ساختمان صنعت|

    • گلسار فارس گلسار فارس
    • مروارید مروارید
    • چینی کرد چینی کرد

وال هنگ، نسل جدید توالت فرنگی 

خرید توالتی زیبا که کم حجم  و زیبا نیز باشد، شاید رویای بسیاری از خانم‌های خوش سلیقه باشد. اما این دیگر یک رویا نیست! با وجود توالت فرنگی دیواری که به آن وال هنگ‌ گفته می‌‍شود، شما قادر خواهید بود که توالت فرنگی را در ارتفاعی که مناسب قد اعضای خانواده باشد، نصب کنید. همچنین وال هنگ‌ به دلیل طراحی خاصی که دارد، فضای زیر توالت‌ فرنگی را برای شما آزاد می‌گذارد. به کمک این طراحی، تمیز کردن کف زمین و اطراف توالت ‌فرنگی بسیار راحت می‌شود. امروزه وال هنگ‌ نزد مردم محبوبیت بسیاری دارد. اما صبر کنید! برای اینکه بتوانید تجربه خوبی از خرید داشته باشید، باید با وال هنگ‌ و اجزای آن آشنا باشید. پس اگر می‌خواهید قبل از خرید توالت فرنگی وال هنگ‌، در مورد آن اطلاعات داشته باشید،ادامه این مطلب را از دست ندهید.
 

وال هنگ چیست و چه اجزایی دارد؟ 

شاید بتوان توالت فرنگی‌ وال هنگ‌ را به عنوان نسل جدید توالت فرنگی‌ محسوب کرد. همانطور که از نامش می‌توان حدس زد، این نوع توالت فرنگی‌ به دیوار وصل می‌شود. در وال هنگ‌، سنگ توالت بر روی دیوار و فلاش تانک آن نیز به صورت توکار درون دیوار نصب می‌شود. در نتیجه در عمل ما فقط اهرم تخلیه را مشاهده می‌کنیم. همین امر زیبایی منحصربه فردی به سرویس بهداشتی می‌بخشد. همچنین از فضای اضافی آن نیز می‌توان به بهترین شکل بهره برد و نیز نظافت آن، به راحتی آب خوردن خواهد بود.

نکته برای نصب وال هنگ: 

یکی از سوالاتی که ممکن است برای کاربران پیش بیاید، در مورد فلاش تانک و سیستم تخلیه توالت فرنگی دیواری می‌باشد. خوب است بدانید که فلاش تانک وال‌هنگ به صورت توکار درون دیوار نصب می‌شود. در واقع برای نصب توالت فرنگی دیواری یا وال هنگ نیاز به فلاش تانکی توکار به همراه چارچوب فلزی دارید. به چارچوب فلزی ، شاسی یا استراچکر نیز می‌گویند. بنابراین هنگام ساختمان سازی بایستی محلی برای آن در نظر بگیرید.

نکته برای علاقه مندان به دکوراسیون سرویس بهداشتی

خرید شیر ظرفشویی در ساختمان صنعت
با خرید توالت فرنگی وال هنگ، فضای سرویس بهداشتی بزرگتر به نظر می‌رسد. دلیل آن نیز فضای بسیار کوچکی است که توالت فرنگی دیواری یا وال هنگ‌ اشغال می‌کند. همین امر ،آن را برای فضای کوچک سرویس بهداشتی به بهترین انتخاب تبدیل می‌کند.

اجزای وال هنگ

خرید شیر ظرفشویی در ساختمان صنعت
در مورد اجزای اصلی توالت فرنگی‌وال هنگ می‌توان به بدنه آن که شامل کاسه توالت و درب توالت فرنگی‌ می‌باشد، اشاره کرد. وال هنگ‌ بر خلاف مدل‌های توالت فرنگی زمینی برای نصب نیاز به استراکچر دارد. این استراکچر در واقع وظیفه نگه داشتن توالت فرنگی‌ را بر عهده دارد. علاوه بر آن، فلاش تانک نیز درون این استراکچر قرار می‌گیرد. ضخامت استراکچر بین 8 تا 15 سانتی‌متر است که بنابراین برای نصب نیاز به دیواری با حداقل ضخامت 10 تا 15 سانتی‌متر دارید.

 

چه مزیت‌هایی دارد؟  

خرید شیر ظرفشویی در ساختمان صنعت
✔)  یکی از مزایای کلیدی وال هنگ این است که شما می‌توانید با توجه به قد اعضای خانواده آن را بر روی دیوار نصب کنید. همچنین برای کسانی که از ناتوانی جسمی رنج می‌برند و نمی‌توانند از حدی بیشتر خم شوند، نیز بسیار کاربردی است.
✔)  توانایی تحمل وزن تا 200 کیلوگرم
✔)  بهترین انتخاب برای کسانی که قصد بازسازی خانه خود را دارند.
 

این موارد را در نظر بگیرید!

