ساختمان صنعت|

توالت فرنگی مروارید مدل والنتینا 65 درجه یک والنتینا 65 درجه یک مروارید https://www.sakhtemansanat.com/image/cache/catalog/mozhi/toalet morvrd/Valentina---800x800.jpg عدد
۰ تومان

 

نام و مشخصات محصول

نام محصول :  توالت فرنگی مروارید مدل والنتینا 65 درجه یک


تولیدکننده :  مروارید


گارانتی :  12 ماهه چینی بهداشتی مروارید

بررسی تخصصی

 

تقریبا در دکوراسیون سرویس بهداشتی هر خانه‌ای می‌توان اثری از توالت فرنگی یا توالت ایرانی پیدا کرد. شاید فکر کنید چون از توالت برای اجابت مزاج (که امری طبیعی است) استفاده می‌کنید، دیگر نیازی نیست که زیبا به نظر برسد و یا اینکه قابلیت‌های زیادی داشته باشد. اما اشتباه می‌کنید! زیرا امروزه مدل‌هایی از توالت فرنگی وجود دارند که جهت راحتی هر چه بیشتر مصرف کنندگان طراحی شده اند. در واقع وجود ویژگی‌هایی مانند مکانیزم فلاش دو زمانه، درب آرام بند، بیده یا خودشور به کاربرد بهتر توالت فرنگی کمک بسیاری کرده است و باعث کاهش مصرف آب نیز میشود. اما ویژگی های مهم توالت فرنگی یا به نوعی فاکتورهای خرید توالت فرنگی فقط در این موارد خلاصه نشده و توجه به آکس و خروجی سیفون نیز از اهمیت زیادی برخوردار هستند. علاوه بر آن توالت فرنگی به دو صورت توالت فرنگی یک تکه و توالت فرنگی دو تکه تولید می شود. بدون شک شناخت ویژگی های یک توالت فرنگی مناسب به شما کمک می‌کند که خریدی هوشمندانه داشته باشید. بررسی تخصصی ساختمان صنعت از توالت فرنگی مروارید مدل والنتینا 65 درجه یک نیز به همین دلیل در زیر آمده است. 

مزایای چینی بهداشتی مروارید

ﺷـﺮﮐﺖ ﭼﯿﻨـﻰ ﺑـﻬﺪاﺷﺘﻰ ﻣﺮوارﯾﺪ که ازﺳﺎل 1368 فعالیت خود را آغاز کرده، به عنوان یکی از برترین برندهای موجود در بازار مطرح می باشد. این شرکت که محصولات خود را در بازار با نام های تجاری مروارید، یونیک و پلاس عرضه می کند، در عرصه تولید چینی بهداشتی ﭘﯿــﺸﮕﺎم است. مروارید محصولات خود را با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بسیار بالا در حد استانداردهای اروپایی تولید می کند. این برند که در حال حاضر توانایی تولید بیش از یک تن در سال را دارد، محصولاتی از قبیل انواع توالت فرنگی ، توالت زمینی ، روشویی کابینتی ، روشویی پایه دار ، و روشویی نیم پایه را تولید و به بازار عرضه می کند. توالت فرنگی مروارید دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که در ادامه به آن اشاره می کنیم. انواع توالت فرنگی مروارید به صورت توالت فرنگی یک تکه، دو تکه ، وال هنگ و توالت فرنگی طبی تولید می شود. مروارید در محصولات خود از سیستم های نوین تخلیه از قبیل : واترجت، توربو جت، سوپر جت و آبشاری استفاده می کند. این سیستم های تخلیه دارای مزایای زیادی هستند. از جمله این مزایا می توان به مواردی همچون تخلیه سریعتر، زمان تخلیه کمتر، تخلیه کامل و بدون بازگشت و مصرف بسیار کم آب اشاره کرد. لعاب توالت فرنگی مروارید نیز بسیار با کیفیت بوده و در زمره برترین های بازار قرار می گیرد. این لعاب بسیار شفاف بوده و درصد جذب بسیار پایینی دارد. همچنین در برابر ساییدگی، جرم گیری و شوینده های غیر اسیدی نیز مقاوم است. مروارید پا را فراتر از این گذاشته و جهت جلوگیری از ایجاد بوی بد در توالت فرنگی، بر روی سیفون و مخزن خود نیز پوششی از لعاب قرار داده است. بنابراین می توان ادعا کرد که محصولات مروارید با رعایت اصول بهداشتی کامل تولید می شوند. در واقع تفاوت مروارید با سایر برندهای موجود در بازار اینجا مشخص می شود. در پایان به چند نکته کلی اشاره می کنیم. اول اینکه بر روی کلیه مدل های توالت فرنگی مروارید قبل از نصب تست تخلیه انجام می شود. دومین و آخرین نکته نیز این است که انواع توالت فرنگی مروارید قابلیت نصب بیده یا خودشور دارند. کلام آخر اینکه مروارید یکی از با کیفیت ترین توالت فرنگی های موجود در بازار را تولید می کند که بهتر است آن را در اولویت خرید خود قرار دهید.

