ساختمان صنعت|

توالت فرنگی پارس سرام مدل دیبا درجه یک دیبا درجه یک پارس سرام https://www.sakhtemansanat.com/image/cache/catalog/mozh2/lotos-toalet/diba-800x800.jpg عدد
۰ تومان

نام و مشخصات محصول

نام محصول: توالت فرنگی پارس سرام مدل دیبا درجه یک


تولیدکننده: پارس سرام

 

بررسی اجمالی

برای اغلب مردم، دکوراسیون سرویس بهداشتی، بیشتر در وان حمام و میز توالت خلاصه می‌شود. اما از توالت که جزو یکی از مهمترین اجزای سرویس بهداشتی محسوب می‌شود، چشم پوشی شده است. شاید برای عده‌ای، خرید توالت فرنگی بسیار کوچک و کم‌اهمیت بشمار برود، اما برخی از مدل‌های همین وسایل به ظاهر کم اهمیت، جزییات و امکاناتی را به همراه دارند که می‌تواند آسایش و راحتی را برایتان به ارمغان آورد. از طرف دیگر خوب است بدانید که برای خریدی هوشمندانه، باید انواع ویژگی‌های توالت فرنگی را بشناسید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید. توالت فرنگی در انواع مختلفی مانند زمینی و توالت فرنگی دیواری وجود دارد. با نوع زمینی آن همگی آشنایی داریم، نوع دیواری که به آن وال هنگ نیز می‌گویند، به صورت توکار نصب می‌شود و برای فضاهای کوچک کاربرد دارد. موارد دیگری مانند سیستم تخلیه، نوع فلاش و بیده داخلی هم وجود دارد که در خرید توالت فرنگی موثر هستند. داشتن اطلاع درباره این ویژگی‌ها به شما کمک می‌کند که خریدی لذت بخش، مناسب و براساس معیارهای مورد نظرتان را تجربه کنید.

 

درباره چینی بهداشتی پارس سرام

شرکت پارس سرام یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان محصولات چینی بهداشتی است که در سال 1346 توسط متخصصان ایتالیایی تاسیس گردید. این شرکت به تولید محصولاتی از قبیل: روشویی کابینتی، روشویی پایه دار، توالت فرنگی، اورینال، زیر سنگی و توالت ایرانی می‌پردازد. می‌توان گفت که این شرکت در زمینه محصولات چینی حرف های زیادی برای گفتن دارد و از نظر تنوع محصولات نیز بی همتا است. بطوریکه دارای 150 طرح مختلف در زمینه تمامی محصولات می‌باشد. محصولات پارس سرام همگی از مواد اولیه درجه یک تهیه شده و دارای پخت بالایی می‌باشند. توالت فرنگی پارس سرام دارای جذب آب نزدیک به صفر می‌باشد که از تولید بوی نامطبوع در سرویس بهداشتی جلوگیری می‌کند. همچنین کلیه مدل های توالت فرنگی پارس سرام قبل از ورود به بازار، تست های مختلف از جمله تست مکش سیفون یا تست تخلیه آب مخزن را می‌گذرانند.

نوع توالت فرنگی و شکل ظاهری

توالت فرنگی پارس سرام مدل دیبا درجه یک از جمله محصولات برند پارس سرام می باشد که شکل آن به صورت بیضی است. از طرفی همانطور که در شکل مشخص است، این توالت فرنگی در دسته توالت فرنگی های زمینی قرار گرفته و از نوع یک تکه می باشد. یک تکه بودن توالت فرنگی به این معنی است که مخرن و کاسه بهم متصل هستند. مدل هایی از توالت فرنگی که به صورت یک تکه می باشند، به دلیل نداشتن درز و گوشه و کنار راحت تر تمیز می شوند. قیمت توالت فرنگی یک تکه نسبت به دو تکه بیشتر است. رنگ این توالت فرنگی نیز سفید می باشد که زیبایی خاصی به آن بخشیده است.    

