ساختمان صنعت|

  • ست شیرآلات
  • شیر ظرفشویی
  • شیر روشویی
  • شیر توالت
  • شیر حمام
  • شیر روشویی پایه بلند
  • شلنگ توالت
  • شیر پیسوار
  • شیر هوشمند چشمی
  • درخشان درخشان
  • راسان راسان
  • اوج اوج
  • استیل البرز استیل البرز
  • KWC KWC
  • شایان شایان
  • شودر شودر
  • قهرمان قهرمان
  • سیتکو سیتکو
  • البرز روز البرز روز
  • کاویان کاویان
  • کسری کسری
  • کلار کلار
  • طوفان فلز طوفان فلز
  • استیل
  • رزگلد
  • سفید
  • سفید کروم
  • سفید طلایی
  • شیری طلا
  • شیری کروم
  • طلایی
  • طلامات
  • کروم
  • کروم مات
  • مشکی
  • مشکی کروم
  • مشکی طلا

قبل از خرید شیرآلات اهرمی حتما بخوانید!

اگر قصد بازسازی خانه خود را دارید و یا اینکه به خانه‌ای جدید نقل مکان کرده‌اید، بدون شک به شیرآلات بهداشتی نیاز خواهید داشت. در واقع می توان گفت یکی از ضروریات دکوراسیون هر خانه‌ای شیرآلات است. بدون وجود شیرالات در فضای خانه انگار یک چیزی کم است. این وسایل دوست داشتنی آنقدر کاربرد دارند که تصور زندگی روزمره بدون آن کمی دشوار است. شیرآلات‌ در همه جای خانه حضور دارند و در مکان هایی مثل حمام، دستشویی و آشپزخانه به کار می روند. از جمله انواع شیرآلات بهداشتی موجود در بازار می توان شیر روشویی ، شیر حمام ، شیر ظرفشویی و شیر توالت را نام برد. همین امر گواهی بر حضور پررنگ این محصولات هستند. پس اگر شیرالات اینقدر نقش پررنگی در زندگی ما دارند، ضروری است که با انواع موجود در بازار، فاکتورهای خرید و قیمت شیرآلات آشنا باشید تا بتوانید تجربه مناسبی از خرید خود داشته باشید.

شیرآلات اهرمی چیست؟

یکی از انواع شیرآلات بهداشتی که امروزه محبوبیت بسیار زیادی دارد، شیرآلات اهرمی است. این نوع شیرآلات‌ کاربری بسیار راحتی داشته و در آن جریان آب سرد و گرم با استفاده از یک اهرم کنترل می شود.

خرید شیرآلات در ساختمان صنعت

اجزاء شیرآلات اهرمی

شیرآلات‌ اهرمی از بدنه، کارتریج واهرم و دهانه تشکیل می شود. در ادامه این اجزا را به طور کامل شرح داده و اطلاعاتی مفید در مورد هر یک در اختیارتان قرار خواهیم داد.

فاکتورهای موثر بر خرید شیرآلات

از جمله فاکتورهای خرید شیرآلات اهرمی می توان به مواردی همچون جنس بدنه، نوع کارتریج، نوع پوشش و آبکاری و نوع کاربرد شیرآلات اشاره کرد.


جنس بدنه؛ آلیاژ برنج یا استیل؟

جنس بدنه شیرآلات بهداشتی موجود در بازار از آلیاژ برنج ساخته شده است. آلیاژ برنج ترکیبی از فلز برنج، روی و درصد بسیار کمی سرب است. بهتر است شیرآلاتی خریداری کنید که دارای درصد بسیار کمی سرب (در حد 2.5 درصد) باشد. البته اغلب تولید کنندگان این مورد را در محصول خود لحاظ کرده و می توان گفت که خطری سلامتی شما را تهدید نمی کند. اما برخی از برندهای موجود در بازار از استیل ضد زنگ برای بدنه شیرآلات بهداشتی خود استفاده می کنند. استیل ضد زنگ در برابر رطوبت و خوردگی بسیار مقاوم بوده و فاقد سرب است. قیمت شیرآلات استیل در بازار نسبت به شیرآلات‌ برنجی کمی بیشتر است. دو برند » کن « و» استیل البرز « به تولید شیرآلات تمام استیل می پردازند.