نوع توالت فرنگی و شکل ظاهری

توالت فرنگی مروارید مدل والنتینا 65 درجه یک از جمله محصولات برند مروارید می باشد که شکل آن به صورت بیضی است. از طرفی همانطور که در شکل مشخص است، این توالت فرنگی در دسته توالت فرنگی های زمینی قرار گرفته و از نوع یک تکه می باشد.
یک تکه بودن توالت فرنگی به این معنی است که مخرن و کاسه بهم متصل هستند. مدل هایی از توالت فرنگی که به صورت یک تکه می باشند، به دلیل نداشتن درز و گوشه و کنار راحت تر تمیز می شوند. قیمت توالت فرنگی یک تکه نسبت به دو تکه بیشتر است
رنگ این توالت فرنگی نیز سفید می باشد که زیبایی خاصی به آن بخشیده است و نوع لعاب این توالت فرنگی از نوع درجه 1 میباشد.   

ابعاد

یکی از فاکتورهای مهم خرید توالت فرنگی ابعاد آن است. زیرا معمولا کاربران، توالت فرنگی را با توجه به فضای سرویس بهداشتی خود انتخاب می کنند. مدل های توالت فرنگی دیواری فضای کمتری اشغال کرده و باعث می شوند که سرویس بهداشتی بزرگتر به نظر برسد. اما اگر سرویس بهداشتی شما نسبتا بزرگ است، مدل های توالت فرنگی زمینی یک تکه نیز کار شما را کاملا راه می اندازد. ابعاد این توالت فرنگی 67.5*38*66.5 سانتی متر بوده و وزن آن 38.8 کیلوگرم است.

آکس تخلیه و خروجی سیفون

آکس توالت فرنگی مروارید مدل والنتینا 65 درجه یک 27.1 سانتی‌متر است. این بدان معنی است که فاصله مرکز خروجی سیفون تا پشت محل نصب توالت فرنگی، 27.1 سانتی‌متر می باشد. توجه به آکس از نکات مهم نصب توالت فرنگی بوده که در هنگام خرید توجه به آن ضروری است. همچنین در مورد خروجی سیفون این توالت فرنگی بایستی به این نکته اشاره کنیم که خروجی آن به کف بوده و اندازه آن 6 سانتی متر می باشد.

درباره آکس بیشتر بدانید :

آکس عبارت است از فاصله‌ی مرکز لوله‌ی سیفون (خروجی) توالت فرنگی با لبه‌ی پشتی توالت فرنگی. از طرف دیگر فاصله‌ی مکملی در سرویس بهداشتی شما وجود دارد. یعنی فاصله‌ی میان سطح دیوار کاشی شده با مرکز لوله‌ی فاضلاب که در کف سرویس بهداشتی تعبیه شده است. که می‌شود آن را آکس فضای شما نامید. بهتر است این فاصله حداقل ۲۵ سانتیمتر باشد. با این وجود، این استاندارد می‌بایست در هنگام ساخت ساختمان و نصب سیستم لوله‌های فاضلاب در نظر گرفته شود. بنابراین شما به ناچار می‌بایست در هنگام خرید آکس مناسبی را انتخاب کنید. آکس فضای شما تعیین کننده‌ی اندازه دستشویی قابل نصب در این فضا است. لذا مقدار آکس توالت فرنگی انتخاب شده حتما باید کمتر و یا در بهترین حالت مساوی با اندازه آکس مربوط به فضای در نظر گرفته شده باشد. اگر آکس فرنگی شما از آکس در نظر گرفته شده در حمام یا دستشویی شما کوچکتر باشد، فرنگی قابل نصب است و به میزان اختلاف این دو عدد از دیوار فاصله می‌گیرد. اما در صورت بزرگ‌تر بودن عدد آکس فرنگی، این مدل فرنگی قابلیت نصب در آن فضا را ندارد و برای آن فضا بزرگ است.

