ساختمان صنعت|

توالت فرنگی چینی کرد مدل دافنه درجه یک دافنه درجه یک چینی کرد https://www.sakhtemansanat.com/image/cache/catalog/mozhi/toaletchini k/dafne/dafneh-1-800x800.jpg عدد
۲,۴۹۷,۰۰۰ تومان ۱,۹۹۷,۶۰۰ تومان

 

نام و مشخصات محصول

نام محصول :  توالت فرنگی چینی کرد مدل دافنه درجه یک


تولیدکننده :  مروارید


گارانتی :  36 ماهه چینی بهداشتی چینی کرد

بررسی تخصصی

تقریبا در دکوراسیون سرویس بهداشتی هر خانه‌ای می‌توان اثری از توالت فرنگی یا توالت ایرانی پیدا کرد. شاید فکر کنید چون از توالت برای اجابت مزاج (که امری طبیعی است) استفاده می‌کنید، دیگر نیازی نیست که زیبا به نظر برسد و یا اینکه قابلیت‌های زیادی داشته باشد. اما اشتباه می‌کنید! زیرا امروزه مدل‌هایی از توالت فرنگی وجود دارند که جهت راحتی هر چه بیشتر مصرف کنندگان طراحی شده اند. در واقع وجود ویژگی‌هایی مانند مکانیزم فلاش دو زمانه، درب آرام بند، بیده یا خودشور به کاربرد بهتر توالت فرنگی کمک بسیاری کرده است و باعث کاهش مصرف آب نیز میشود. اما ویژگی های مهم توالت فرنگی یا به نوعی فاکتورهای خرید توالت فرنگی فقط در این موارد خلاصه نشده و توجه به آکس و خروجی سیفون نیز از اهمیت زیادی برخوردار هستند. علاوه بر آن توالت فرنگی به دو صورت توالت فرنگی یک تکه و توالت فرنگی دو تکه تولید می شود. بدون شک شناخت ویژگی های یک توالت فرنگی مناسب به شما کمک می‌کند که خریدی هوشمندانه داشته باشید. بررسی تخصصی ساختمان صنعت از توالت فرنگی چینی کرد مدل دافنه درجه یک نیز به همین دلیل در زیر آمده است.

توالت فرنگی چینی کرد؛ با کیفیت خریداری کنید !

گروه صنعتی چینی کرد در سال 1362 تولید انواع چینی بهداشتی را در دستور کار خود قرار داد. مدل های توالت فرنگی چینی کرد با توجه به نیاز مشتریان و با استفاده از فناوری های روز دنیا ساخته شده تا بتوانند متناسب با هر دکوراسیون و سلیقه ای باشند. از جمله محصولات تولیدی چینی کرد به تولید توالت زمینی ، روشویی پایه دار، روشویی کابینتی ، توالت فرنگی و زیر دوشی می پردازد. محصولات چینی کرد در عین سادگی و زیبایی، فضایی مدرن و هویتی منحصر به فرد برای خانه، محل کار و سرویس بهداشتی به ارمغان می آورند. اما در ادامه قرار است به طور خاص درباره ویژگی های توالت فرنگی برایتان بگوییم. توالت فرنگی چینی کرد با استفاده از آخرین استاندارد روز دنیا و با رعایت اصول بهداشتی و صرفه جویی در مصرف آب تولید می شود. مدل های مختلف توالت فرنگی چینی کرد در انواع توالت فرنگی یک تکه و توالت فرنگی دیواری یا وال هنگ تولید و به بازار عرضه می شوند. چینی کرد برای نمونه‌های مختلف توالت فرنگی زمینی خود علاوه بر سیستم تخلیه کلاسیکی مانند ریزشی(آبشاری) از سیستم های مدرن و نوین تخلیه از قبیل واتر جت و توربو جت نیز بهره می برد. سیستم های مدرن تخلیه ضمن شست و شوی کامل و کم صدا، توالت فرنگی را در مدت زمان کمتری تخلیه کرده و آب کمتری مصرف می کنند. سیستم تخلیه توالت فرنگی دیواری یا وال هنگ چینی کرد دارای سیستم تخلیه آبشاری بوده که عمل شستشو و تخلیه را با سرعت خوبی انجام می دهد. در پایان می توان گفت که مدل های مختلفی از توالت فرنگی چینی کرد در بازار وجود دارد که شما می توانید متناسب با سلیقه خود خریداری کنید.

