ساختمان صنعت|

  • گلسار فارس گلسار فارس
  • چینی کرد چینی کرد
  • مروارید مروارید
  • آرمیتاژ آرمیتاژ
  • سینا چینی سینا چینی
  • سنی پلاستیک سنی پلاستیک
  • ریم باز
  • ریم بسته
  • ریم باز و بسته
  • ریم لس
  • طبی
  • معمولی
  • تخت
  • گود

توالت ایرانی؛ قبل از خرید به چه نکاتی توجه کنیم؟

نامش توالت ایرانی است و در بیشتر خانه ها یافت می‌شود. دیگر همه به اهمیت توالت ایرانی در خانه های خود واقف هستیم. نحوه قرار گرفتن بدن در این نوع توالت بهترین حالت برای دفع روده هاست. همچنین به جلوگیری از عارضه هموروید کمک شایانی می‌کند. اگر چه این وسیله بسیار قدیمی است اما امروزه با توجه به بهبودهای انجام شده در طراحی به بلوغ خود رسیده است. انواع توالت زمینی در بازار به صورت طبی و معمولی وجود دارد. از نظر عمق نیز توالت ایرانی در سه نوع تخت، نیم گود و گود یافت می‌شود. برای اینکه بتوانید خرید مناسبی را تجربه کنید، بایستی با فاکتورهای خرید توالت فرنگی آشنا باشید. در ادامه مطلب به نکاتی که قبل از خرید توالت ایرانی باید بدانید، اشاره می کنیم.  

چه نوع توالتی برای شما مناسب است؟

سنگ توالت ایرانی به دو صورت معمولی و طبی وجود دارد. با مدل های معمولی همگی آشنایی داریم و از قدیم در خانه های ما وجود داشته اند. اما به تازگی نوعی توالت به بازار عرضه شده که نقش مهمی در سلامتی ما خواهد داشت. این مدل به توالت طبی معروف است. در این نوع توالت به دلیل وجود شیب، به ستون فقرات و زانو فشار کمتری وارد شده و برای کسانی که مشکل کمر و زانو دارند بهترین انتخاب است.

خرید توالت زمینی در ساختمان صنعت

 

جنس بدنه

جنس بدنه بیشتر مدل های موجود در بازار از چینی بهداشتی است. این چینی در واقع خشتی خام بوده که با استفاده از لعابی سفید رنگ پوشیده می‌شود. لعاب های با کیفیت بازار درصد جذب بسیار پایینی داشته و فرو رفتگی و موج ندارند. در نتیجه به دلیل عدم جذب باکتری و قارچ، محیط بهداشتی تری را فراهم می‌سازد. این نوع توالت در خانه ها، مراکز عمومی و بسیاری مناطق دیگر به کار می‌رود. اما نوعی دیگر نیز وجود داشته که برای مکان هایی مانند قطار، هواپیما و مراکز تجاری بهترین انتخاب است. جنس بدنه این مدل از استیل ضدزنگ بوده که در برابر سایش و زنگ زدن مقاوم است و کارکرد طولانی مدتی دارد.

 
خرید توالت زمینی در ساختمان صنعت

 

سیستم آبریز چیست و چرا اهمیت دارد؟

شاید در نگاه اول واژه سیستم آبریز کمی نا آشنا به نظر برسد! اما وقتی درباره آن اطلاعات بیشتری داشته باشید، به اهمیت زیاد آن پی خواهید برد. کاربرد سیستم آبریز کاملا به استفاده از سیفون وابسته است و به سه صورت ریم باز، ریم بسته و ریم لس در بازار وجود دارد. سیستم های ریم باز در مدل های قدیمی‌تر توالت زمینی دیده می‌شود. طراحی سیستم آبریز آن به گونه ای بوده که آب زیادی مصرف می‌کند. از طرفی دیگر سیستم ریم بسته وجود دارد که در مدل های پیشرفته تر توالت ایرانی به کار می‌رود. در این مدل آب به صورت آبشاری به درون کاسه جریان یافته و کل کاسه را تمیز می‌کند. سیستم های ریم بسته علاوه بر شستشوی مناسب کاسه، از تجمع حشرات و آلودگی در سطح کاسه نیز جلوگیری می‌کند.
پس از این ها بایستی به سیستم ریم لس اشاره کنیم. این سیستم که بسیار پیشرفته بوده، مانند سیستم تخلیه توربو جت در توالت فرنگی عمل می‌کند. مدل هایی از توالت ایرانی که به صورت ریم لس طراحی می‌شوند، کانالی در اطراف خود ندارند. از جمله مزیت های توالت زمینی ریم لس می توان به شستشوی کامل و باشدت زیاد و نیز خلاص شدن از شر حشرات موذی اشاره کرد.