نوع سیستم تخلیه  

 سیستم تخلیه‌ای که توالت فرنگی مروارید مدل والنتینا 65 درجه یک از آن بهره می‌برد، از نوع توربوجت می باشد. در این سیستم تخلیه، از سه شوتینگ در کف توالت فرنگی و کاسه‌های بالایی آن استفاده شده که عمل تخلیه آب با سرعت بسیار زیاد و با صدای خیلی کمی انجام می‌شود.

مکانیزم فلاش توالت فرنگی

مخزن آب این توالت فرنگی که به آن فلاش تانک نیز گفته می‌شود، از سیستم دوزمانه استفاده می‌کند. در سیستم فلاش دوزمانه، مخزن تخلیه از دو حجم کوچک و بزرگ آب بهره می‌برد. بطوریکه برای مواردی که نیاز به آب زیادی برای تمیز کردن توالت وجود ندارد، از  حجم کوچک آب استفاده می‌کند. با استفاده از این سیستم، مصرف آب تا میزان 60 درصد کاهش می‌یابد که بسیار قابل توجه می‌باشد.

نازل تخلیه

یکی از فاکتورهایی که در خرید توالت فرنگی برای کاربران اهمیت دارد، نازل تخلیه آن می باشد. امروزه بیشتر توالت فرنگی های موجود در بازار از نازل دکمه ای بهره می برند. درحالی که در مدل های قدیمی تر از اهرم طنابی استفاده می کردند. اما نازل تخلیه ای که توالت فرنگی مروارید مدل والنتینا 65 درجه یک به آن مجهز است، از نوع دکمه است یعنی با زدن دکمه، آب وارد کاسه توالت فرنگی می‌شود.

نوع درب 

مکانیزم بسته شدن درب توالت فرنگی مروارید مدل والنتینا 65 درجه یک از نوع آرام بند می باشد. این نوع درب ها به صورت هیدرولیک می باشند و دارای فنرهای مخصوصی بوده که از بسته شدن ناگهانی درب توالت فرنگی جلوگیری می کند. با وجود این نوع درب ها شما دیگر شاهد صدای ناخوشایند بسته شدن درب توالت فرنگی نخواهید بود.

درجه توالت فرنگی 

انواع توالت فرنگی های موجود در بازار معمولا در سه مدل درجه1، درجه 2 و درجه 3 تولید می شوند. معمولا تفاوت درجه های توالت فرنگی بر اساس نوع پخت چینی بهداشتی مشخص می شود. مدل هایی از توالت فرنگی که درجه 1 هستند، پخت بسیار بهتری داشته و دارای لعاب بسیار باکیفیتی می باشند. توالت فرنگی مروارید مدل والنتینا 65 در 3 درجه تولید می شود که شما در این صفحه مدل درجه 1 آن را مشاهده میکنید.

مزایای محصولات شرکت چینی بهداشتی مروارید

1- شفافیت، درخشندگی و ضخامت لعاب که باعث مقاومت در برابر جرم گیری و سهولت در نظافت می شود.
2- صرفه جویی در مصرف آب (تخلیه کامل با حداکثر 6 لیتر)
3- پوشش کامل لعاب در داخل سیفون و مخزن توالت فرنگی که باعث تخلیه بهتر و عدم جرم گیری می شود.
4- ارتقاء بهداشت و نظافت بهتر همراه با کارایی بالاتر با درب دوبل آسان نصب و آرام بند
5- به کار گیری نسل جدید مکانیزم در توالت فرنگی با ویژگی های ذیل:
      - کارایی و طول عمر بالاتر
      - عدم نیاز به جابجایی فرنگی و یا درآوردن فلوتر از داخل مخزن
      - امکان تنظیم میلیمتری سطح آب داخل مخزن از بالای فلوتر
      - امکان تعمیر و نگهداری صافی و نیز شیر قطع کن از بالای فلوتر

 
دفترچه راهنما

در بازار برندهای مختلفی از توالت فرنگی مانند: توالت فرنگی مروارید ، توالت فرنگی گلسار فارس ، توالت فرنگی چینی کرد ، توالت فرنگی آماتیس و توالت فرنگی ایساتیس موجود می باشند. شما خریداران گرامی می توانید جهت خرید توالت فرنگی و مقایسه قیمت توالت فرنگی در انواع مدل ها و برندهای آن از دسته لوازم بهداشتی ساختمان صنعت دیدن فرمایید.