انواع کارتریج؛ سرامیکی یا معمولی؟

کارتریج در بازار در دو نوع معمولی و سرامیکی یافت می شود. کارتریج سرامیکی در بازار بهترین است و بسیاری از برندهای معتبر بازار از کارتریج سرامیکی استفاده می کنند. این کارتریج بسیار با کیفیت بوده و با وجود آن از شیر قطره ای آب نمی چکد. کارتریج معمولی از جنس پلاستیک و به مراتب کیفیت پایین تری دارد. برخی از تولید کنندگان از کارتریج سرامیکی sedal در محصولات خود استفاده می کنند که متعلق به کشور اسپانیا است. سرامیک آن نیز از یک شرکتی آلمانی معتبر تامین می شود.


انواع پوشش شیرآلات بهداشتی

به دلیل آنکه بیشتر شیرآلات بهداشتی موجود در بازار از جنس برنج می باشند، تولید کنندگان از پوشش های مختلفی برای محصولاتشان استفاده می کنند. یکی از انواع پوشش ها کروم است. پوشش کروم دوام بسیار خوبی داشته و در برابر زنگ زدن مقاوم است. پوشش های دیگری در بازار وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشند. برای مثال پوشش رنگ پودری بر روی شیرآلات‌ سفید رنگ وجود دارد. این پوشش لکه نمی گیرد و در برابر خوردگی و زنگ زدن مقاومت بسیار خوبی دارد. اما شیرآلات رنگی موجود در بازار به آبکاری نوین pvd مجهز هستند. مقاومت این پوشش بسیار بالاست و تغییر رنگ نمی دهد.

 

!شیر ظرفشویی؛ انتخاب های زیادی پیش روی شماست

شیر آشپزخانه از جمله شیرآلات اهرمی است که انواع مختلفی دارد. انواع آن شامل شیر ظرفشویی اهرمی ، شیر ظرفشویی شلنگدار یا شاوری ، شیر ظرفشویی دیواری و شیر ظرفشویی دومنظوره است.

 

خرید شیرآلات در ساختمان صنعت

شیر ظرفشویی شلنگدار؛ ترکیبی از طراحی زیبا و کاربری راحت!

امروزه این نوع شیر ظرفشویی محبوبیت بسیار زیادی دارد. طراحی خاص شیر ظرفشویی شاوری به شما امکان می دهد که در بین لگن های سینک ظرفشویی به راحتی جابجا شوید. اگر سینک آشپزخانه دو لگن و یا سه لگن خریداری کرده اید، بهترین کار، خرید شیر ظرفشویی شلنگدار است.


خرید شیرآلات در ساختمان صنعت

شیر ظرفشویی دو منظوره؛ نیازی به نصب شیر تصفیه جداگانه نیست!

در مناطقی که دسترسی سالم به آب تصفیه وجود ندارد، معمولا از دستگاه آب تصفیه استفاده می شود. بیشتر خانه ها برای آب آشامیدنی یک شیر تصفیه جداگانه نصب می کنند. اما شیر ظرفشویی دو منظوره دارای دو خروجی مجزاست که یکی برای آب و دیگری برای آب تصفیه طراحی شده است. بنابراین با خرید شیر ظرفشویی دیگر نیازی به نصب شیر تصفیه جداگانه نیست.

خرید شیرآلات در ساختمان صنعت

شیر ظرفشویی لمسی؛ بسیار بهداشتی

این نوع شیر ظرفشویی همانطور که از نامش می توان حدس زد، با لمس دست انسان کار می کند. شاید برای شما پیش آمده که در حال خرد کردن مواد غذایی خام مانند مرغ، ماهی و گوشت قرمز هستید. هنگامی که می خواهید دست خود را بشویید، به طور ناخواسته شیر نیز کثیف شده و بو می گیرد. شیر ظرفشویی لمسی برای همچین مواقعی طراحی شده است. به همین دلیل می توان گفت که این شیر بسیار بهداشتی است.
 

