ساختمان صنعت|

  • ملودی ملودی
  • شودر شودر
  • فلاش تانک ایران فلاش تانک ایران
  • راسان راسان
  • دکمه ای
  • دکمه ای دو زمانه
  • 2-8
  • 2 تا 9
  • سفید
  • طلایی
  • توکار

چرا باید به فکر خرید فلاش تانک توکار باشید؟

یکی از وسایلی که امروزه در دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی به کار می‌رود، فلاش تانک توکار است. اگر وال هنگ خریداری کرده باشید، حتماً می‌دانید که به یک فلاش تانک توکار نیاز خواهید داشت. زیرا کاسه وال هنگ از فلاش تانک آن جداست. فلاش تانک توکار در واقع مخزنی است که برای تخلیه توالت فرنگی استفاده می‌شود. شاید تصور کنید که این وسیله فقط برای وال هنگ استفاده می‌شود! اما اشتباه می‌کنید زیرا برای فلاش تانک توکار برای فضاهای کوچک و نیز دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی کاربرد دارد. در اینجا می‌خواهیم با این وسیله و مزایایی که به همراه دارد بیشتر آشنا شویم تا شما بتوانید خرید بهتری را تجربه کنید.

 
خرید فلاش تانک در ساختمان صنعت

 

فلاش تانک توکار چیست و چه اجزایی دارد؟

فلاش تانک توکار در واقع یک مخزن به همراه چارچوبی فلزی است که برای تخلیه وال هنگ کاربرد دارد. ساختار آن نیز به گونه‌ای است که وال هنگ بر روی آن قرار می‌گیرد. از جمله اجزای فلاش تانک وال هنگ ، مخزن، چارچوب فلزی و مکانیزم تخلیه می‌باشد. این چارچوب معمولا طوری طراحی می‌شود که قادر است وزن 450 کیلوگرم را تحمل کند.

 
خرید فلاش تانک در ساختمان صنعت

 

مکانیزم تخلیه

مکانیزم تخلیه این نوع فلاش تانک با استفاده از دکمه انجام می‌شود. بدین صورت که با زدن دکمه آب به درون کاسه توالت رفته و عمل تخلیه با قدرت بسیار زیادی صورت می‌پذیرد. اما معمولا تولید کنندگان در محصولات خود از مکانیزم فلاش دوزمانه بهره می‌گیرند که به صرفه جویی در مصرف آب کمک بسیار زیادی می‌کند. در واقع مخزن شامل دو حجم کوچک و بزرگ آب است. برای مواقعی که به آب زیادی نیاز ندارید، می‌توانید از حجم کوچک آب و در غیر اینصورت بایستی حجم بزرگ آب استفاده کنید. بدین ترتیب در مصرف به شکل قابل توجهی صرفه جویی می‌شود.

مزایای فلاش تانک توکار

خرید فلاش تانک توکار برای شما مزایای فراوانی به همراه دارد. اولین و شاید بزرگترین مزیت آن، عدم اشغال فضا باشد. این وسیله به دلیل اینکه به صورت توکار درون دیوار نصب می‌شود، هیچ حجمی اشغال نمی‌کند. به همین دلیل می‌توان گفت که جلوه بسیار زیبایی به سرویس بهداشتی بخشیده و باعث می‌شود که فضای آن بزرگتر به نظر برسد. اما اینکه این وسیله داخل دیوار نصب می‌شود، یک مزیت بزرگ دیگر نیز با خود به همراه خواهد داشت. احتمالا درست حدس زده اید! عمل تخلیه این وسیله بسیار کم صدا بوده و شما دیگر شاهد شنیدن صدای ناخوشایند تخلیه توالت نخواهید بود. همچنین نظافت سرویس بهداشتی نیز به شکل بسیار بهتری صورت خواهد گرفت.