مشخصات فنی توالت فرنگی مروارید مدل والنتینا 65 درجه یک
ابعاد توالت فرنگی(سانتیمتر)طول: 66.4 ، عرض: 38 ، ارتفاع: 67.5
سایز آکس تخلیه27.1 سانتیمتر
وزن(کیلوگرم)38.8±%5
نوع توالت فرنگیتوالت فرنگی یک تکه
نوع سیستم تخلیهتوربو جت
تعداد شوتینگسه شوتینگ
رنگسفید
نوع لعابدرجه یک
شیر بیده(خودشور)ندارد
سایز خروجی سیفون6 سانتیمتر
نوع خروجی سیفونخروجی به کف
سیستم فلاشدو زمانه
نوع درب نشیمنآسان نصب و آرام بند فشاری
نوع نازل تخلیهدکمه
سرعت تخلیه4 ثانیه
حجم آب مصرفی در هر تخلیه6 لیتر

راهنمای خرید

راهنمای خرید


  ✔) قبل از خرید توالت فرنگی ،  فاصله میان دیوار تا محل خروج فاضلاب را در نظر بگیرید.
  ✔) اگر فضای محدودی برای توالت فرنگی در اختیار دارید، خرید توالت‌های دایره‌ای شکل را در اولویت خرید قرار دهید.
  ✔)توالت فرنگی دیواری بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک است.
  ✔) اگر می‌خواهید توالت فرنگی شما تعمیر و نگهداری راحتی داشته باشد، بهتر است توالت فرنگی یک تکه را مدنظر داشته باشید.
  ✔) در هنگام خرید توالت فرنگی به نوع کاسه و اندازه پایه توالت فرنگی توجه کنید.
  ✔) در خرید توالت فرنگی توصیه می‌شود سیفونی را انتخاب کنید که از نوع مکشی می‌باشد.
  ✔) یکی از فاکتورهای مهم در خرید توالت فرنگی توجه به سیستم تخلیه آن میباشد. انواع مختلفی از سیستم تخلیه اعم از واش دان، گردابی ، سوپرجت ، توربو جت و واترجت در بازار موجود میباشند که هرکدام از آنها دارای معایب و مزایای خاص خود میباشند. میتوان گفت که جدیدترین سیستم های تخلیه توالت فرنگی واتر جت ، توربو جت و سوپر جت میباشند که هم باعث کاهش مصرف آب شده و هم عمل تخلیه را به خوبی انجام میدهند.
  ✔) توجه به آکس توالت فرنگی و آکس فضای نصب آن از مهمترین فاکتورهای خرید توالت فرنگی بوده که حتما باید آن را مد نظر قرار داد توجه داشته باشید که آکس استاندارد در توالت فرنگی معمولا بین 25 تا 30 سانتی‌متر هست.
  ✔) توالت فرنگی از نوع فلاش تانک دو زمانه، صرفه اقتصادی بیشتری از نظر میزان مصرف آب دارد.
  ✔) توالت های فرنگی دیواری که در ایران به نام وال هنگ معروف است، در واقع نسل جدید توالت فرنگی بوده که امروزه از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشد. این نوع توالت فرنگی بسیار زیبا بوده و به دلیل حجم کوچکی که دارد، باعث می شود که سرویس بهداشتی بزرگتر به نظر برسد. برای نصب وال هنگ نیز بایستی به این نکته اشاره کنیم که در این روش، توالت فرنگی بر روی چارچوبی فلزی که به آن استراکچر گفته می شود، نصب می شود. همچنین برای نصب وال هنگ، فلاش تانک آن به صورت توکار نصب شده که بایستی آن را به صورت جداگانه خریداری کنید. فلاش تانک توکار وال هنگ ساختاری ویژه داشته و سیستم فلاش آن نیز معمولا به صورت دو زمانه می باشد.
  ✔) اگر می خواهید هنگام بستن در توالت فرنگی، صدایی ایجاد نشود، مدل هایی که درب آن به صورت آرام بند می‌باشند، کاملا کاربردی خواهند بود.
  ✔) اگر از نظر اقتصادی مشکلی ندارید، سعی کنید که توالت فرنگی از نوع درجه 1 را خریداری کنید. زیرا این درجه از توالت فرنگی لعاب بسیار بهتری داشته و تغییر رنگ نمی دهد.
  ✔) دقت داشته باشید که در هنگام خرید توالت فرنگی بایستی شلنگ پیسوار را به صورت جداگانه خریداری کنید.
  ✔) در هنگام خرید توالت فرنگی زمینی به یک تکه یا دو تکه بودن آن توجه کنید. امروزه بیشتر مدل های موجود در بازار از نوع توالت فرنگی یک تکه میباشند که نسبت به مدل های دو تکه هم شکیل تر بوده و هم نظافت راحت تری دارند.
  ✔) مدل هایی از توالت فرنگی که به شکل مستطیل می باشند، ظاهری بسیار شکیل داشته و اخیرا نزد مردم محبوبیت بسیاری یافته اند.
  ✔) خروجی سیفون در انواع توالت فرنگی به کف یا دیوار می باشد. البته بد نیست این را بدانید که امروزه در بیشتر مدل‌های بازار خروجی سیفون به کف می باشد که در سایز 6، 8 و 10 یافت می شود. توالت هایی که خروجی آن به دیوار بوده، بیشتر مربوط به مدل های قدیمی می باشد.
  ✔) اگر در خانه خود کودک، خانم های باردار، افراد مسن و یا افرادی که دارای ناراحتی های مفصلی میباشند زندگی می‌کنند، بهتر است خرید توالت فرنگی با بیده داخلی را مدنظر قرار دهید.