خرید شیرآلات در ساختمان صنعت

شیر ظرفشویی علم فنری

این نوع شیر ظرفشویی همانند مدل شاوری است. اما دو تفاوت عمده دارد. اول اینکه دامنه حرکتی آن نسبت شیر ظرفشویی شاوری کمتر است. دلیل دوم را می توان در علم فنری آن جستجو کرد.
 

خرید شیرآلات در ساختمان صنعت


شیر ظرفشویی اهرمی و دیواری؛ محبوب و کاربر پسند!

شیر ظرفشویی اهرمی نیز دارای طراحی ساده ای بوده که اتفاقا محبوبیت زیادی نیز دارد. این مدل معمولا بر روی سینک نصب شده و یک علم چرخان دارد. نوعی دیگر از شیر ظرفشویی در بازار به شیر ظرفشویی دیواری معروف است. این نوع شیر ظرفشویی اغلب برای خانه هایی که سیستم لوله کشی قدیمی دارند، استفاده می شود.


خرید شیرآلات در ساختمان صنعت

انواع شیر روشویی موجود در بازار

درست همانند شیر ظرفشویی، شیر روشویی نیز با توجه کاربردهای متفاوت خود در انواع گوناگونی وجود دارد. مدل ساده آن بر روی سینک هایی که یک سوراخ دارند، نصب می شود. در ادامه مدل های دیگر را برای شما معرفی می کنیم تا در خرید شیرآلات برای آشپزخانه خود بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.


خرید شیرآلات در ساختمان صنعت


شیر روشویی پایه بلند؛ طراحی ابتکاری شیر روشویی!

امروزه انواع شیر روشویی پایه بلند با طراحی زیبای خود دل مصرف کنندگان زیادی را ربوده است. این نوع شیر روشویی بر روی روشویی کابینتی سنگی نصب می‌شود. اگر خواهان داشتن یک سرویس بهداشتی مدرن هستید، مدل های مختلف شیر روشویی پایه بلند، شما را به بهترین نحو راضی خواهند کرد.

 

خرید شیرآلات در ساختمان صنعت


شیر روشویی علم دار

شیر روشویی علم دار که در بازار به شیر روشویی متحرک نیز معروف است، دارای یک علم خمیده است. در واقع وجه تمایز شیر روشویی علم دار با دیگر مدل‌ها همین علم خمیده است. یکی از ویژگی های این علم، قابلیت چرخش آن بوده که راحتی کاربری خوبی برایتان به ارمغان می آورد. برخی از برندهای موجود در بازار مانند شودر این نوع شیر روشویی را با نام شیر روشویی زدرا عرضه می کنند. پس اگر در هنگام خرید شیرآلات برای روشویی به این نام برخورد کردید، بدانید که منظور شیر روشویی علم دار یا متحرک است.

 

خرید شیرآلات در ساختمان صنعت


شیر روشویی هوشمند

شیر روشویی هوشمند، الکترونیکی و یا حتی شیر چشمی؟ فرقی ندارد آن را به چه نامی صدا می زنید! در هر صورت این مدل با استفاده از سنسوری الکترونیکی کار می کند که شما را از لمس شیر بی نیاز می سازد. مدل های مختلف شیر چشمی متعلق به دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی است. البته شما می توانید بسته به سلیقه خود آن را در هر مکانی استفاده کنید. خرید شیرآلات هوشمند برای دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی را به شما توصیه می کنیم.
نکته: هنگام خرید شیرآلات برای روشویی بایستی شلنگ پیسوار را به صورت جداگانه خریداری نمایید.


خرید شیرآلات در ساختمان صنعت


شیر حمام و شیر توالت

برای خرید شیر توالت و شیر حمام بایستی به نکاتی توجه کنید تا از خرید خود مطمئن شوید. برای مثال در هنگام خرید شیر توالت حواستان باشد اهرم آن را طوری انتخاب کنید که به دیوار گیر نکند. در این شرایط به شما پیشنهاد می کنیم شیرآلاتی که اهرم آن در وسط قرار دارد را خریداری کنید.
برای ستِ شیر حمام خود می‌توانید علم دوش حمام یونیکا یا یونیورست خریداری کنید. همچنین سوپاپ دوش نیز به صورت اهرمی و فشاری در  بازار وجود داشته که امروزه نوع فشاری آن بسیار محبوب است.