نوع توالت فرنگی و شکل ظاهری

توالت فرنگی چینی کرد مدل دافنه درجه یک از جمله محصولات برند چینی کرد می باشد که شکل آن به صورت بیضی است. از طرفی همانطور که در شکل مشخص است، این توالت فرنگی در دسته توالت فرنگی های زمینی قرار گرفته و از نوع یک تکه می باشد. یک تکه بودن توالت فرنگی به این معنی است که مخرن و کاسه بهم متصل هستند. مدل هایی از توالت فرنگی که به صورت یک تکه می باشند، به دلیل نداشتن درز و گوشه و کنار راحت تر تمیز می شوند. قیمت توالت فرنگی یک تکه نسبت به دو تکه بیشتر است. رنگ این توالت فرنگی نیز سفید می باشد که زیبایی خاصی به آن بخشیده است و نوع لعاب این توالت فرنگی از نوع درجه یک میباشد.   

ابعاد

یکی از فاکتورهای مهم خرید توالت فرنگی ابعاد آن است. زیرا معمولا کاربران، توالت فرنگی را با توجه به فضای سرویس بهداشتی خود انتخاب می کنند. مدل های توالت فرنگی دیواری فضای کمتری اشغال کرده و باعث می شوند که سرویس بهداشتی بزرگتر به نظر برسد. اما اگر سرویس بهداشتی شما نسبتا بزرگ است، مدل های توالت فرنگی زمینی یک تکه نیز کار شما را کاملا راه می اندازد. ابعاد این توالت فرنگی 71.5*38.5*66 سانتی متر بوده و وزن آن 41.25 کیلوگرم است.

آکس تخلیه و خروجی سیفون

آکس توالت فرنگی چینی کرد مدل دافنه درجه یک 23 سانتی‌متر است. این بدان معنی است که فاصله مرکز خروجی سیفون تا پشت محل نصب توالت فرنگی، 23 سانتی‌متر می باشد. توجه به آکس از نکات مهم نصب توالت فرنگی بوده که در هنگام خرید توجه به آن ضروری است. همچنین در مورد خروجی سیفون این توالت فرنگی بایستی به این نکته اشاره کنیم که خروجی آن به کف بوده و اندازه آن 7 سانتی متر می باشد.

درباره آکس بیشتر بدانید :

آکس عبارت است از فاصله‌ی مرکز لوله‌ی سیفون (خروجی) توالت فرنگی با لبه‌ی پشتی توالت فرنگی. از طرف دیگر فاصله‌ی مکملی در سرویس بهداشتی شما وجود دارد. یعنی فاصله‌ی میان سطح دیوار کاشی شده با مرکز لوله‌ی فاضلاب که در کف سرویس بهداشتی تعبیه شده است. که می‌شود آن را آکس فضای شما نامید. بهتر است این فاصله حداقل ۲۵ سانتیمتر باشد. با این وجود، این استاندارد می‌بایست در هنگام ساخت ساختمان و نصب سیستم لوله‌های فاضلاب در نظر گرفته شود. بنابراین شما به ناچار می‌بایست در هنگام خرید آکس مناسبی را انتخاب کنید. آکس فضای شما تعیین کننده‌ی اندازه دستشویی قابل نصب در این فضا است. لذا مقدار آکس توالت فرنگی انتخاب شده حتما باید کمتر و یا در بهترین حالت مساوی با اندازه آکس مربوط به فضای در نظر گرفته شده باشد. اگر آکس فرنگی شما از آکس در نظر گرفته شده در حمام یا دستشویی شما کوچکتر باشد، فرنگی قابل نصب است و به میزان اختلاف این دو عدد از دیوار فاصله می‌گیرد. اما در صورت بزرگ‌تر بودن عدد آکس فرنگی، این مدل فرنگی قابلیت نصب در آن فضا را ندارد و برای آن فضا بزرگ است.