شیر ظرفشویی در ساختمان صنعت

راستش را بخواهید خودمان نیز در این مورد شک داشتیم که قیمت بالای وال هنگ را جزو معایب آن محسوب کنیم یا خیر! درست است که قیمت توالت فرنگی وال هنگ نسبت به دیگر مدل‌های موجود در بازار بیشتر است. اما اگر خوب دقت کنید می‌بینید که ارزشش را دارد. به نظر ما مواردی چون زیبایی، اشغال فضای کم و همچنین نگهداری آسان، بالا بودن قیمت توالت فرنگی وال هنگ را توجیه می‌کند. شاید دلیل دیگری که قیمت توالت فرنگی وال هنگ را بالا می‌برد، مراحل نصب آن باشد. زیرا ممکن است در برخی موارد نیاز به تغییر محل لوله‌کشی فاضلاب باشد. این مورد نیز ممکن است هزینه زیادی داشته باشد. اما اگر در حال بازسازی خانه خود هستید، هزینه‌های آن هم پوشانی شده و خرید توالت فرنگی وال هنگ انتخاب خوبی به نظر می‌رسد.
همچنین نصب توالت فرنگی وال هنگ نیاز نسبتاً پیچیده است که برای این منظور نیاز به نصابی حرفه‌ای خواهید داشت که این مورد نیز باعث افزایش قیمت توالت فرنگی وال هنگ می‌شود.

بازسازی خانه را فراموش نکنید!

خرید شیر ظرفشویی در ساختمان صنعت
نصب توالت فرنگی دیواری یا وال هنگ نیاز به تخریب دیوار و تغییر محل لوله‌کشی فاضلاب دارد. همچنین در صورتی که تصمیم دارید کف سرویس بهداشتی را خراب نکنید، بایستی کاشی‌های آن را جدا کنید. علاوه بر آن تولید تولیدکنندگان ممکن است توالت فرنگی دیواری را با خروجی‌ متفاوت به بازار عرضه کنند. در این صورت نیز ممکن است شما نیاز به تغییر در سیستم لوله‌کشی داشته باشید.

این نوع توالت فرنگی نیاز به حمایت دارد!

خرید شیر ظرفشویی در ساختمان صنعت
توالت فرنگی دیواری یا وال هنگ به دلیل اینکه بر روی دیوار نصب می‌شود، به دیواری نیاز دارد که بتواند وزن توالت فرنگی را تحمل کند. بنابراین قبل از خرید توالت فرنگی وال هنگ از استحکام دیوارهای خانه خود اطمینان حاصل کنید.

برندهای مختلفی شامل چینی مروارید چینی کرد پارس سرام و فلاش تانک ایران به تولید وال هنگ می‌پردازند. شما می‌توانید برای خرید وال هنگ مروارید، وال هنگ پارس سرام، وال هنگ چینی کرد و وال هنگ فلاش تانک ایران به ساختمان صنعت مراجعه کنید. پس از آن با بررسی مدل‌های مختلف و همچنین مقایسه قیمت توالت فرنگی وال هنگ در انواع برندها،مدل مناسبی انتخاب کنید.

 

مقایسه کالا (0)


توالت فرنگی وال هنگ مروارید مدل سیلویا 55 درجه یک ناموجود

توالت فرنگی وال هنگ مروارید مدل کاتیا 56 درجه یک ناموجود

وال هنگ مروارید مدل کاپریس ناموجود

وال هنگ چینی کرد مدل دافنه درجه 1 ناموجود

توالت فرنگی وال فیس گلسار فارس مدل هلیا درجه دو ناموجود

توالت فرنگی وال فیس گلسار فارس مدل هلیا درجه یک ناموجود

توالت فرنگی وال هنگ گلسار فارس مدل آستر درجه دو ناموجود

توالت فرنگی وال هنگ گلسار فارس مدل آستر درجه یک ناموجود

توالت فرنگی وال هنگ گلسار فارس مدل اورینت درجه دو ناموجود

توالت فرنگی وال هنگ گلسار فارس مدل گریس درجه دو ناموجود

توالت فرنگی وال هنگ گلسار فارس مدل گریس درجه یک ناموجود

توالت فرنگی وال هنگ مروارید مدل سیلویا 55 درجه دو ناموجود

توالت فرنگی وال هنگ مروارید مدل سیلویا 55 درجه سه ناموجود

توالت فرنگی وال هنگ مروارید مدل کاتیا 56 درجه دو ناموجود

توالت فرنگی وال هنگ مروارید مدل کاتیا 56 درجه سه ناموجود

توالت فرنگی وال هنگ گلسار فارس مدل اورینت درجه یک ناموجود

وال هنگ چینی کرد مدل آرتا درجه 1 ناموجود

وال هنگ چینی کرد مدل آرتا درجه 2 ناموجود

وال هنگ چینی کرد مدل دافنه درجه 2 ناموجود

وال هنگ مروارید مدل اس پی ای ناموجود

نمايش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020