ساختمان صنعت|

لوازم نصب رادیاتور پنلی لوازم نصب رادیاتور پنلی https://www.sakhtemansanat.com/image/cache/catalog/nasb-radiator/radiator-nasb-1-800x800.jpg عدد
۲۷۵,۰۰۰ تومان ۲۱۰,۰۰۰ تومان

نام و مشخصات محصول

 

نام محصول :  لوازم نصب رادیاتور پنلی

 

بررسی تخصصی
امروزه تولیدکنندگان رادیاتور پنلی بیشتر لوازم مورد نیاز برای نصب رادیاتورها را در درون بسته‌بندی رادیاتورها قرار داده‌اند و به همین دلیل شما لازم نیست برای نصب رادیاتور زیاد به دردسر بیفتید؛ تنها چیزی که برای نصب رادیاتور پنلی به آن احتیاج خواهید داشت شیر رادیاتور با زانوی قفلی می‌باشد. به طور کلی هر رادیاتور آلومینیومی یا فولادی هنگام نصب نیاز به یک شیر و یک زانوی قفلی دارد. شیر و زانوی قفلی به ترتیب در بالا و پایین هر بلوک رادیاتور در قسمت ورودی و خروجی آب گرم نصب می‌شود. شیر و زانوی قفلی رادیاتور جهت کنترل میزان ورود و خروج آب سیستم گرمایش به رادیاتور می‌باشد که عموما از جنس برنج ساخته می‌شود و دارای پیچ کنترلی از جنس ABS می‌باشد. حال کارکرد آن‌ها را به صورت دقیق‌تر بیان می‌کنیم. در حقیقت برای قطع جریان و یا کنترل مقدار جریان آب رادیاتورهای پنلی، سر راه ورود آب گرم به رادیاتور شیر مخصوصی به نام شیر رادیاتور نصب می‌گردد. یک طرف این شیر حالت مهره ماسوره‌ای دارد که به رادیاتور متصل می‌گردد و طرف دیگر آن که از داخل به صورت دنده‌ای است به لوله ورود آب گرم وصل می‌شود نمونه‌ای از شیر رادیاتور را در شکل زیر می‌بینید.
 
خرید لوازم نصب رادیاتور پنلی

 

از طرفی دیگر بر روی لوله برگشت رادیاتور زانوی مخصوصی به نام زانو قفلی رادیاتور نصب می‌گردد که برای بالانس کردن سیستم به صورت مصنوعی و به هنگام جدا کردن رادیاتور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 
قیمت لوازم نصب رادیاتور پنلی

 اصلی‌ترین و با کیفیت‌ترین برندی که در ایران به تولید شیر و زانو رادیاتور می‌پردازد ایران گرما می‌باشد. شما می‌توانید برای نصب رادیاتور پنلی خود شیر زانو رادیاتور ایران گرما را با بهترین قیمت از ساختمان صنعت خریداری کنید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020