ساختمان صنعت|

شیر زانو رادیاتور گرمافر شیر زانو رادیاتور https://www.sakhtemansanat.com/image/cache/catalog/garmafar/garma-far-800x800.jpg جفت
۲۷۵,۰۰۰ تومان

نام و مشخصات محصول

 

نام محصول:  شیر زانو رادیاتور گرما فر

 

بررسی تخصصی
به طور کلی هر رادیاتور آلومینیومی یا فولادی هنگام نصب نیاز به یک شیر و یک زانوی قفلی دارد. شیر و زانوی قفلی به ترتیب در بالا و پایین هر بلوک رادیاتور در قسمت ورودی و خروجی آب گرم نصب می‌شود. شیر و زانوی قفلی رادیاتور جهت کنترل میزان ورود و خروج آب سیستم گرمایش به رادیاتور می‌باشد که عموما از جنس برنج ساخته می‌شود و دارای پیچ کنترلی از جنس ABS می‌باشد. حال کارکرد آن‌ها را به صورت دقیق‌تر بیان می‌کنیم. در حقیقت برای قطع جریان و یا کنترل مقدار جریان آب رادیاتورهای پنلی، سر راه ورود آب گرم به رادیاتور شیر مخصوصی به نام شیر رادیاتور نصب می‌گردد. یک طرف این شیر حالت مهره ماسوره‌ای دارد که به رادیاتور متصل می‌گردد و طرف دیگر آن که از داخل به صورت دنده‌ای است به لوله ورود آب گرم وصل می‌شود نمونه‌ای از شیر رادیاتور را در شکل زیر می‌بینید.

 

از طرفی دیگر بر روی لوله برگشت رادیاتور زانوی مخصوصی به نام زانو قفلی رادیاتور نصب می‌گردد که برای بالانس کردن سیستم به صورت مصنوعی و به هنگام جدا کردن رادیاتور مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک طرف این زانو مانند شیر رادیاتور حالت مهره ماسوره دارد که بر روی رادیاتور نصب می‌شود و طرف دیگر آن که از داخل به صورت دنده است بر روی لوله‌ی خروجی رادیاتور نصب می‌گردد. ساختمان زانو قفلی مانند شیر است و به وسیله‌ آن می‌توان مجرای عبور آب خروجی از رادیاتور را باز و بسته نمود با این تفاوت که قسمت عمل کننده‌ آن که در زیر درش زانو قرار گرفته به طور معمول به وسیله‌ آچار آلن باز و بسته می‌شود. باید توجه داشت که هنگام جداسازی رادیاتور از شبکه‌ لوله‌کشی هم شیر رادیاتور (لوله‌ رفت) و هم زانو قفلی (لوله‌ برگشت) را باید بست و سپس اقدام به باز کردن مهره ماسوره‌ها و رادیاتور نمود. از طرفی دیگر بر روی لوله برگشت رادیاتور زانوی مخصوصی به نام زانو قفلی رادیاتور نصب می‌گردد که برای بالانس کردن سیستم به صورت مصنوعی و به هنگام جدا کردن رادیاتور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

شیر زانو گرما Garma شیر و زانوی رادیاتور ساخت ایران می‌باشد که برای نصب تمامی رادیاتورهای پنلی و پره ای و حوله خشک کن‌ها قابل استفاده می‌باشد. نوع جنس شیر از برنج بوده و از دسته با جنس ABS ساخته شده است که قابلیت تحمل فشار کاری تا 10 بار را دارد.

شما مشتری گرامی می‌توانید برای نصب انواع رادیاتورهای خود این محصول را با بهترین قیمت در ساختمان صنعت خریداری کنید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020