ساختمان صنعت|

شیر آفتابه تکی چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از اجزای ضروری در دکوراسیون سرویس بهداشتی، شیر آفتابه است. شیر آفتابه یا شیر توالت مدل های مختلفی دارد. قبلا درباره آن به تفصیل صحبت کرده ایم. اما زمان هایی وجود دارد که در ساختمان تنها یک خروجی برای شیر توالت وجود دارد. در اینجور مواقع شیر ‌تکی آفتابه بسیار به کار می‌آید. علاوه بر آن در اماکن عمومی و مکان هایی که فضای محدودی دارند، خرید شیر تکی آفتابه بهترین انتخاب به نظر می‌رسد. پس اگر خوب دقت کنید، این وسیله به ظاهر کوچک کاربرد بسیار زیادی دارد.

 
خرید شیرآلات کلاسیک در ساختمان صنعت

 

 همانطور که از نام آن می‌توان حدس زد، این نوع شیر در سرویس بهداشتی نصب می‌شود و انواع مختلفی دارد. برای اینکه بتوانید مدل مناسبی از شیر ‌تکی آفتابه انتخاب کنید، ضروری است که با انواع آن آشنا باشید. در این مقاله قصد داریم که شما را با انواع شیر تکی‌ آفتابه موجود در بازار آشنا کنیم تا قبل از خرید دچار سردرگمی نشوید.

انواع شیر ‌تکی آفتابه

می توان گفت که انواع شیر‌ تکی آفتابه کاربردی مشابه داشته و تفاوت آن را تنها می‌توان در نوع باز و بسته کردن آن جستجو کرد. برای اینکه منظورمان را بهتر بیان کرده باشیم، اجازه دهید شما را با انواع آن آشنا سازیم. انواع شیر ‌تکی آفتابه شامل شیر فلکه ای، اهرمی، پیچی و دستگیره ای هستند.

خرید شیرآلات کلاسیک در ساختمان صنعت

 


خرید شیر تکی آفتابه در ساختمان صنعت

برندهای مختلفی از شیر تکی ‌آفتابه مانند: شیر تکی آفتابه راسان ، شیر تکی آفتابه قهرمان ، شیر تکی آفتابه شودر ، شیر تکی آفتابه شایان ، شیر تکی آفتابه اوج در بازار جهت خرید وجود دارند. برای خرید مدلی که متناسب با سلیقه و بودجه شما باشد، کافی است به ساختمان صنعت مراجعه کرده و خریدی آسان را تجربه کنید.


 

-->

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020