خرید شیرآلات در ساختمان صنعت


ست شیرآلات

خیلی ها دوست دارند تمامی شیرآلات بهداشتی خود را از یک مدل خریداری کنند. بخصوص اگر برای بازسازی خانه خود می خواهید شیر خریداری کنید، خرید ست شیرآلات بهترین گزینه است. تولید کنندگان این امکان را در اختیار شما قرار داده اند تا بتوانید از هماهنگی شیرآلات‌ خود در فضای خانه لذت ببرید.

 

قیمت شیرآلات اهرمی

قیمت شیرآلات اهرمی به سه دلیل متفاوت است. دلیل اول را در ابتدا ذکر کردیم. گفتیم که قیمت شیرآلات استیل از برنجی بیشتر است. بنابراین اولین دلیلی که قیمت شیرآلات اهرمی را متفاوت می سازد، تفاوت در جنس بدنه آن است. علت دوم را بایستی در میزان استفاده از مواد اولیه جستجو کرد. در واقع هرچه آلیاژ بیشتری در شیر به کار رفته باشد، قیمت شیرآلات بیشتر می شود. پیچیدگی طراحی و برند سازنده نیز از دیگر دلایل تفاوت در قیمت شیرآلات هستند.

برندهای مختلفی در بازار جهت خرید شیرآلات وجود دارند. از جمله معتبرترین آن ها می توان به قهرمان، راسان، شودر، KWC، کسری، کاویان و کلار اشاره کرد. البته تعداد برندهای موجود در بازار از این مقدار بسیار بیشتر است. با توجه به اینکه قیمت شیرآلات در برندهای مختلف متفاوت است، نیاز به بررسی و مقایسه برندها دارید. این امکان فراهم شده تا بتوانید محصولات برندهای مختلف را در ساختمان صنعت مشاهده، بررسی، مقایسه و خریداری کنید.

 


زیر دسته ها

مقایسه کالا (0)


ست شیرآلات KWC مدل آوا کروم

%18

ست شیرآلات KWC مدل آوا کروم

۱۹,۵۰۷,۸۰۰ تومان ۲۳,۷۹۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات KWC مدل زو کروم

%18

ست شیرآلات KWC مدل زو کروم

۲۱,۷۷۱,۰۰۰ تومان ۲۶,۵۵۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات KWC مدل متیس کروم

%18

ست شیرآلات KWC مدل متیس کروم

۱۴,۷۲۷,۲۰۰ تومان ۱۷,۹۶۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات البرز روز مدل علاالدین کروم

%17

ست شیرآلات البرز روز مدل علاالدین کروم

۱۳,۲۹۰,۷۹۰ تومان ۱۶,۰۱۳,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات البرز روز مدل کلودی کروم

%17

ست شیرآلات البرز روز مدل کلودی کروم

۱۱,۰۴۷,۳۰۰ تومان ۱۳,۳۱۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات راسان مدل آتیس سفید

%17

ست شیرآلات راسان مدل آتیس سفید

۱۲,۵۴۷,۱۱۰ تومان ۱۵,۱۱۷,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات راسان مدل الیزه کروم مات

%17

ست شیرآلات راسان مدل الیزه کروم مات

۲۱,۳۵۰,۹۲۰ تومان ۲۵,۷۲۴,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات راسان مدل درسا

%17

ست شیرآلات راسان مدل درسا

۶,۳۸۹,۳۴۰ تومان ۷,۶۹۸,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات راسان مدل صدف کروم

%17

ست شیرآلات راسان مدل صدف کروم

۸,۹۴۹,۰۶۰ تومان ۱۰,۷۸۲,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات شودر مدل اطلس تو پلاس کروم

%15

ست شیرآلات شودر مدل اطلس تو پلاس کروم

۷,۳۶۱,۰۰۰ تومان ۸,۶۶۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات شودر مدل اکو