ابعاد

یکی از فاکتورهای مهم خرید توالت فرنگی ابعاد آن است. زیرا معمولا کاربران، توالت فرنگی را با توجه به فضای سرویس بهداشتی خود انتخاب می کنند. مدل های توالت فرنگی دیواری فضای کمتری اشغال کرده و باعث می شوند که سرویس بهداشتی بزرگتر به نظر برسد. اما اگر سرویس بهداشتی شما نسبتا بزرگ است، مدل های توالت فرنگی زمینی یک تکه نیز کار شما را کاملا راه می اندازد. ابعاد این توالت فرنگی 64*41*63 سانتی متر بوده و وزن آن 35.93 کیلوگرم است.

آکس تخلیه و خروجی سیفون

آکس توالت فرنگی پارس سرام مدل دیبا درجه یک 20 سانتی‌متر است. این بدان معنی است که فاصله مرکز خروجی سیفون تا پشت محل نصب توالت فرنگی، 20 سانتی‌متر می باشد. توجه به آکس از نکات مهم نصب توالت فرنگی بوده که در هنگام خرید توجه به آن ضروری است. همچنین در مورد خروجی سیفون این توالت فرنگی بایستی به این نکته اشاره کنیم که خروجی آن به کف بوده و اندازه آن 6 سانتی متر می باشد.

درباره آکس بیشتر بدانید :

آکس عبارت است از فاصله‌ی مرکز لوله‌ی سیفون (خروجی) توالت فرنگی با لبه‌ی پشتی توالت فرنگی. از طرف دیگر فاصله‌ی مکملی در سرویس بهداشتی شما وجود دارد. یعنی فاصله‌ی میان سطح دیوار کاشی شده با مرکز لوله‌ی فاضلاب که در کف سرویس بهداشتی تعبیه شده است. که می‌شود آن را آکس فضای شما نامید. بهتر است این فاصله حداقل ۲۵ سانتیمتر باشد. با این وجود، این استاندارد می‌بایست در هنگام ساخت ساختمان و نصب سیستم لوله‌های فاضلاب در نظر گرفته شود. بنابراین شما به ناچار می‌بایست در هنگام خرید آکس مناسبی را انتخاب کنید. آکس فضای شما تعیین کننده‌ی اندازه دستشویی قابل نصب در این فضا است. لذا مقدار آکس توالت فرنگی انتخاب شده حتما باید کمتر و یا در بهترین حالت مساوی با اندازه آکس مربوط به فضای در نظر گرفته شده باشد. اگر آکس فرنگی شما از آکس در نظر گرفته شده در حمام یا دستشویی شما کوچکتر باشد، فرنگی قابل نصب است و به میزان اختلاف این دو عدد از دیوار فاصله می‌گیرد. اما در صورت بزرگ‌تر بودن عدد آکس فرنگی، این مدل فرنگی قابلیت نصب در آن فضا را ندارد و برای آن فضا بزرگ است.

نوع سیستم تخلیه  

 سیستم تخلیه‌ای که توالت فرنگی پارس سرام مدل دیبا درجه یک از آن بهره می‌برد، از نوع واترجت می باشد. سیستم تخلیه واترجت یکی از انواع سیستم‌های نوین تخلیه با روش شوتینگ ریم‌جت (Rim-Jet) است. در این سیستم، علاوه بر آبریزهای سیستم ریزشی، آب از طریق کانالی از مخزن آب به شوتینگ ریم‌جت (Rim-Jet) که در عمق کاسه تعبیه شده، هدایت می‌شود و همزمان به‌وسیله آبی که از آبریز بالای کاسه (همانند سیستم ریزشی) برای شستشوی کاسه جاری می ‏شود، فشار مضاعف ایجاد شده و عمل تخلیه در زمانی کوتاه و با حجم کمتر آب نسبت به سیستم‌های دیگر انجام می‌شود. استفاده از مکانیزم فلاشینگ دو‌ زمانه (تخليه در دو حالت حجم آب کم و حجم آب زیاد) و کم‌صدا بودن هنگام تخليه از مزیت ‏های این سیستم است. 

مکانیزم فلاش توالت فرنگی

مخزن آب این توالت فرنگی که به آن فلاش تانک نیز گفته می‌شود، از سیستم دوزمانه استفاده می‌کند. در سیستم فلاش دوزمانه، مخزن تخلیه از دو حجم کوچک و بزرگ آب بهره می‌برد. بطوریکه برای مواردی که نیاز به آب زیادی برای تمیز کردن توالت وجود ندارد، از  حجم کوچک آب استفاده می‌کند. با استفاده از این سیستم، مصرف آب تا میزان 60 درصد کاهش می‌یابد که بسیار قابل توجه می‌باشد. 