نوع سیستم تخلیه  

 سیستم تخلیه‌ای که توالت فرنگی چینی کرد مدل دافنه درجه یک از آن بهره می‌برد، از نوع توربوجت می باشد. در این سیستم تخلیه، از سه شوتینگ در کف توالت فرنگی و کاسه‌های بالایی آن استفاده شده که عمل تخلیه آب با سرعت بسیار زیاد و با صدای خیلی کمی انجام می‌شود. 

مکانیزم فلاش توالت فرنگی

مخزن آب این توالت فرنگی که به آن فلاش تانک نیز گفته می‌شود، از سیستم دوزمانه استفاده می‌کند. در سیستم فلاش دوزمانه، مخزن تخلیه از دو حجم کوچک و بزرگ آب بهره می‌برد. بطوریکه برای مواردی که نیاز به آب زیادی برای تمیز کردن توالت وجود ندارد، از  حجم کوچک آب استفاده می‌کند. با استفاده از این سیستم، مصرف آب تا میزان 60 درصد کاهش می‌یابد که بسیار قابل توجه می‌باشد.

نازل تخلیه

یکی از فاکتورهایی که در خرید توالت فرنگی برای کاربران اهمیت دارد، نازل تخلیه آن می باشد. امروزه بیشتر توالت فرنگی های موجود در بازار از نازل دکمه ای بهره می برند. درحالی که در مدل های قدیمی تر از اهرم طنابی استفاده می کردند. اما نازل تخلیه ای که توالت فرنگی چینی کرد مدل دافنه درجه یک به آن مجهز است، از نوع دکمه است یعنی با زدن دکمه، آب وارد کاسه توالت فرنگی می‌شود.

نوع درب 

مکانیزم بسته شدن درب توالت فرنگی چینی کرد مدل دافنه درجه یک از نوع آرام بند می باشد. این نوع درب ها به صورت هیدرولیک می باشند و دارای فنرهای مخصوصی بوده که از بسته شدن ناگهانی درب توالت فرنگی جلوگیری می کند. با وجود این نوع درب ها شما دیگر شاهد صدای ناخوشایند بسته شدن درب توالت فرنگی نخواهید بود.

درجه توالت فرنگی 

انواع توالت فرنگی های موجود در بازار معمولا در سه مدل درجه1، درجه 2 و درجه 3 تولید می شوند. معمولا تفاوت درجه های توالت فرنگی بر اساس نوع پخت چینی بهداشتی مشخص می شود. مدل هایی از توالت فرنگی که درجه 1 هستند، پخت بسیار بهتری داشته و دارای لعاب بسیار باکیفیتی می باشند. توالت فرنگی چینی کرد مدل دافنه درجه یک در 2 درجه تولید می شود که شما در این صفحه مدل درجه 1 آن را مشاهده میکنید.

جهت راحتی شما عزیزان نکاتی جهت خرید و نگهداری توالت فرنگی در نظر گرفته شده است که شما می‌توانید آن را در بخش دفترچه راهنما در همین صفحه مشاهده کنید.

در بازار برندهای مختلفی از توالت فرنگی مانند: توالت فرنگی چینی کرد ، توالت فرنگی گلسار فارس ، توالت فرنگی چینی کرد ، توالت فرنگی آماتیس و توالت فرنگی ایساتیس موجود می باشند. شما خریداران گرامی می توانید جهت خرید توالت فرنگی و مقایسه قیمت توالت فرنگی در انواع مدل ها و برندهای آن از دسته لوازم بهداشتی ساختمان صنعت دیدن فرمایید.

مشخصات فنی توالت فرنگی چینی کرد مدل دافنه درجه یک
ابعاد توالت فرنگی(سانتیمتر)طول: 67 ، عرض: 38.5 ، ارتفاع: 71.5
سایز آکس تخلیه23 سانتیمتر
وزن(کیلوگرم)41.25
نوع توالت فرنگییک تکه (منوبلاک)
نوع سیستم تخلیهتوربوجت
تعداد شوتینگسه شوتینگ
رنگسفید
نوع لعابدرجه یک
شیر بیده(خودشور)ندارد
سایز خروجی سیفون8 سانتیمتر
نوع خروجی سیفونخروجی به کف
سیستم فلاشدو زمانه
نوع درب نشیمنآرام بند
نوع نازل تخلیهدکمه
سرعت تخلیه7 ثانیه
حجم آب مصرفی در هر تخلیه9 لیتر

