ساختمان صنعت|

روش های ارسال

با توجه به گستردگی و تنوع کالاهای ساختمانی و ماهیت خاص حمل هریک از انواع کالاها لازم است در هنگام ثبت سفارش با کارشناسان واحد ارسال ساختمان صنعت تماس گرفته تا بهترین گزینه ی ارسال را برای شما مشتری عزیز در نظر بگیرند
لازم به ذکراست که واحد حمل و نقل مجموعه ی ساختمان صنعت مشتریان را بر اساس پارامترهای مختلفی از جمله حجم خرید ، نوع کالا، محل تحویل کالاو...دسته بندی کرده،تا بتواند در حوزه ارسال کالا بهترین خدمات را که درخور شما مشتری گرامی است ارائه دهد.
در حالت کلی شرایط ارسال کالا به صورت زیر است .

1 – روش های ارسال :

الف) مشتریان تهران : ارسال کالا در تهران از طریق ناوگان حمل و نقل ساختمان صنعت ، پیک، شرکت پست ، تیباکس ، باربری شهری و ...انجام می شود.

ب) مشتریان شهرستان : با توجه به امکانات موجود در هر کدام از شهرهای ایران حمل کالا به شهرستان ها از طریق ناوگان حمل و نقل ساختمان صنعت ، باربری های بین شهری و تیباکس انجام پذیر خواهد بود.

.

2 – زمان ارسال :

الف) مشتریان تهران : زمان تحویل سفارشات تهران با توجه به زمان ثبت سفارش از 24 الی 48 ساعت بعد از اتمام فرآیند ثبت سفارش خواهد بود.
ب)مشتریان شهرستان : مشتریان گرانقدر شهرستان توجه داشته باشند که پس از ثبت سفارش، تسویه فاکتور و تائید فاکتور شما توسط واحد فروش ساختمان صنعت با آن ها برای هماهنگی های بعدی جهت ارسال کالا تماس گرفته خواهد شد.زمان تحویل سفارشات شهرستان بین 1 تا 5 روز کاری می باشد و مجموعه ی ساختمان صنعت تلاش می کند تا در حداقل زمان ممکن این فرآیند را انجام دهد.نکته قابل توجه این است که برای کالاهایی که نیاز به ساخت دارند، تحویل کالا پس از ساخت محصول انجام خواهد شد که زمان بندی ساخت و تحویل از طریق واحد فنی ساختمان صنعت به اطلاع شما خواهد رسید.لازم به ذکر است که با توجه به شرایط بازار قبل از ثبت هرگونه سفارش جهت اطلاع از موجودی کالاها با واحد فروش ساختمان صنعت تماس بگیرید.برای تسریع در فرآیند تحویل کالای خود لازم است که سفارش خود را به روزهای پایانی هفته منتهی نکنید

.

3 – هزینه ارسال :

هزینه ارسال کالا با توجه به روش ارسال ، نوع کالا ، مسافت ، زمان تحویل و ... متغیر می باشد . با این وجود مجموعه ساختمان صنعت در راستای ایجاد تجربه خریدی آسان ، ارزان و لذت بخش برای مشتریان خود در صورتیکه میزان خرید آنها بالاتر از سقف خرید تعیین شده توسط مجموعه ساختمان صنعت باشد بر روی آن کالاها حمل رایگان در نظر می گیرد .

4 –انبار ارسال :

از ان جایی که مجموعه ساختمان صنعت عاملیت فروش و نماینده بسیاری از شرکت ها و کارخانجات تولید کننده ی کالای ساختمانی است ، در راستای حذف واسطه ها و کاهش هزینه ها ، ارسال بیشتر سفارش ها به صورت مستقیم و از انبار مرکزی کارخانجات صورت می پذیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020