ساختمان صنعت|

اسنوا-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : اسنوا


تاریخچه
شرکت ارکان ساختار نوین ایرانیان که با نام تجاری اسنوا‎ در بازار ایران فعال می باشد، به تولید لوازم خانگی می پردازد. از سال 1385 که این شرکت فعالیت خود را آغاز کرد یک هدف داشت و آن رقابت با محصولات خارجی بود. واحد تولیدی اسنوا‌ دارای تجهیزاتی پیشرفته بوده که جهت مونتاژ لوازم خانگی طراحی شده است. این واحد همچنین توانسته استانداردهای ایرانی و بین المللی را به دست آورد. در سال ۱۳۹۳، گروه انتخاب، تصمیم گرفت نشان تجاری اسنوا‌ را تغییر دهد و برای معرفی و رونمایی از این تغییر نشان تجاری، جشنی برگزار کرد و از علامت، شعار و هویت تازه اسنوا‌ رونمایی کرد. علامت تجاری و رنگ سازمانی اسنوا‌ پیش از این قرمز بود اما از سال ۱۳۹۳ تا کنون آبی و سبز است. همچنین دو شخصیت تخیلی با همین رنگ‌های آبی و سبز این لوگو را همراهی می‌کنند. این شرکت با برگزاری کمپین های تبلیغاتی توانست به خوبی جای خود را در بازار تثبیت کند.
محصولات تولیدی
همانطور که گفتیم، امروزه اسنوا به عنوان یکی از معتبرترین برندهای لوازم خانگی محسوب می شود که توانسته جای خود را در دل مردم باز کند. محصولات تولیدی این شرکت را ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی ، اجاق گاز مبله ، اجاق گاز رومیزی ، یخچال ، تلویزیون ، فر توکار ، سینک ظرفشویی ، کشو گرم کن ، هود آشپزخانه ، مایکروویو توکار و قهوه ساز تشکیل می دهند. با وجود اینکه این شرکت محصولات زیادی را تولید می کند، اما برخی از آن ها در بین مردم از محبوبیت بیشتری برخوردارند. خود شرکت اسنوا‌ نیز به این امر کاملا واقف است. در واقع اجاق گاز اسنوا ، یخچال اسنوا ، تلویزیون اسنوا‌ و لباسشویی اسنوا را می توان جزو محبوب ترین محصولات این برند محسوب کرد که کیفیت بسیار خوبی دارند.
ساختمان صنعت و نمایندگی اسنوا
هایپر مارکت ساختمانی ساختمان صنعت توانسته نمایندگی اسنوا را به دست آورد. از هم اکنون می توانید محصولات اسنوا‌ را به راحتی خریداری کنید.در ساختمان صنعت برای هر تولید کننده صفحه ای مخصوص وجود دارد که جهت راحتی شما طراحی شده است. بنابراین اگر قصد خرید محصولات اسنوا از قبیل یخچال اسنوا ، لباسشویی اسنوا ، اجاق گاز اسنوا و دیگر محصولات این برند را دارید، به ساختمان صنعت مراجعه کرده و مدل مناسب خود را خریداری کنید.


هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

مقالات مرتبط با برند اسنوا

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020