  راهنمای جامع خرید توالت فرنگی در مجله ساختمان صنعت

  نکات نصب


  ✔) قبل از نصب توالت فرنگی، آب را قطع کنید.
  ✔) زیر محل نصب توالت فرنگی را کاملا تمیز کنید.
  ✔) قبل از نصب آکس توالت فرنگی را روی آکس فاضلاب منطبق کنید.
  ✔) قبل از نصب اتصالات توالت فرنگی را محکم کنید.
  ✔) انتهای لوله فاضلاب باید ۲ الی ۴ سانتیمتر از کف سرویس بالاتر باشد.
  ✔) در صورتی که می‌خواهید توالت فرنگی جدیدتان را با مدل قبلی خود تعویض کنید، قبل از نصب، آب آن را خالی کنید.
  ✔) فاصله دیوار تا مرکز فاضلاب توالت فرنگی را 25 سانتی متر در نظر بگیرید.
  ✔) حداقل قطر لوله فاضلاب را 90 میلی‌متر در نظر بگیرید.
  ✔) برای چسباندن توالت به سرامیک از چسب های آکواریوم که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.
  ✔) قبل از نصب از اتصالات صحیح لوله کشی فاضلاب اطمینان حاصل کنید.
  ✔) هنگام لوله کشی فاضلاب حتما درب آن را ببندید تا از ورود سیمان در توالت فرنگی جلوگیری شود.
  ✔) به منظور جلوگیری از بوی بد از درز گیر استفاده کنید.
  ✔)قبل از استفاده باید حداقل ۱۲ ساعت محل را خشک نگه دارید و از توالت فرنگی استفاده نکنید تا چسب کاملا خشک شود.

