ساختمان صنعت|

style=" float: none; display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;"

آشنایی با انواع موجود!

یکی از وسایلی که در سرویس بهداشتی کاربرد بسیاری دارد ، شلنگ پیسوار است . شلنگ پیسوار به عنوان رابطی بین شیر توالت و سیستم تخلیه توالت فرنگی و همچنین روشویی کاربرد دارد . از فاکتورهای خرید شیلنگ پیسوار می توان به جنس بدنه ، پوشش و مهره های اتصال اشاره کرد .


شیلنگ پیسوار چیست و چه اجزایی دارد ؟

خرید شلنگ پیسوار در ساختمان صنعت
شیلنگ پیسوار ، شیلنگی است که وظیفه ارتباط بین دو قسمت را برعهده دارد. از شلنگ های پیسوار برای ارتباط بین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ،شیرآلات و توالت فرنگی ، پکیج ، آبگرمکن و .... به شیر استفاده می شود .
 اجزای شلنگ پیسوار عبارتند از : بدنه ، پوشش و مهره های اتصال که مهره های اتصال از جنس آلیاژ برنج می‌باشد .


شیلنگ پیسوار حصیری

خرید شلنگ پیسوار در ساختمان صنعت
لایه داخلی این شلنگ از جنس پلاستیک می باشد . اما لایه خارجی آن از جنس پلیمر ، گالوانیزه یا چدن است که معولا با رشته‌های بافته شده از استیل ضدزنگ پوشیده شده است. پوشش فلزی این شلنگ باعث افزایش مقاومت و استحکام آن می شود .همچنین شلنگ پیسوار حصیری بسیار انعطاف پذیر بوده که عمل نصب آن را راحت می کند و  مقاومت خوبی از خود در برابر فشار آب نشان می‌‌دهد .

موارد کاربرد شیلنگ پیسوار حصیری

خرید شلنگ پیسوار در ساختمان صنعت
در پکیچ ها ، آبگرمکن ، شیر ظرفشویی ، شیر روشویی ، فلاش تانک ، توالت فرنگی و ...
انواع مختلف شیلنگ پیسوار حصیری
یک سر تلفنی - دوسر تلفنی - یک سر مهره -دوسر مهره


شیلنگ پیسوار برنجی

خرید شلنگ پیسوار در ساختمان صنعت
نوع قدیمی تری از شلنگ پیسوار که امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد ، از جنس آلیاژ برنج می باشد . این نوع انعطاف پذیر نبوده و برای نصب آن نیاز به متخصص تاسیسات دارید . همچنین چون برنج در برابر آب مقاومت مطلوبی از خود نشان نمی دهد ، با گذشت زمان دچار خوردگی می‌ شود و شاید لازم باشد آن را تعویض کنید .نکات خرید مناسب


  ✔)  قیمت شیلنگ پیسوار حصیری نسبت به نوع برنجی آن بیشتر است .

  ✔) شلنگ پیسوار برنجی نسبت به نوع حصیری مقاومت بسیار کمتری در برابر نشت آب دارد .

 ✔)  اگر شلنگ پیسوار برنجی خریداری کرده اید ، هنگام بستن مهره ها ، آن را آنقدر سفت نکنید که هرز گردد . یک روش خوب این است که به اندازه ربع دور آن را در جهت عقربه های ساعت سفت کنید و بعد چک کنید که آیا آب چکه می کند یا خیر !
شلنگ پیسوار حصیری توانایی تحمل فشار های مکانیکی به میزان متوسط 50 کیلوگرم در 5 دقیقه را دارد .
✔) در خرید شیلنگ پیسوار دقت داششته باشید که قطر دهانه آن با قطر شیر پیسوار یکی باشد .
✔) شلنگ پیسوار معمولا در اندازه های نه ، دوازده ، پانزده و بیست اینچ در بازار موجود است . سایزی را که نیاز دارید ، خریداری کنید .

✔) قیمت شیلنگ پیسوار به دلیل اینکه برند خاصی آن را تولید نمی‌کند ، متفاوت است . بنابراین اگر قیمت شیلنگ پیسوار یک تولید کننده با دیگری متفاوت بود ، اصلا تعجب نکنید . این را هم بدانید کیفیت بیشتر شلنگ ها در یک حد استاندارد قرار دارد .


خرید شیر پیسوار در ساختمان صنعت


شما کاربران گرامی می توانید  شیلنگ پیسوار را در کیفیت ها و قیمت های مختلف در ساختمان صنعت مشاهده کنید و در صورت پیدا کردن مدل مناسب ، آن را خریداری کنید .

 

-->

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020