نازل تخلیه

یکی از فاکتورهایی که در خرید توالت فرنگی برای کاربران اهمیت دارد، نازل تخلیه آن می باشد. امروزه بیشتر توالت فرنگی های موجود در بازار از نازل دکمه ای بهره می برند. درحالی که در مدل های قدیمی تر از اهرم طنابی استفاده می کردند. اما نازل تخلیه ای که توالت فرنگی پارس سرام مدل دیبا درجه یک به آن مجهز است، از نوع دکمه است یعنی با زدن دکمه، آب وارد کاسه توالت فرنگی می‌شود.

نوع درب 

مکانیزم بسته شدن درب توالت فرنگی پارس سرام مدل دیبا درجه یک از نوع آرام بند می باشد. این نوع درب ها به صورت هیدرولیک می باشند و دارای فنرهای مخصوصی بوده که از بسته شدن ناگهانی درب توالت فرنگی جلوگیری می کند. با وجود این نوع درب ها شما دیگر شاهد صدای ناخوشایند بسته شدن درب توالت فرنگی نخواهید بود.

درجه توالت فرنگی 

انواع توالت فرنگی های موجود در بازار معمولا در سه مدل درجه1، درجه2 و درجه 3 تولید می شوند. معمولا تفاوت درجه های توالت فرنگی بر اساس نوع پخت چینی بهداشتی مشخص می شود. مدل هایی از توالت فرنگی که درجه 1 هستند، پخت بسیار بهتری داشته و دارای لعاب بسیار باکیفیتی می باشند. توالت فرنگی پارس سرام مدل دیبا درجه یک در  3 درجه تولید می شود که شما در این صفحه مدل درجه 1 آن را مشاهده میکنید.

جهت راحتی شما عزیزان نکاتی جهت خرید و نگهداری توالت فرنگی در نظر گرفته شده است که شما می‌توانید آن را در بخش دفترچه راهنما در همین صفحه مشاهده کنید.

در بازار برندهای مختلفی از توالت فرنگی مانند: توالت فرنگی مروارید ، توالت فرنگی گلسار فارس ، توالت فرنگی چینی کرد ، توالت فرنگی آماتیس و توالت فرنگی ایساتیس موجود می باشند. شما خریداران گرامی می توانید جهت خرید توالت فرنگی و مقایسه قیمت توالت فرنگی در انواع مدل ها و برندهای آن از دسته لوازم بهداشتی ساختمان صنعت دیدن فرمایید.

مشخصات فنی توالت فرنگی پارس سرام مدل دیبا درجه یک
ابعاد توالت فرنگی(سانتیمتر)64*41*63
سایز آکس تخلیه20 سانتیمتر
وزن(کیلوگرم)35.93
نوع توالت فرنگیتوالت فرنگی یک تکه
نوع سیستم تخلیهواترجت
تعداد شوتینگتک شوتینگ
رنگسفید
شیر بیده(خودشور)ندارد
سایز خروجی سیفون6 سانتیمتر
نوع خروجی سیفونخروجی به کف
سیستم فلاشدو زمانه
نوع درب نشیمنآرام بند
نوع نازل تخلیهدکمه ای

