ساختمان صنعت|

  • لورچ لورچ
  • بوتان بوتان
  • ایران رادیاتور ایران رادیاتور
  • سفید (25)
  • پنلی (25)
  • 60 (4)
  • 80 (4)
  • 100 (4)
  • 120 (4)
  • 140 (4)
  • 160 (3)

رادیاتور پنلی؛ قبل از خرید حتما بخوانید!

اگر برای خانه خود به دنبال یک سیستم گرمایشی مناسب می‌گردید، رادیاتور پنلی‌ یکی از گزینه‌های خوبی است که به شما پیشنهاد می‌کنیم. فرقی ندارد برای آشپزخانه ، پذیرایی یا اتاق خواب به رادیاتور نیاز دارید، این وسیله به دلیل ساختار منحصر به فرد خود در هر جایی حتی گوشه فضای خانه قابلیت نصب دارد. اگر قصد خرید رادیاتور پنلی دارید، احتمالا با دو نوع کنوکتور 21 و کنوکتور 22 در بازار روبرو می‌شوید. شاید درباره کنوکتور 11 و 33 نیز شنیده باشید. برای اینکه بتوانید از بین نمونه‌های موجود در بازار تشخیص دهید که کدام بهتر است، بهتر است که با انواع موجود در بازار و تفاوت‌های آنها آشنا باشید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

رادیاتور پنلی چیست؟

رادیاتور پنلی‌ نوعی سیستم گرمایشی است که فضا را به روش همرفتی انتقال می‌دهد. در این نوع رادیاتور به جای اینکه گرما در پره‌های جداگانه منتقل شود، انرژی گرمایی در ردیفی از فین‌های حرارتی که ترتیب خاصی دارند، جریان پیدا می‌کند. این ردیف فین‌های حرارتی، هوا را به وسیله رادیاتور گرم کرده و هوا را از طریق سیستم تخلیه که معمولا در بالای رادیاتور پنلی‌ قرار دارد، به گردش در می‌آورد.

خرید رادیاتور در ساختمان صنعت

 

نحوه تشخیص رادیاتور پنلی‌

شاید پیش خودتان فکر کرده اید که عددی که در اول مدل‌های رادیاتور پنلی‌ می‌آید، به چه معناست؟ پیش‌تر درباره رادیاتورهای پنلی کنوکتور 21 و 22 صحبت کردیم. بهتر است بدانید که این اعداد بستگی مستقیمی با تعداد پنل و فین‌های حرارتی دارد. در واقع عدد اول مربوط به تعداد پنل‌ها و عدد دوم برای تعداد فین‌های حرارتی است. یعنی وقتی می‌گوییم کنوکتور 22 ، منظورمان این است که دارای 2پنل و 2 ردیف فین حرارتی است. این قاعده ای کلی بوده و برای کنوکتور21 نیز برقرار است.
 
خرید رادیاتور در ساختمان صنعت

 


همانطور که در شکل‌های بالا مشخص است، فین‌های حرارتی باعث افزایش پهنا و ظرفیت حرارتی رادیاتور پنلی‌ می‌شود.

کدام نوع رادیاتور پنلی‌ برای من مناسب است؟

با وجود اینکه در مورد انواع رادیاتور با تعداد پنل و فین‌های حرارتی متفاوت گفتیم، اما در بازار بیشتر با دونوع کنوکتور 21 و کنوکتور 22 روبرو می‌شویم. در ادامه به شما خواهیم گفت که کدام نوع برای چه مکان‌هایی مناسب است.

خرید رادیاتور در ساختمان صنعت

 

رادیاتور پنلی‌ کنوکتور21

این نوع رادیاتور پنلی‌ بهترین انتخاب برای مکان های کوچک است. پهنای کم رادیاتور پنلی‌ به این معناست که برای فضای کوچک بدون اینکه نیاز باشد هزینه‌ای اضافی پرداخت کنید، قادر هستید از گرمای مطلوب رادیاتور استفاده کنید. بنابراین اگر فضای خانه شما محدود بوده و ظرفیت حرارتی بالا برای شما اهمیت زیادی ندارد، خرید رادیاتور پنلی کنوکتور 21 برای شما مناسب است.

 
رادیاتور پنلی کنوکتور 22

بهترین رادیاتور پنلی برای مکان‌هایی که فضای محدودی ندارند، رادیاتور پنلی کنوکتور22 است. همچنین اگر برای سیستم گرمایشی خانه خود به ظرفیت حرارتی بالا نیاز دارید، خرید رادیاتور پنلی کنوکتور21 انتخاب مناسبی است. اگر رادیاتور پنلی‌ کنوکتور 22 را در مکان هایی با فضای کوچک نصب کنید، شاید به نظرتان بزرگ به نظر برسند و در واقع همینطور است. اگر هم که برای فضای خانه خود هیچ محدودیتی ندارید، می‌توانید نگاهی به خرید رادیاتور پنلی کنوکتور 33 بیندازید.
 

خرید بهترین رادیاتور پنلی

اگر در بازار به دنبال بهترین رادیاتور پنلی می‌گردید، بهتر است چند مورد را در نظر بگیرید. ظرفیت حرارتی بالاتر لزوما به معنی بهترین رادیاتور نبوده و بایستی با توجه به فضای خانه خود، ظرفیت مورد نیازتان را انتخاب کنید. بهترین رادیاتور پنلی موجود در بازار از جنس فولاد است. فولاد نسبت به آلومینیوم فلزی ارزان تر است. به همین دلیل قیمت رادیاتور پنلی نسبت به رادیاتور آلومینیومی کمتر است. همچنین بهترین رادیاتورهای موجود در بازار حجم آبگیری بسیار کمتری داشته و نیز آب کمتری مصرف می‌کنند. علاوه بر آن به رسوب‌گیری کمتری نیاز دارند. در مورد قیمت رادیاتور پنلی نیز می‌توان به فاکتورهای خرید آن اشاره کردو می توان گفت که قیمت رادیاتور پنلی برای برندهای موجود در بازار متفاوت است.

خرید رادیاتور در ساختمان صنعت

 


خرید رادیاتور پنلی در ساختمان صنعت

برندهای مختلفی از رادیاتور پنلی مانند: رادیاتور پنلی ایران رادیاتور و رادیاتور پنلی بوتان در بازار جهت خرید موجود است. برای دریافت قیمت رادیاتور پنلی در برندهای مختلف و مطالعه بررسی مشخصات فنی مدل‌های مختلف به ساختمان صنعت مراجعه کنید. همچنین این امکان برای شما فراهم شده که دیگر وسایل مربوط به سیستم گرمایشی مانند: رادیاتور آلومینیومی، پکیج ، آبگرمکن و مشعل را در ساختمان صنعت مشاهده کرده و خریداری کنید.


 

مقایسه کالا (0)


رادیاتور پنلی ایران رادیاتور بلوک 100 سانتی متری ناموجود

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور بلوک 120 سانتی متری ناموجود

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور بلوک 140 سانتی متری ناموجود

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور بلوک 160 سانتی متری ناموجود

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور بلوک 180 سانتی متری ناموجود

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور بلوک 60 سانتی متری ناموجود

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور بلوک 80 سانتی متری ناموجود

نمايش 1 تا 16 از 25 (2 صفحه)

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ساختمان صنعت میباشد. @ 1398-2020