راهنمای خرید

راهنمای خرید


  ✔) قبل از خرید توالت فرنگی ، فاصله میان دیوار تا محل خروج فاضلاب را در نظر بگیرید.
  ✔) اگر فضای محدودی برای توالت فرنگی در اختیار دارید، خرید توالت‌های دایره‌ای شکل را در اولویت خرید قرار دهید.
  ✔) توالت فرنگی دیواری بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک است.
  ✔) اگر می‌خواهید توالت فرنگی شما تعمیر و نگهداری راحتی داشته باشد، بهتر است توالت فرنگی یک تکه را مدنظر داشته باشید.
  ✔) در هنگام خرید توالت فرنگی به نوع کاسه و اندازه پایه توالت فرنگی توجه کنید.
  ✔) در خرید توالت فرنگی توصیه می‌شود سیفونی را انتخاب کنید که از نوع مکشی می‌باشد.
  ✔) یکی از فاکتورهای مهم در خرید توالت فرنگی توجه به سیستم تخلیه آن میباشد. انواع مختلفی از سیستم تخلیه اعم از واش دان، گردابی ، سوپرجت ، توربو جت و واترجت در بازار موجود میباشند که هرکدام از آنها دارای معایب و مزایای خاص خود میباشند. میتوان گفت که جدیدترین سیستم های تخلیه توالت فرنگی واتر جت ، توربو جت و سوپر جت میباشند که هم باعث کاهش مصرف آب شده و هم عمل تخلیه را به خوبی انجام میدهند.
  ✔) توجه به آکس توالت فرنگی و آکس فضای نصب آن از مهمترین فاکتورهای خرید توالت فرنگی بوده که حتما باید آن را مد نظر قرار داد توجه داشته باشید که آکس استاندارد در توالت فرنگی معمولا بین 25 تا 30 سانتی‌متر هست.
  ✔) توالت فرنگی از نوع فلاش تانک دو زمانه، صرفه اقتصادی بیشتری از نظر میزان مصرف آب دارد.
  ✔) توالت های فرنگی دیواری که در ایران به نام وال هنگ معروف است، در واقع نسل جدید توالت فرنگی بوده که امروزه از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشد. این نوع توالت فرنگی بسیار زیبا بوده و به دلیل حجم کوچکی که دارد، باعث می شود که سرویس بهداشتی بزرگتر به نظر برسد. برای نصب وال هنگ نیز بایستی به این نکته اشاره کنیم که در این روش، توالت فرنگی بر روی چارچوبی فلزی که به آن استراکچر گفته می شود، نصب می شود. همچنین برای نصب وال هنگ، فلاش تانک آن به صورت توکار نصب شده که بایستی آن را به صورت جداگانه خریداری کنید. فلاش تانک توکار وال هنگ ساختاری ویژه داشته و سیستم فلاش آن نیز معمولا به صورت دو زمانه می باشد.
  ✔) اگر می خواهید هنگام بستن در توالت فرنگی، صدایی ایجاد نشود، مدل هایی که درب آن به صورت آرام بند می‌باشند، کاملا کاربردی خواهند بود.
  ✔) اگر از نظر اقتصادی مشکلی ندارید، سعی کنید که توالت فرنگی از نوع درجه 1 را خریداری کنید. زیرا این درجه از توالت فرنگی لعاب بسیار بهتری داشته و تغییر رنگ نمی دهد.
  ✔) دقت داشته باشید که در هنگام خرید توالت فرنگی بایستی شلنگ پیسوار را به صورت جداگانه خریداری کنید.
  ✔) در هنگام خرید توالت فرنگی زمینی به یک تکه یا دو تکه بودن آن توجه کنید. امروزه بیشتر مدل های موجود در بازار از نوع توالت فرنگی یک تکه میباشند که نسبت به مدل های دو تکه هم شکیل تر بوده و هم نظافت راحت تری دارند.
  ✔) مدل هایی از توالت فرنگی که به شکل مستطیل می باشند، ظاهری بسیار شکیل داشته و اخیرا نزد مردم محبوبیت بسیاری یافته اند.
  ✔) خروجی سیفون در انواع توالت فرنگی به کف یا دیوار می باشد. البته بد نیست این را بدانید که امروزه در بیشتر مدل‌های بازار خروجی سیفون به کف می باشد که در سایز 6، 8 و 10 یافت می شود. توالت هایی که خروجی آن به دیوار بوده، بیشتر مربوط به مدل های قدیمی می باشد.
  ✔) اگر در خانه خود کودک، خانم های باردار، افراد مسن و یا افرادی که دارای ناراحتی های مفصلی میباشند زندگی می‌کنند، بهتر است خرید توالت فرنگی با بیده داخلی را مدنظر قرار دهید.