%15

ست شیرآلات شودر مدل اکو

۶,۷۸۳,۰۰۰ تومان ۷,۹۸۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات شودر مدل باواریا شیری طلا

%15

ست شیرآلات شودر مدل باواریا شیری طلا

۱۴,۰۷۶,۰۰۰ تومان ۱۶,۵۶۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات شودر مدل بیزانس طلایی

%15

ست شیرآلات شودر مدل بیزانس طلایی

۲۷,۶۵۰,۵۰۰ تومان ۳۲,۵۳۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات شودر مدل لوکا کروم

%15

ست شیرآلات شودر مدل لوکا کروم

۱۳,۷۷۸,۵۰۰ تومان ۱۶,۲۱۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات شودر مدل یونیک کروم

%15

ست شیرآلات شودر مدل یونیک کروم

۱۶,۶۷۷,۰۰۰ تومان ۱۹,۶۲۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات قهرمان مدل تنسو رویال

%13

ست شیرآلات قهرمان مدل تنسو رویال

۸,۵۱۲,۹۵۰ تومان ۹,۷۸۵,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات کاویان مدل تیدا کروم

%21

ست شیرآلات کاویان مدل تیدا کروم

۵,۵۶۱,۶۰۰ تومان ۷,۰۴۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات کاویان مدل لارا کروم

%21

ست شیرآلات کاویان مدل لارا کروم

۹,۱۲۴,۵۰۰ تومان ۱۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات کاویان مدل میشکا طلایی

%21

ست شیرآلات کاویان مدل میشکا طلایی

۶,۰۵۱,۴۰۰ تومان ۷,۶۶۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات کاویان مدل نیلا کروم

%21

ست شیرآلات کاویان مدل نیلا کروم

۶,۷۱۵,۰۰۰ تومان ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات کسری مدل آبتین

%23

ست شیرآلات کسری مدل آبتین

۸,۰۱۵,۷۰۰ تومان ۱۰,۴۱۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات کسری مدل آمازون کروم

%23

ست شیرآلات کسری مدل آمازون کروم

۱۱,۷۷۳,۳۰۰ تومان ۱۵,۲۹۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات کسری مدل رابین

%23

ست شیرآلات کسری مدل رابین

۷,۵۶۹,۱۰۰ تومان ۹,۸۳۰,۰۰۰ تومان

ست شیرآلات کسری مدل کارون

%23

ست شیرآلات کسری مدل کارون

۵,۴۹۰,۱۰۰ تومان ۷,۱۳۰,۰۰۰ تومان

شلنگ توالت کاویان مدل سفید

%21

شلنگ توالت کاویان مدل سفید

۲۴۴,۹۰۰ تومان ۳۱۰,۰۰۰ تومان

شیر توالت KWC مدل آوا کروم

%18

شیر توالت KWC مدل آوا کروم

۴,۴۷۷,۲۰۰ تومان ۵,۴۶۰,۰۰۰ تومان

شیر توالت KWC مدل ریتا کروم

%18

شیر توالت KWC مدل ریتا کروم

۳,۹۲۷,۸۰۰ تومان ۴,۷۹۰,۰۰۰ تومان

شیر توالت راسان مدل درسا

%17

شیر توالت راسان مدل درسا

۱,۳۸۷,۷۶۰ تومان ۱,۶۷۲,۰۰۰ تومان

شیر توالت راسان مدل فلورا

%17

شیر توالت راسان مدل فلورا

۳,۰۰۴,۶۰۰ تومان ۳,۶۲۰,۰۰۰ تومان

شیر توالت شودر مدل باواریا کروم

%15

شیر توالت شودر مدل باواریا کروم

۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

شیر توالت شودر مدل راموند

%15

شیر توالت شودر مدل راموند

۲,۶۳۵,۰۰۰ تومان ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

شیر توالت شودر مدل لوکا شیری طلا

%15

شیر توالت شودر مدل لوکا شیری طلا

۲,۹۱۵,۵۰۰ تومان ۳,۴۳۰,۰۰۰ تومان

نمايش 1 تا 32 از 2952 (93 صفحه)

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020