راهنمای خرید

راهنمای خرید


  ✔) قبل از خرید توالت فرنگی ،  فاصله میان دیوار تا محل خروج فاضلاب را در نظر بگیرید.
  ✔) اگر فضای محدودی برای توالت فرنگی در اختیار دارید، خرید توالت‌های دایره‌ای شکل را در اولویت خرید قرار دهید.
  ✔) توالت فرنگی دیواری بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک است.
  ✔) اگر می‌خواهید توالت فرنگی شما تعمیر و نگهداری راحتی داشته باشد، بهتر است توالت فرنگی یک تکه را مدنظر داشته باشید.
  ✔) در هنگام خرید توالت فرنگی به نوع کاسه و اندازه پایه توالت فرنگی توجه کنید.
  ✔) در خرید توالت فرنگی توصیه می‌شود سیفونی را انتخاب کنید که از نوع مکشی می‌باشد.
  ✔) یکی از فاکتورهای مهم در خرید توالت فرنگی توجه به سیستم تخلیه آن میباشد. انواع مختلفی از سیستم تخلیه اعم از واش دان، گردابی ، سوپرجت ، توربو جت و واترجت در بازار موجود میباشند که هرکدام از آنها دارای معایب و مزایای خاص خود میباشند. میتوان گفت که جدیدترین سیستم های تخلیه توالت فرنگی واتر جت ، توربو جت و سوپر جت میباشند که هم باعث کاهش مصرف آب شده و هم عمل تخلیه را به خوبی انجام میدهند.
  ✔) توجه به آکس توالت فرنگی و آکس فضای نصب آن از مهمترین فاکتورهای خرید توالت فرنگی بوده که حتما باید آن را مد نظر قرار داد توجه داشته باشید که آکس استاندارد در توالت فرنگی معمولا بین 25 تا 30 سانتی‌متر هست.
  ✔) توالت فرنگی از نوع فلاش تانک دو زمانه، صرفه اقتصادی بیشتری از نظر میزان مصرف آب دارد.
  ✔) توالت های فرنگی دیواری که در ایران به نام وال هنگ معروف است، در واقع نسل جدید توالت فرنگی بوده که امروزه از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشد. این نوع توالت فرنگی بسیار زیبا بوده و به دلیل حجم کوچکی که دارد، باعث می شود که سرویس بهداشتی بزرگتر به نظر برسد. برای نصب وال هنگ نیز بایستی به این نکته اشاره کنیم که در این روش، توالت فرنگی بر روی چارچوبی فلزی که به آن استراکچر گفته می شود، نصب می شود. همچنین برای نصب وال هنگ، فلاش تانک آن به صورت توکار نصب شده که بایستی آن را به صورت جداگانه خریداری کنید. فلاش تانک توکار وال هنگ ساختاری ویژه داشته و سیستم فلاش آن نیز معمولا به صورت دو زمانه می باشد.
  ✔) اگر می خواهید هنگام بستن در توالت فرنگی، صدایی ایجاد نشود، مدل هایی که درب آن به صورت آرام بند می‌باشند، کاملا کاربردی خواهند بود.
  ✔) اگر از نظر اقتصادی مشکلی ندارید، سعی کنید که توالت فرنگی از نوع درجه 1 را خریداری کنید. زیرا این درجه از توالت فرنگی لعاب بسیار بهتری داشته و تغییر رنگ نمی دهد.
  ✔) دقت داشته باشید که در هنگام خرید توالت فرنگی بایستی شلنگ پیسوار را به صورت جداگانه خریداری کنید.
  ✔) در هنگام خرید توالت فرنگی زمینی به یک تکه یا دو تکه بودن آن توجه کنید. امروزه بیشتر مدل های موجود در بازار از نوع توالت فرنگی یک تکه میباشند که نسبت به مدل های دو تکه هم شکیل تر بوده و هم نظافت راحت تری دارند.
  ✔) مدل هایی از توالت فرنگی که به شکل مستطیل می باشند، ظاهری بسیار شکیل داشته و اخیرا نزد مردم محبوبیت بسیاری یافته اند.
  ✔) خروجی سیفون در انواع توالت فرنگی به کف یا دیوار می باشد. البته بد نیست این را بدانید که امروزه در بیشتر مدل‌های بازار خروجی سیفون به کف می باشد که در سایز 6، 8 و 10 یافت می شود. توالت هایی که خروجی آن به دیوار بوده، بیشتر مربوط به مدل های قدیمی می باشد.
  ✔) اگر در خانه خود کودک، خانم های باردار، افراد مسن و یا افرادی که دارای ناراحتی های مفصلی میباشند زندگی می‌کنند، بهتر است خرید توالت فرنگی با بیده داخلی را مدنظر قرار دهید.

