ساختمان صنعت|

    • سنی پلاستیک سنی پلاستیک
    • سفید

وان حمام ؛ وسیله ای برای آرامش روح و روان!

برای بسیاری از ما حمامی طولانی یکی از بزرگترین لذت‌های زندگی است. گاهی اوقات آنقدر مشغله داریم که نیاز داریم برای مدت طولانی در وان‌ حمام بشینیم و ریلکس کنیم. خرید وان حمام مناسب بیشتر از آنچه تصورش را می‌کنید باعث آرامش روح و روان شما می‌شود و بایستی آن را با دقت انتخاب کنید زیرا محدوده انتخاب شما بسیار گسترده است. در بازار مدل‌های مختلفی از وان و جکوزی حمام وجود دارد. شما می‌توانید مدل‌های سنتی را انتخاب کنید و یا اینکه اگر به دنبال تجربه‌ای لذت بخش از وان‌ حمام می‌گردید، در هر صورت بایستی با درنظر گرفتن فاکتورهای خرید وان حمام ، مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 
خرید وان حمام در ساختمان صنعت

 

قسمت‌های تشکیل دهنده وان حمام

با وجود اینکه وان حمام در طول زمان از نظر شکل ظاهری تغییرات بسیاری را تجربه کرده، اما هنوز قسمت‌های اصلی آن ثابت باقی مانده است.

محل نصب شیرآلات

محل نصب شیرآلات بهداشتی بسته به نوع وان حمامی که انتخاب می‌کنید، متفاوت است. بر روی وان حمام ممکن است یک، دو یا سه سوراخ وجود داشته باشد و یا اینکه سوراخ‌های آن طوری تعبیه شده باشند که نیاز به نصب بر روی دیوار داشته باشید.

سوراخ سرریز

سوراخ سرریز که به زیراب متصل است و مانع از سرریز شدن آب می‌شود.

زیراب

زیراب سوراخی است که در کف وان وجود دارد و به منظور خروج به سمت لوله فاضلاب استفاده می‌شود. قبل از خرید حمام توجه داشته باشید که سوراخ سرریز با لوله کشی خانه شما هماهنگ باشد.

 
خرید وان حمام در ساختمان صنعت

 

انواع وان حمام موجود در بازار

مدل‌های مختلفی از وان و جکوزی حمام در بازار وجود دارد که در ادامه قرار است با آن آشنا شویم.

 
خرید وان حمام در ساختمان صنعت

 

وان‌ حمام مثلثی

وان‌ حمام مثلثی بیشتر به دلیل شکل هندسی خود برای فضای کوچک مناسب هستند. در واقع اگر حمام شما کوچک است و جای زیادی برای وان‌ حمام وجود ندارد، خرید وان حمام مثلثی می‌تواند انتخاب خوبی باشد. وان‌ حمام مثلثی برای قرار گرفتن در گوشه حمام طراحی شده است تا خیالتان از بابت میزان حجمی که اشغال‌ می‌کند، راحت باشد.

 
خرید وان حمام در ساختمان صنعت

 

وان ‌حمام مستقل

اگر به ایجاد تنوع در حمام خود علاقه دارید، انواع وان‌ حمام مستقل برای شما مناسب هستند. جهت راحتی بیشتر معمولا در این نوع وام حمام از یک شیب استفاده می‌شود. این نوع وان‌ها تنوع بالایی داشته و نیز نصب آسانی دارند.

 
خرید وان حمام در ساختمان صنعت

 

وان‌ حمام پلتفرمی

وان ‌حمام پلتفرمی معمولا درون یک سکو نصب می‌شود و یا اینکه به صورت توکار در زمین نصب می‌شود. این نوع وان‌ حمام نصب آسانی دارد اما به دلیل سکوهایی که استفاده می‌کند، معمولا قیمت بالایی دارد.

 
خرید وان حمام در ساختمان صنعت

 

وان حمام پایه دار

تنوع وان حمام پایه دار آنقدر بالاست که هر روز با مدلی از آن مواجه می‌شویم. برخی از مدل‌هایی که داری پایه‌های مسطح می‌باشند را ترجیح می‌دهند. برخی دیگر ترجیح می‌دهند وانی که پایه آن دارای ارتفاع است را خریداری کنند.

 
خرید وان حمام در ساختمان صنعت

 

وان جکوزی


وان جکوزی برای کسانی که نیاز به تجربه وان و جکوزی با یکدیگر دارند، گزینه‌ای عالی است. وان جکوزی بر خلاف مدل‌های مختلف جکوزی که در مکان‌های عمومی وجود دارد، کوچکتر بوده و جلوه‌ای لوکس به حمام می‌بخشد و حمام را به محیطی آرامش بخش تبدیل می‌کند. وان جکوزی در واقع شروعی بر طراحی انواع جکوزی موجود در بازار بود که هنوز کاربرد خود را حفظ کرده اند.

 
خرید وان حمام در ساختمان صنعت

 


خرید انواع وان حمام در ساختمان صنعت

برندهای شاینی ، باداب و پرشین استاندارد جزو تولید کننده‌های معروف وان و جکوزی می‌باشند. شما می‌توانید برای خرید وان حمام شاینی ، وان حمام پرشین استاندارد و وان حمام باداب به ساختمان صنعت مراجعه کرده و مدل مناسب خود را خریداری کنید. ضمن اینکه علاوه بر خرید وان حمام ، شما می‌توانید دیگر وسایل حمام مانند: جکوزی و سونا را نیز در فروشگاه اینترنتی ساختمان صنعت مشاهده و خریداری کنید.


 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020