*50 و 50*70 دارد. سینک گرانیتی تک لگن را به صورت زیر کورینی نیز می‌توان نصب کرد. قیمت سینک گرانیتی تک لگن نسبت به دیگر مدل ها کمتر است.

خرید سینک ظرفشویی در ساختمان صنعت

 

انواع مختلف سینک گرانیتی دو لگنه جزو پرفروش ترین مدل های بازار محسوب می‌شوند. این مدل را می‌توان به دو صورت توکار و زیر صفحه ای نصب کرد و معمولا طولی به اندازه85 و 100 سانتی متر دارند. شما می‌توانید قیمت سینک گرانیتی دو لگنه در انواع مختلف را در ساختمان صنعت مشاهده کنید.

سینک ظرفشویی گرانیتی رنگ های مختلفی دارد!

سینک های گرانیتی رنگ های مختلفی دارد و به همین دلیل به سینک های رنگی در بازار معروف هستند. پر فروش ترین سینک های گرانیتی به رنگ های سفید، مشکی و طوسی هستند. این رنگ ها به دلیل ماهیت خاص خود که با وسایل مختلف ست می‌شوند، با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است.
اجازه دهید در مورد هر کدام از این رنگ ها کمی برایتان بگوییم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. به طور کلی لوازم خانگی که به رنگ سفید هستند به آسانی با دیگر لوازم آشپزخانه ست می‌شود. یکی از دلایل محبوبیت رنگ سفید نیز همین است. سینک ظرفشویی گرانیتی با رنگ سفید بسیار جذاب بوده و برای کسانی که به داشتن دکوراسیونی شیک علاقه مند بوده انتخاب بسیار مناسبی می‌باشد. رنگ مشکی بسیار منحصر به فرد بوده و با شیر ظرفشویی طلایی رنگ به معنای واقعی دکوراسیونی زیبا برای شما به ارمغان می آورد.

خرید سینک ظرفشویی در ساختمان صنعت

 

رنگ طوسی نیز تقریبا با هر رنگی قابل ست شدن است زیرا تقریبا بیشتر لوازم آشپزخانه به رنگ طوسی و نقره ای هستند. هر رنگی خریداری می‌کنید، سلیقه خود را در نظر بگیرید. زیرا این سینک ظرفشویی قرار است مدت ها در خانه شما بدرخشد.

کیفیت؛ مدلی خریداری کنید که با بودجه‌تان متناسب باشد!

احتمالا شما نیز با ما هم عقیده‌ اید که در هنگام خرید سینک گرانیتی یکی از موارد مهم، در نظر گرفتن کیفیت آن است. اما اگر حقیقتش را بخواهید، اصلا آسان نیست که تفاوت بین یک سینک خوب و عالی را تشخیص داد. این سرگیجه در هنگام خرید سینک گرانیتی نیز بیشتر خود را نشان می‌دهد. دلیل آن را نیز می‌توان در محدوده گسترده قیمت سینک گرانیتی جستجو کرد. بدون شک وقتی سینکی خریداری می‌کنید که برایتان بسیار گران تمام شده باشد، مطمئن هستید از گرانیت بسیار با کیفیتی ساخته شده است و سینک شما کیفیت بسیار بالایی دارد. اما وقتی پای بودجه خرید سینک گرانیتی وسط می‌آید، اوضاع کمی پیچیده می‌شود .
این بدان معنی نیست که اصلا سینک گرانیتی خریداری نکنید! برعکس ما شدیدا به شما توصیه می‌کنیم که بعضی از مدل‌های سینک گرانیتی که با بودجه‌تان سازگار است و ارزش خرید بالایی دارند را خریداری کنید.

خرید سینک ظرفشویی در ساختمان صنعت

 

برندهای مختلفی از سینک ظرفشویی گرانیتی مانند سینک گرانیکو، سینک اس ام تی ، سینک راینر و سینک شاین وجود دارند. برای اینکه بتوانید مدل مناسبی خریداری کنید، بایستی تلاش زیادی به خرج داده و کلی بگردید تا مدل‌های با کیفیت که قیمت مناسبی دارند را خریداری کنید. این کار چندان آسان به نظر نمی‌رسد! به همین دلیل است که ساختمان صنعت برندهای خوب موجود در بازار را گرد هم آورده تا شما بتوانید به راحتی و با مقایسه قیمت سینک گرانیتی در برندهای مختلف، خرید مناسبی را تجربه کنید.

 

مقایسه کالا (0)


سینک گرانیتی کن مدل new ascend سفید ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل new ascend مشکی ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل new ascend کرم ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل Qzl3322 سفید ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل Qzl3322 مشکی ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل Qzl3322 کرم ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل آتلوس Athlos1/2B قهوه ای ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل آتلوس Athlos1/2B مشکی ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل آتلوس Athlos2B سفید ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل آتلوس Athlos2B مشکی ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل آتلوس Athlos2B کرم ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل آلازیا Alazia2B ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل آلازیا Alazia3/4B ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل آلدورا Aldora2B ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل انیگما EnigmaD-200 توکار کرم ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل انیگما EnigmaD-200 سفید ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل انیگما EnigmaD-200 قهوه ای ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل انیگما EnigmaD-200 مشکی ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل تیپ تو Tiptoe D-100 ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل تیپ تو Tiptoe D-200 ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل جاز Jazz قهوه ای ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل لارگو Largo مشکی ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل لارگو Largo کرم ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل نیو بتهوون New Beet Hoven D200 کرم ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل نیو بتهوون NewBeetHoven D-200 سفید ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل نیو بتهوون میکس NewBeetHoven MIX D-200 ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل ویوالدی vivaldi 150 سفید ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل ویوالدی vivaldi 150 مشکی ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل ویوالدی vivaldi 150 کرم ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل ویوالدی vivaldi سفید ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل ویوالدی vivaldi مشکی ناموجود

سینک گرانیتی کن مدل ویوالدی vivaldi کرم ناموجود

نمايش 1 تا 32 از 50 (2 صفحه)

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020