  راهنمای جامع خرید توالت فرنگی در مجله ساختمان صنعت

  نکات نصب


  ✔) قبل از نصب توالت فرنگی، آب را قطع کنید.
  ✔) زیر محل نصب توالت فرنگی را کاملا تمیز کنید.
  ✔) قبل از نصب آکس توالت فرنگی را روی آکس فاضلاب منطبق کنید.
  ✔) قبل از نصب اتصالات توالت فرنگی را محکم کنید.
  ✔) انتهای لوله فاضلاب باید ۲ الی ۴ سانتیمتر از کف سرویس بالاتر باشد.
  ✔) در صورتی که می‌خواهید توالت فرنگی جدیدتان را با مدل قبلی خود تعویض کنید، قبل از نصب، آب آن را خالی کنید.
  ✔) فاصله دیوار تا مرکز فاضلاب توالت فرنگی را 25 سانتی متر در نظر بگیرید.
  ✔) حداقل قطر لوله فاضلاب را 90 میلی‌متر در نظر بگیرید.
  ✔) برای چسباندن توالت به سرامیک از چسب های آکواریوم که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.
  ✔) قبل از نصب از اتصالات صحیح لوله کشی فاضلاب اطمینان حاصل کنید.
  ✔) هنگام لوله کشی فاضلاب حتما درب آن را ببندید تا از ورود سیمان در توالت فرنگی جلوگیری شود.
  ✔) به منظور جلوگیری از بوی بد از درز گیر استفاده کنید.
  ✔) قبل از استفاده باید حداقل ۱۲ ساعت محل را خشک نگه دارید و از توالت فرنگی استفاده نکنید تا چسب کاملا خشک شود.

  راهنمای نصب
  نکات تعمیر و نگهداری

  نکات تعمیر و نگهداری

  ✔) اگر سیفون شما خوب آب نمی‌دهد و یا فشار آن کم است، ممکن است لوله‌ها گرفته باشند.
  ✔) اگر سیفون خوب تخلیه نمی کند، فلاپر آن را تعویض کنید.
  ✔) اگر توالت‌فرنگی شما شناور توپی دارد، بهتر است آن را با شناور کاپ تعویض کنید.
  ✔) اگر با کشیدن اهرم سیفون آب نمی‌آید، ممکن است دستگیره جدا شده باشد. همچنین ممکن است زنجیر آن جدا نشده باشد.
  ✔) توالت فرنگی را بطور دوره ای و با شوینده های مخصوص بشورید تا مانع از تجمع آلودگی در سرویس بهداشتی شود.
  ✔) اگر خیلی به آلودگی و انتقال آلودگی توالت فرنگی حساس هستید، از کاورهایی که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.
  ✔) همیشه پس از استفاده از سیفون، درب توالت فرنگی را ببندید تا مانع پاشیدن آب به اطراف شود.
  ✔) نکته‌ای که در مورد برخی از شوینده‌های شیمیایی وجود دارد این است که بدون بو باشد و در هنگام خرید شوینده‌ها حتما برچسب روی آن را بخوانید تا مبادا موجب کدر شدن رنگ توالت فرنگی شود.
  ✔) پس از استفاده از توالت فرنگی، هیچگاه دستمال کاغذی و بطور کلی هیچ شیئی را درون آن نریزید. این کار  بعد از مدتی موجب گرفتگی لوله می‌شود و دردسرهای زیادی به‌همراه دارد.
  ✔) برای ضدعفونی توالت فرنگی می‌توانید از موادی مانند سرکه،آبلیمو و جوش شیرین استفاده کنید. همچنین برای این کار قرص های ضد عفونی کننده ای وجود دارد که آن را در کاسه توالت فرنگی می‌گذارند و با هر بار کشیدن سیفون، توالت فرنگی ضدعفونی می‌شود.

  گارانتی و خدمات پس از فروش

  کلیه توالت فرنگی های پارس سرام دارای گارانتی سلامت محصول می باشند. توجه داشته باشید که در صورت نصب توالت فرنگی توسط افراد متفرقه ،توالت فرنگی خریداری شده از شرایط گارانتی خارج خواهد شد. همچنین بخش پشتیبانی ساختمان صنعت پاسخگوی هر گونه سوالات شما خریداران گرامی خواهد بود.