 
خرید فلاش تانک در ساختمان صنعت

 

بدرد چه کسانی می خورد؟

برای بسیاری از مردم دکوراسیون سرویس بهداشتی اهمیت بسیار زیادی دارد. از طرفی همانطور که گفتیم این وسیله علاوه بر وال هنگ برای توالت ایرانی نیز به کار می رود. برای شما که به زیبایی سرویس بهداشتی اهمیت زیادی می‌دهید، توصیه ای داریم و آن خرید فلاش تانک توکار است. فضای کوچک سرویس بهداشتی نیز جای دیگری است که بهتر است برای آن به فکر خرید این نوع فلاش تانک باشید. زیرا علاوه بر بزرگ به نظر رسیدن فضا، بسیار بهداشتی است.

موارد کاربرد فلاش تانک توکار

  ✔) وال هنگ
  ✔) دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی
  ✔) فضای کوچک سرویس بهداشتی

خرید فلاش تانک در ساختمان صنعت

 

قبل از خرید فلاش تانک توکار بدانیم!

یکی از مواردی که قبل از خرید فلاش تانک توکار باید در نظر بگیرد، توجه به روش نصب آن است. به دلیل اینکه این نوع فلاش تانک به صورت توکار نصب می‌شود، بایستی از قبل شرایط نصب آن را در دیوار فراهم کنید. به همین دلیل در زمان ساخت و ساز این وسیله را نصب می‌کنند. همچنین اگر بخواهید سرویس بهداشتی خود را بازسازی کنید، برای نصب باید دیوار را تخریب کنید. همچنین ورودی آب و فاضلاب نیز باید از قبل جانمایی شود.

نکته درباره نصب فلاش تانک توکار

استراکچر فلاش تانک به دیوار پیچ و مهره می‌شود که معمولا فاصله بین دو پیچ 18 یا 23 سانتی متر است. بنابراین ضروری است که با توجه به محل لوله کشی فاضلاب، مدل مناسب خود را خریداری کنید.  

 
خرید فلاش تانک در ساختمان صنعت

 

برندهای مختلفی در بازار از جمله راسان ، شودر و فلاش تانک ایران این محصول را به بازار عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب می‌توانید با مراجعه به صفحات مربوط به فلاش تانک توکار در این برندها و برندهای دیگر مدل مناسب خود را خریداری کنید.

 

مقایسه کالا (0)


فلاش‏ ‏تانک‏ ‏توکار‏ ایران مدل ‏وال‏ ‏هنگ (دکمه گرد)

%20

فلاش‏ ‏تانک‏ ‏توکار‏ ایران مدل ‏وال‏ ‏هنگ ‏(دکمه گرد طلایی)

%20

فلاش‏ ‏تانک‏ ‏توکار‏ ایران مدل ‏وال‏ ‏هنگ ‏(کلید چهار گوش طلایی)

%20

فلاش‏ ‏تانک‏ ‏توکار‏ ایران مدل ‏وال‏ ‏هنگ‏ (دکمه چهار گوش)

%20

‏فلاش‏ ‏تانک توکار ایران مدل کلاسیک (زمینی)

%20

‏فلاش‏ ‏تانک توکار ایران مدل کلاسیک (زمینی)

۳,۷۳۶,۰۰۰ تومان ۴,۶۷۰,۰۰۰ تومان

‏فلاش‏ ‏تانک توکار ایران مدل کلاسیک (زمینی) دکمه چهار گوش طلایی آبکاری شده

%20

‏فلاش‏ ‏تانک توکار ایران مدل کلاسیک (زمینی) دکمه گرد

%20

‏فلاش‏ ‏تانک توکار ایران مدل کلاسیک (زمینی) دکمه گرد طلایی آبکاری شده

%20

فلاش‏ ‏تانک‏ ‏توکار‏ راسان مدل ‏وال‏ ‏هنگ‏ ناموجود

‏فلاش‏ ‏تانک‏ ‏توکار زمینی راسان ناموجود

 ‏فلاش‏ ‏تانک‏ ‏توکار زمینی شودر ناموجود

فلاش‏ ‏تانک‏ ‏توکار‏ شودر مدل ‏وال‏ ‏هنگ‏ ناموجود

‏فلاش‏ ‏تانک‏ ‏توکار زمینی آلکا پلاست ناموجود

نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020