ساختمان صنعت|

    • راسان راسان
    • کروم
    • اهرم سمت راست
    • اهرم سمت چپ

شیر توالت کلاسیک چیست و چه کاربردی دارد!

یکی از وسایلی که در دکوراسیون سرویس بهداشتی از گذشته همراه ما بوده و امروزه نیز حضور خود را حفظ کرده، شیر توالت است. برخی از مردم به دلیل قیمت کمتر شیر توالت کلاسیک ترجیح می‌دهند که از این مدل خریداری کنند. از طرفی دیگر هنوز در مکان های عمومی از این نوع شیر توالت استفاده می‌شود. بنابراین به نظر می‌رسد که مطالعه مطلبی درباره این وسیله به شما در خرید شیر توالت کلاسیک کمک زیادی کند. در ادامه به طور خلاصه با این وسیله آشنا خواهیم شد.


اجزای تشکیل دهنده شیرآلات بهداشتی کلاسیک

 مثل دیگر انواع شیرآلات بهداشتی موجود در بازار، شیر توالت ‌کلاسیک نیز دارای بدنه، کارتریج یا مغزی و دستگیره تشکیل شده است. جنس بدنه شیر ‌توالت کلاسیک از آلیاژ برنج می‌باشد.

 
خرید شیرآلات کلاسیک در ساختمان صنعت

 

انواع شیر ‌توالت کلاسیک

در کل دو نوع شیر‌‌ توالت کلاسیک در بازار موجود است. تک دستگیره و دو دستگیره. مدل تک دستگیره همانطور که از اسم آن معلوم است، دارای یک دستگیره است. اما شیر توالت دو دستگیره دارای دو شیر آب سرد و گرم است. معمولا در خانه ها از شیر‌‌ توالت دو دستگیره استفاده می‌کنند. در اماکن عمومی نیز تمایل بیشتر به سمت خرید شیر توالت کلاسیک تک دستگیره است.

 
خرید شیرآلات کلاسیک در ساختمان صنعت

 

قیمت شیر توالت کلاسیک

فکر کنم دیگر نیازی به این نباشد که عنوان کنیم قیمت شیر توالت کلاسیک نسبت به دیگر انواع شیر توالت کمتر است. دلیلش نیز بسیار واضح است. چون این نوع شیر توالت طراحی ساده ای دارد و برای کسانی مناسب است که عملکرد شیر جزو اولویت‌های اصلی آن هاست.

 
خرید شیرآلات کلاسیک در ساختمان صنعت

 


خرید شیر توالت کلاسیک در ساختمان صنعت

همانطور که در اول این نوشته نیز قول داده بودیم ، شیر‌ توالت کلاسیک و انواع آن را به طور خیلی مختصر توضیح دادیم و درباره قیمت شیر توالت‌ کلاسیک نیز اشاره ای داشتیم. گفتیم که قیمت آن بسیار مناسب و در حد شیرآلات اهرمی معمولی است و برای کسانی که به عملکرد شیرآلات بهداشتی اهمیت می‌دهند نیز بسیار کاربردی است. در بازار برندهای مختلفی از شیر توالت‌ کلاسیک مانند: شیر توالت کلاسیک راسان ، شیر توالت کلاسیک قهرمان ، شیر توالت کلاسیک اوج و شیر توالت کلاسیک کلار قابل خریداری است. شما می‌توانید کلیه این برندها را در ساختمان صنعت مشاهده و خریداری کنید.


 

مقایسه کالا (0)


شیر توالت راسان مدل نیوکاستا ناموجود

نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020