  راهنمای نصب
  نکات تعمیر و نگهداری

  نکات تعمیر و نگهداری

  ✔) اگر سیفون شما خوب آب نمی‌دهد و یا فشار آن کم است، ممکن است لوله‌ها گرفته باشند.
  ✔) اگر سیفون خوب تخلیه نمی کند، فلاپر آن را تعویض کنید.
  ✔) اگر توالت‌فرنگی شما شناور توپی دارد، بهتر است آن را با شناور کاپ تعویض کنید.
  ✔) اگر با کشیدن اهرم سیفون آب نمی‌آید، ممکن است دستگیره جدا شده باشد. همچنین ممکن است زنجیر آن جدا نشده باشد.
  ✔) توالت فرنگی را بطور دوره ای و با شوینده های مخصوص بشورید تا مانع از تجمع آلودگی در سرویس بهداشتی شود.
  ✔) اگر خیلی به آلودگی و انتقال آلودگی توالت فرنگی حساس هستید، از کاورهایی که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.
  ✔) همیشه پس از استفاده از سیفون، درب توالت فرنگی را ببندید تا مانع پاشیدن آب به اطراف شود.
  ✔) نکته‌ای که در مورد برخی از شوینده‌های شیمیایی وجود دارد این است که بدون بو باشد و در هنگام خرید شوینده‌ها حتما برچسب روی آن را بخوانید تا مبادا موجب کدر شدن رنگ توالت فرنگی شود.
  ✔) پس از استفاده از توالت فرنگی، هیچگاه دستمال کاغذی و بطور کلی هیچ شیئی را درون آن نریزید. این کار  بعد از مدتی موجب گرفتگی لوله می‌شود و دردسرهای زیادی به‌همراه دارد.
  ✔) برای ضدعفونی توالت فرنگی می‌توانید از موادی مانند سرکه،آبلیمو و جوش شیرین استفاده کنید. همچنین برای این کار قرص های ضد عفونی کننده ای وجود دارد که آن را در کاسه توالت فرنگی می‌گذارند و با هر بار کشیدن سیفون، توالت فرنگی ضدعفونی می‌شود .

  گارانتی و خدمات پس از فروش

  کلیه محصولات دارای 12 ماه گارانتی چینی بهداشتی مروارید می باشند. توجه داشته باشید که در صورت نصب توالت فرنگی توسط افراد متفرقه ،توالت فرنگی خریداری شده از شرایط گارانتی خارج خواهد شد. شماره خدمات پس از فروش شرکت مروارید 02188609557 می باشد. همچنین بخش پشتیبانی ساختمان صنعت پاسخگوی هر گونه سوالات شما خریداران گرامی خواهد بود.

   خدمات پس از فروش

  درباره تولیدکننده

  چینی بهداشتی مروارید

  سال تاسیس : 1368

  دسته محصولات : حمام و سرویس بهداشتی


  کالای ایرانی ، کسب و کار ایرانی

  معرفی اجمالی


  شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید از سال 1368 با نام های تجاری مروارید ، PLUS و UNIK پیشگام در صنعت چینی بهداشتی کشور فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با بکار گیری دانش فنی روز، مواد اولیه مرغوب، سیستم های کنترل کیفیت جامع TQM و همچنین با برخورداری از تکنولوژی به روز دنیا، به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان چینی بهداشتی مطرح می باشد. در حال حاضر مروارید با توجه به تجهیزات پیشرفته خود،توانایی تولید بیش از 12 هزار تن چینی بهداشتی در سال را داراست. چینی بهداشتی مروارید همواره سعی نموده با نوآوری، ارتقاء کیفیت و رعایت صرفه جویی در مصرف آب در طراحی محصولات خود، رضایت مصرف کنندگان را بدست آورده و بهداشت، سلامتی و آرامش را به ارمغان آورد. شرکت مروارید به عنوان پرچمدار لوازم چینی بهداشتی در ایران تعهد، صداقت ، مشتری مداری و حفظ محیط زیست را سرلوحه کار خود قرار داده است. همچنین در همین راستا به دنبال ارتقاء استاندارد های موجود صنعت چینی بهداشتی ایران در سطح بین المللی است.


  گواهینامه های دریافتی

  ✔) ISO 14001
  ✔) OHSAS 18001
  ✔) ISO 9001
  ✔) استاندارد CE اروپا و پیاده سازی سیستم IMS


  محصولات تولیدی

  توالت ایرانی(زمینی)

  توالت فرنگی

  روشویی پایه دار

  روشویی نیم پایه

  روشویی روسنگی و زیرسنگی

  سنگ روشویی کابینتی

  وال هنگ

  سرشویی


  سایر تولیدکنندگان مشابه

  چینی کرد

  گلسار فارس

  پارس سرام

  سینا چینی

  آرمیتاژ

  نوین سرام

  ایساتیس

  چینی بهداشتی کسری

  چینی نام


  دانلود کاتالوگ مروارید

  دانلود لیست قیمت مروارید


  «شایان ذکر است که ساختمان صنعت نمایندگی چینی بهداشتی مروارید بوده و شما خریدار گرامی میتوانید محصولات مروارید را به صورت عمده یا خرد از ساختمان صنعت خریداری نمایید»


  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020