خرید توالت زمینی در ساختمان صنعت

 

درجه توالت ایرانی چیست؟

مدل‌های مختلف توالت ایرانی در سه نوع درجه 1، درجه 2 و درجه 3 تولید می‌شوند. تفاوت درجه توالت زمینی در کیفیت پخت چینی بهداشتی خلاصه می‌شود. مدل های درجه1 کیفیت لعاب بهتری داشته و نیز شفاف تر هستند. همچنین می‌توان گفت که رنگ سفیدتری دارند. قیمت این سه درجه نیز تفاوت زیادی ندارد زیرا از نظر کیفیتی در یک سطح هستند.
 
اگر قصد خرید توالت ایرانی دارید، به شما توصیه می کنیم که از مدل های مختلف در انواع برندها دیدن کرده و خریداری کنید. برترین برندهای موجود در بازار مروارید، پارس سرام ، چینی کرد و گلسار فارس هستند. شما می توانید برای خرید توالت ایرانی پارس سرام ، توالت ایرانی مروارید و دیگر برندها به ساختمان صنعت مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

 

مقایسه کالا (0)


توالت زمینی چینی کرد مدل تولیپ تخت ناموجود

توالت زمینی مروارید مدل پارمیدا ناموجود

توالت ایرانی  سینا چینی مدل ALIBERT ناموجود

توالت ایرانی  سینا چینی مدل ARTEMIS ناموجود

توالت ایرانی  سینا چینی مدل AZAR ناموجود

توالت ایرانی  سینا چینی مدل KEYHAN ناموجود

توالت ایرانی آرمیتاژ مدل آرالیا ناموجود

توالت ایرانی طبی مروارید مدل مگا ناموجود

توالت زمینی مروارید مدل النا ناموجود

توالت زمینی مروارید مدل الگانت ناموجود

توالت زمینی مروارید مدل رومینا ناموجود

توالت زمینی مروارید مدل رویال ناموجود

توالت زمینی مروارید مدل فیروزه ناموجود

توالت زمینی مروارید مدل موندیال ناموجود

توالت زمینی مروارید مدل نگین ناموجود

توالت زمینی مروارید مدل والنتینا ناموجود

توالت زمینی مروارید مدل کریستال ناموجود

توالت زمینی مروارید مدل کلاسیک ناموجود

توالت زمینی مروارید مدل یاریس ناموجود

توالت زمینی چینی کرد مدل آرین تخت ناموجود

توالت زمینی چینی کرد مدل آرین تخت آبریز بسته ناموجود

توالت زمینی چینی کرد مدل آزالیا تخت ناموجود

توالت زمینی چینی کرد مدل آزالیا تخت آبریز بسته ناموجود

توالت زمینی چینی کرد مدل اریکا تخت ناموجود

توالت زمینی چینی کرد مدل اریکا نیم گود ناموجود

توالت زمینی چینی کرد مدل تولیپ تخت آبریز بسته ناموجود

توالت زمینی چینی کرد مدل تولیپ تخت طبی ناموجود

توالت زمینی چینی کرد مدل تولیپ نیم گود ناموجود

توالت زمینی چینی کرد مدل رگال تخت ناموجود

توالت زمینی چینی کرد مدل لاندیس تخت آبریز بسته طبی ناموجود

توالت زمینی چینی کرد مدل لاندیس تخت طبی ناموجود

نمايش 1 تا 32 از 57 (2 صفحه)

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020