ساختمان صنعت|

آماتیس-ساختمان صنعت--تولیدکنندگان
وبسایت رسمی تولیدکننده
شماره خدمات مشتریان :

نام تولیدکننده : آماتیس


آماتیس ؛ تولید کننده انحصاری توالت فرنگی

شرکت چینی بهداشتی ترک سرام فعالیت خود را در شهرک صنعتی لالجین در همدان آغاز کرده است. این شرکت که محصولات خود را تحت عنوان برند آماتیس به بازار عرضه می‌کند، به صورت انحصاری به تولید انواع توالت فرنگی یک تکه و دو تکه می پردازد. توالت فرنگی آماتیس با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تولید شده و دارای استاندارد بین المللی ISO 9001  می‌باشد. امروزه شرکت چینی بهداشتی ترک سرام محصولات خود را علاوه بر عرضه در بازارهای داخلی به کشورهای مختلف آسیایی صادر می‌کند.

توالت فرنگی آماتیس

همانطور که در بالا اشاره کردیم، توالت فرنگی آماتیس تنها محصول این شرکت را تشکیل می‌دهد. این شرکت در تولید توالت فرنگی خود از سیستم‌های تخلیه مدرنی مانند واتر جت و توربو جت بهره گرفته که مصرف آب بسیار کمی دارند. علاوه بر آن قدرت تخلیه و مکش توالت فرنگی آماتیس بسیار خوب می‌باشد. به طوری که در آزمایش‌های مختلفی که بر روی آن انجام گرفت، این توالت فرنگی توانست که لباس را نیز تخلیه کند. به دلیل همین مزایایی که اشاره کردیم، خرید توالت فرنگی آماتیس روز به روز در حال افزایش است.

خرید توالت فرنگی آماتیس در ساختمان صنعت

ساختمان صنعت به عنوان اولین هایپرمارکت تخصصی صنعت ساختمان توانسته نمایندگی فروش توالت فرنگی آماتیس را بدست آورد. بنابراین علاوه بر برترین برندهای موجود در بازار، شما می‌توانید مدل‌های مختلف توالت فرنگی آماتیس را مشاهده کنید. به این منظور در ساختمان صنعت صفحه‌ای مخصوص این برند اختصاص داده شده است. در این صفحه شما می‌توانید قیمت توالت فرنگی آماتیس را در مدل‌های متفاوت مشاهده کنید. سپس با مقایسه قیمت توالت فرنگی آماتیس با دیگر برندهای موجود در بازار قادر خواهید بود که مدلی که متناسب با بودجه و معیارتان باشد را خریداری کنید. 


این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

توالت فرنگی آماتیس مدل اوپال ناموجود

عدد

این محصول در انبار موجود نیست

توالت فرنگی آماتیس مدل روما ناموجود

عدد

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست

توالت فرنگی آماتیس مدل لیندا ناموجود

عدد

این محصول در انبار موجود نیست

توالت فرنگی آماتیس مدل کارن ناموجود

عدد

این محصول در انبار موجود نیست

توالت فرنگی آماتیس مدل کارکس ناموجود

عدد

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

مقالات مرتبط با برند آماتیس

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020