ساختمان صنعت|

انیکس-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : انیکس


اٌنیکس ؛ تولید کننده انواع توالت فرنگی یک تکه
واحد تولیدی چینی بهداشتی انیکس در سال 1390 فعالیت خود را آغاز نمود. این واحد تولیدی در شهرک صنعتی لالجین همدان قرار گرفته که دارای مساحتی به اندازه سه هزار متر مربع می باشد. انیکس محصولات خود را با استفاده از مواد اولیه مرغوب داخلی تولید می کند. همچنین به کمک ماشین آلات مدرن و پیشرفته ای که این واحد تولیدی دارد، انیکس را قادر ساخته تا بتواند محصولی با کیفیت تولید و به بازار  عرضه نماید. امروزه پس از اینکه چند سالی می شود که از فعالیت انیکس می گذرد، ظرفیت تولید سالانه این واحد تولیدی بیش از هزار تن محصول در سال می باشد.
محصولات تولیدی
واحد تولیدی انیکس به تولید انواع توالت فرنگی یک تکه می پردازد. امروزه خرید توالت فرنگی انیکس با توجه به قیمت مناسبی که دارد، محبوبیت زیادی پیدا کرده و با ارائه خدمات مناسب خود قادر بوده که رضایت مردم را به خوبی جلب کند. در واقع قیمت توالت فرنگی انیکس در مدل های مختلف  به نحوی بوده که می توان آن را در دسته محصولات اقتصادی بازار قرار داد.
خرید توالت فرنگی اٌنیکس
مدل های مختلفی از توالت فرنگی اونیکس در بازار وجود دارد. سیاست ساختمان صنعت همواره این بوده که بتواند امکان خرید محصولات برای هر سلیقه و بودجه ای را فراهم سازد. از همین روست که این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مدل های مختلف توالت فرنکی اونیکس را خریداری کنید. بنابراین اگر قصد دارید که مدلی اقتصادی از توالت فرنگی خریداری کنید، به هایپر مارکت ساختمانی ساختمان صنعت مراجعه کنید. در ساختمان صنعت صفحه ای مخصوص به انیکس اختصاص داده شده است. کافی است اسم اونیکس را جستجو کرده تا به این صفحه ارجاع داده شوید. در این صفحه قادر خواهید بود که پس از بررسی قیمت توالت فرنگی انیکس در مدل های مختلف ، انتخاب مناسبی داشته باشید.


این محصول در انبار موجود نیست

نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

مقالات مرتبط با برند انیکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020