   خدمات پس از فروش

  درباره تولیدکننده

  پارس سرام
  سال تاسیس : 1346
  دسته محصولات : لوازم بهداشتی ساختمان

  کالای ایرانی ، کسب و کار ایرانی

  معرفی اجمالی

  کارخانه چینی بهداشتی پارس سرام به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده چینی بهداشتی و با بهره مندی از تکنولوژی پیشرفته جهانی و بکارگیری توان بالقوه بخشهای طراحی،هنری،خلاقیت،تکنیک، آزمایشگاه ها و بخش ویژه کنترل کیفی در زمینه تولید و ساخت انواع قطعات چینی بهداشتی در حاشیه جنوب شرقی تهران در سال 1346 توسط متخصصان ایتالیایی احداث گردید .توان تولیدات وسیع و گوناگون در مدل های متنوع از قبیل روشویی کابینتی ، توالت های فرنگی ، زیر سنگی،توالت های زمینی (ایرانی)و انواع روشویی و پایه در سایزهای مختلف در این واحد بزرگ 14200 تن بوده که با شعار کیفیت رمز ماندگار یست ،محصولات خود را به بازارهای داخلی و کشورهای مختلف صادر می نماید. افتخارات این واحد بزرگ تولیدی ، اتکا به دانش فنی روز و نگرش به آخرین تحولات صنایع چینی بهداشتی جهان و دریافت چندین لوح و انتخاب واحد نمونه از طرف وزارت صنایع و معادن ایران و واحد نمونه صادراتی بوده که توانسته با حضوری مداوم در عرصه بازارهای داخلی و خارجی محصولات خود را ارائه نماید.

  محصولات تولیدی

  توالت ایرانی(زمینی)
  توالت فرنگی
  توالت ایستاده
  روشویی پایه دار
  روشویی روسنگی و زیرسنگی
  سنگ روشویی کابینتی


  سایر تولیدکنندگان مشابه

  چینی بهداشتی مروارید
  چینی بهداشتی گلسار فارس
  چینی کرد

  سینا چینی
  چینی بهداشتی آرمیتاژ
  چینی بهداشتی نوین سرام
  چینی بهداشتی ایساتیس 
  چینی بهداشتی کسری
  چینی نام

  دانلود کاتالوگ پارس سرام

  دانلود لیست قیمت پارس سرام

  «شایان ذکر است که ساختمان صنعت نمایندگی پارس سرام بوده و شما خریدار گرامی میتوانید محصولات پارس سرام را به صورت عمده یا خرد از ساختمان صنعت خریداری نمایید»


  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  برچسب ها: توالت فرنگی پارس سرام مدل دیبا درجه یک خرید توالت فرنگی پارس سرام مدل دیبا درجه یک قیمت توالت فرنگی پارس سرام مدل دیبا درجه یک ساختمان صنعت پارس سرام چینی بهداشتی پارس سرام محصولات پارس سرام لیست قیمت پارس سرام نمایندگی پارس سرام نمایندگی محصولات پارس سرام نمایندگی محصولات چینی پارس سرام کاتالوگ چینی پارس سرام توالت فرنگی خرید توالت فرنگی قیمت توالت فرنگی خرید فرنگی انواع توالت فرنگی فروش توالت فرنگی خرید اینترنتی توالت فرنگی خرید توالت در توالت فرنگی درب توالت فرنگی مکانیزم توالت فرنگی توالت فرنگی بیده دار خرید توالت فرنگی بیده دار قیمت توالت فرنگی بیده دار توالت فرنگی ارزان سنگ توالت فرنگی سرویس فرنگی توالت فرنگی خارجی دستشویی فرنگی لوازم بهداشتی ساختمان توالت فرنگی زمینی توالت فرنگی قیمت توالت فرنگی دیواری توالت فرنگی تاشو خرید توالت فرنگی دیواری خرید توالت فرنگی ایستاده قیمت توالت فرنگی خارجی قیمت توالت فرنگی دیواری برقی توالت فرنگی پارس سرام خرید توالت فرنگی پارس سرام قیمت توالت فرنگی پارس سرام فرنگی پارس سرام خرید فرنگی پارس سرام قیمت فرنگی پارس سرام فروش فرنگی پارس سرام فروش توالت فرنگی پارس سرام توالت فرنگی بیده دار پارس سرام قیمت توالت فرنگی بیده دار پارس سرام خرید توالت فرنگی بیده دار پارس سرام سنگ توالت فرنگی پارس سرام

  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020