ساختمان صنعت|

تک الکتریک-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : تک الکتریک


ورود فناوری ساخت کولر گازی به کشورمان، تولیدکنندگان را قادر ساخته تا این محصول را تولید و به بازار عرضه نمایند. در چنین فضایی حمایت از برندهای داخلی باعث می شود که با گذشت زمان، محصولاتی بسیار با کیفیت به بازار عرضه شود. ورود یکی از وارد کنندگان قدیمی لوازم خانگی و الکترونیکی به تهویه مطبوع بر همین اساس بوده است. نام این برند " تک الکتریک " است. شرکت بدر تک الکتریک از جمله شـرکت‌هـای تابـعه شرکت سرمایه گذاری گروه بدر است که در سال 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت سیستم های تهویه مطبوع آغاز کرد. سال های اولیه فعالیت این شرکت نیز همانند دیگر تولیدکنندگان داخلی با واردات لوازم تهویه مطبوع میدیا، توشیبا و کریر سپری شد. تا اینکه با شروع موج تولید کولر گازی در بین برندهای کشورمان، این شرکت نیز تصمیم به تولید کولر گازی اسپلیت با کیفیت بالا گرفت. کولر گازی تک الکتریک در انواع کولرگازی اسپلیت، کولر گازی ایستاده و پنجره ای به بازار عرضه می شود. بهره گیری از کمپرسور روتاری، فناوری اینورتر، گاز مبرد R410A و قرار دادن امکانات پیشرفته، کولر گازی تک الکتریک را به یکی از گزینه های مناسب برای خرید تبدیل می کند.

محصولات تولیدی

نام تجاری" تک الکتریک" تنها به کولرگازی محدود نمی‌شود. در واقع این شرکت به تولید انواع محصولات گرمایشی، سرمایشی و لوازم خانگی از قبیل: کولر گازی، پنکه، رادیاتور، هیتر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، بخاری برقی، دستگاه تصفیه آب وآرام پز می پردازد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

کلیه محصولات تک الکتریک دارای ضمانت نامه گروه بدر بوده و از خدمات پس از فروش این شرکت بهره می برد. 

تک الکتریک در ساختمان صنعت

از آنجایی که سیاست ساختمان صنعت حمایت از تولید کنندگان داخلی بوده، تصمیم گرفتیم که محصولات تک الکتریک را برای هموطنان عزیزمان عرضه کنیم. بدین منظور شما می توانید کولر گازی تک الکتریک و دیگر محصولات این برند را در ساختمان صنعت مشاهده و خریداری کنید.

هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

مقالات مرتبط با برند تک الکتریک

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020