  راهنمای جامع خرید توالت فرنگی در مجله ساختمان صنعت

  نکات نصب


  ✔) قبل از نصب توالت فرنگی، آب را قطع کنید.
  ✔) زیر محل نصب توالت فرنگی را کاملا تمیز کنید.
  ✔) قبل از نصب آکس توالت فرنگی را روی آکس فاضلاب منطبق کنید.
  ✔) قبل از نصب اتصالات توالت فرنگی را محکم کنید.
  ✔) انتهای لوله فاضلاب باید ۲ الی ۴ سانتیمتر از کف سرویس بالاتر باشد.
  ✔) در صورتی که می‌خواهید توالت فرنگی جدیدتان را با مدل قبلی خود تعویض کنید، قبل از نصب، آب آن را خالی کنید.
  ✔) فاصله دیوار تا مرکز فاضلاب توالت فرنگی را 25 سانتی متر در نظر بگیرید.
  ✔) حداقل قطر لوله فاضلاب را 90 میلی‌متر در نظر بگیرید.
  ✔) برای چسباندن توالت به سرامیک از چسب های آکواریوم که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.
  ✔) قبل از نصب از اتصالات صحیح لوله کشی فاضلاب اطمینان حاصل کنید.
  ✔) هنگام لوله کشی فاضلاب حتما درب آن را ببندید تا از ورود سیمان در توالت فرنگی جلوگیری شود.
  ✔) به منظور جلوگیری از بوی بد از درز گیر استفاده کنید.
  ✔) قبل از استفاده باید حداقل ۱۲ ساعت محل را خشک نگه دارید و از توالت فرنگی استفاده نکنید تا چسب کاملا خشک شود.

  راهنمای نصب
  نکات تعمیر و نگهداری

  نکات تعمیر و نگهداری

  ✔) اگر سیفون شما خوب آب نمی‌دهد و یا فشار آن کم است، ممکن است لوله‌ها گرفته باشند.
  ✔) اگر سیفون خوب تخلیه نمی کند، فلاپر آن را تعویض کنید.
  ✔) اگر توالت‌فرنگی شما شناور توپی دارد، بهتر است آن را با شناور کاپ تعویض کنید.
  ✔) اگر با کشیدن اهرم سیفون آب نمی‌آید، ممکن است دستگیره جدا شده باشد. همچنین ممکن است زنجیر آن جدا نشده باشد.
  ✔) توالت فرنگی را بطور دوره ای و با شوینده های مخصوص بشورید تا مانع از تجمع آلودگی در سرویس بهداشتی شود.
  ✔) اگر خیلی به آلودگی و انتقال آلودگی توالت فرنگی حساس هستید، از کاورهایی که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.
  ✔) همیشه پس از استفاده از سیفون، درب توالت فرنگی را ببندید تا مانع پاشیدن آب به اطراف شود.
  ✔) نکته‌ای که در مورد برخی از شوینده‌های شیمیایی وجود دارد این است که بدون بو باشد و در هنگام خرید شوینده‌ها حتما برچسب روی آن را بخوانید تا مبادا موجب کدر شدن رنگ توالت فرنگی شود.
  ✔) پس از استفاده از توالت فرنگی، هیچگاه دستمال کاغذی و بطور کلی هیچ شیئی را درون آن نریزید. این کار  بعد از مدتی موجب گرفتگی لوله می‌شود و دردسرهای زیادی به‌همراه دارد.
  ✔) برای ضدعفونی توالت فرنگی می‌توانید از موادی مانند سرکه،آبلیمو و جوش شیرین استفاده کنید. همچنین برای این کار قرص های ضد عفونی کننده ای وجود دارد که آن را در کاسه توالت فرنگی می‌گذارند و با هر بار کشیدن سیفون، توالت فرنگی ضدعفونی می‌شود.

  گارانتی و خدمات پس از فروش

  کلیه محصولات دارای 6 ماه گارانتی مکانیزم چینی بهداشتی چینی کرد می باشند. توجه داشته باشید که در صورت نصب توالت فرنگی توسط افراد متفرقه، توالت فرنگی خریداری شده از شرایط گارانتی خارج خواهد شد. شماره خدمات پس از فروش شرکت چینی کرد 02183524444 می باشد.همچنین بخش پشتیبانی ساختمان صنعت پاسخگوی هر گونه سوالات شما خریداران گرامی خواهد بود.

   خدمات پس از فروش

  درباره تولیدکننده

  چینی کرد

  سال تاسیس : 1368

  دسته محصولات : حمام و سرویس بهداشتی


  کالای ایرانی ، کسب و کار ایرانی

  معرفی اجمالی


  گروه تولیدی چینی کُرد در سال ۱۳۶۲ با هدف طراحی و تولید انواع چینی بهداشتی باکیفیت و پاسخگویی به نیازهای داخلی و بین المللی تاسیس شد. کارخانه چینی کُرد با مساحت ۳۰۰ هزار مترمربع، واقع در شهر کرمانشاه، یکی از کارخانه‎های مدرن‌ و مجهز تولید چینی بهداشتی ایران است كه با تولید بیش از ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه چینی بهداشتی در سال، به‌عنوان بزرگ‌ترین کارخانه تولید چینی بهداشتی در كشور محسوب می شود. چینی کُرد همواره تلاش کرده اهمیت کیفی و عملکردی اجزا و فضاهای مختلف خانه و محل کار را به جامعه نشان دهد. به همین منظور و با هدف برآوردن نیاز مصرف‌کنندگان، با راه اندازی خط تولید کاشی کُرد در سال ۱۳۸۶، علاوه بر چینی بهداشتی، به تولید محصولات متنوع، زیبا و باکیفیت در صنعت کاشی نیز پرداخت.خانواده بزرگ چینی کُرد با بهره‏ گیری از ۱۲۰۰ نیروی متخصص محلی، مدیران حاذق ایرانی و تخصص مشاوران مجرب بین‏ المللی، همواره كوشيده بالاترین درجه کیفیت، نوآوری، زیبایی و تنوع را به مشتريان خود ارائه داده و در سبک زندگی مصرف کنندگان تحول ایجاد کند. چینی کُرد این دستاوردها و موفقیت‏ ها را مرهون تلاش يكايك اعضا و کارکنانی است که با توجه به کار گروهی، خرد جمعی و همدلی، توانسته‏ اند نوآوری و سبک مدرن تولید چینی بهداشتی را با هنر ایرانی تلفیق کرده و این گروه را به یکی از ‏تولیدکنندگان موفق ایرانی تبدیل کنند. این شرکت محصولاتش بر مبنای سه محور سبک نوین طراحی، حفاظت از سلامت جامعه و تعهد به حفظ محیط‌زیست تولید کرده و توانسته رضایت مصرف کنندگان را به دست آورد. 


  گواهینامه های دریافتی

  ✔) گواهی نامه کیفیت رعایت الزامات اتحادیه اروپا CE

  ✔) ISO 2008

  ✔) ISO 9001

  ✔) پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری


  محصولات تولیدی

  توالت ایرانی(زمینی)

  توالت فرنگی

  روشویی پایه دار

  روشویی روسنگی و زیرسنگی

  سنگ روشویی کایینتی

  زیردوشی


  سایر تولیدکنندگان مشابه

  مروارید

  گلسار فارس

  پارس سرام

  سینا چینی

  آرمیتاژ

  نوین سرام

  ایساتیس

  چینی بهداشتی کسری

  چینی نام


  دانلود کاتالوگ چینی کرد

  دانلود لیست قیمت چینی کرد


  «شایان ذکر است که ساختمان صنعت نمایندگی چینی کرد بوده و شما خریدار گرامی میتوانید محصولات چینی کرد را به صورت عمده یا خرد از ساختمان صنعت خریداری نمایید»


  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کالاهای مرتبط